•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Київська Русь - можливо треба відродити Нашу стару Державу?

Автор Повідомлення
Штурмман

ПовідомленняНаписане: 03 липня 2009, 15:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

За вільну Русь-Україну!!!!

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2009, 14:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

:-) Цікава думка. Від Карпат до Сахаліна вільна Україна!
Проте є маленьке але. Держава Київська Русь створена була створена пасіонарною гілкою етносу волинян, відомому як Поляни (Анти). Де ви бачите у сучасный елыты пасыонаріїв ?
Жиди, політ. імпотенти і п....си:-)

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2009, 08:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Істинко написав:
Це головна мета народу Київської Русі - України!!! Тому давайте
навчимось, як це не прикро спочатку визволимо себе від потурання і поневолення, щоб стати добрим і надійним прикладом для всієї землі Київської Русі - України та її мешканців.
Слава Київській Русі - Україні!!!

Я що з москалями робити? вони ж не русські! :-)

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2009, 23:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

київської русі не було..хех, студенти.
Олександр Ш

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2009, 09:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

таксист написав:

Ізраїлю теж не було, його сіоністи-фашисти вигадали:-))
Жидів теж нема, це племя Хабіру - жорстоких вбивць і підступних найманців :-)

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2009, 18:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олександр Ш написав:
таксист написав:

майже відповідає істині. сіоністи/не фашисти/, вигадали назву чи як вони стверджують /не знаю, я не антисеміт, ви специ, поясните))/.
скоріш повірю в те, що вони підступні замовники.)) пропаганду будете переписувати?))
взагалі то не про ізраїль мова йшла. чи кому що болить той про те і говорить?))))))
Ерік Блодекс

ПовідомленняНаписане: 26 липня 2009, 20:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Коли ми говорим, що Київської Русі не було, ми маємо на увазі, що в ті часи ця назва не була у вжитку. "Київська Русь" - це назва, запропонована вченими, щоб краще було зрозуміти, про що йдеться. Але це не значить, що такої держави не було.
Що ж до Волині - її підбив під себе князь Володимир з варязької династії. Так що Волині Русь зобо'язана не виникненням, а прирощеням території.

Гублю себе, коли служу рабам!
роман степанович

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2009, 22:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хлопці. Розгулялися ви з цією темою, але йдете по стежці, протоптаній фальсифікаторами історії з Московії. "Київської Русі" не було, а була одна Русь зі столицею в Києві. А завдяки "Київській Русі" фальсифікатори мали намір ввести в обіг історії різні "Московські чи Суздальські Русі". Так що думайте над своїми словами.
Мак

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2009, 22:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Штурмман написав:

Що ви плануєте відродити? Феодальну державу, поділену на кілька уділів з місцевими князьками? Ідеї далекі від соціал-націоналізму :)
Святослав Ігоревич

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2009, 21:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Штурмман написав:

Мається на увазі відродити славу колишньої Русі, як регіонального лідера?

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2009, 14:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Святослав Ігоревич написав:
Штурмман написав:

Мається на увазі відродити славу колишньої Русі, як регіонального лідера?

"Святослав Ігоревич" ! Я особисто багато в чому не погоджуюсь з Вами, але останє Ваше повідомлення я сприймаю всім своїм серцем, душею і Духом. На фоні коли деякі соціальні-
націоналісти не розуміючи цього бажають замулити ідею відродження сучасної Київської Русі - України, благаю Вас триматись її до кінця!
Слава Київській Русі - сучасній відроджуємій Україні!!!

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2009, 14:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Істинко, дякую що нарешті "відключили" підкреслювання всіх ваших думок.

А тепер коротко поясніть, що саме треба відроджувати, яку Київську Русь? Тільки назву поміняти, чи щось більше?
таксист

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2009, 18:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

роман степанович написав:
Хлопці. Розгулялися ви з цією темою, але йдете по стежці, протоптаній фальсифікаторами історії з Московії. "Київської Русі" не було, а була одна Русь зі столицею в Києві. А завдяки "Київській Русі" фальсифікатори мали намір ввести в обіг історії різні "Московські чи Суздальські Русі". Так що думайте над своїми словами.

+100000!
одне незрозуміло - коли людям правду пишуть а те, що ви написали і є правда стовідсоткова і саме тому повсюди стверджую, що київської русі не було ТО ЧОМУ ЛЮДИ НЕ РОЗУМІЮТЬ, ЩО ПІДТРИМУЮЧИ НАЗВУ - КИЇВСЬКА РУСЬ ВОНИ ДОПОМАГАЮТЬ ЛЕГАЛІЗУВАТИ ДРЕВНІЙ ЗЛОЧИН, ВЧИНЕНИЙ МОСКОВІТАМИ, ЩО ВКРАЛИ НАШУ НАЗВУ ДЕРЖАВИ???!!!
Істинко

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2009, 23:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Анатолій_З". Мої підкреслювання вимушенні, бо таким чином я
зберігав свої повідомлення для себе. Ось на приклад; мою відповідь "роман степановичу
стерли! Де я пояснюю, що існувала перша єдина Русь з столицею в м. Києві, то чому я не маю можливості і права називати її Київська Русь, визнаною вченими істориками всього світу? Яке моє діло до сучасних і майбутніх фальсіфікаторів історії, щоб я звертав на них увагу?
Ось і над кожним текстом для повідомлення стоїть графа "підкреслення тексту". То чому Ваші "хитророзумні адміністратори"
погрожують забанити і стерають мої повідомлення? Останні повідомлення я не підкреслюю, але вони чомусь підкреслюються самі по собі, бо я в работі з комп"ютером неук.
Слава Київській Русі - сучасній відроджуємій Україні!!!

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2009, 20:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Назву змінити можна. Думаю, більшість не буде проти. Але справа у іншому. Суспільство від того мало змінеться. Я думаю , головна мета - виховання нації та штучне збільшення її пасіонарності - це є шлях до Великої України-Русі.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,