•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Київська Русь - можливо треба відродити Нашу стару Державу?

Автор Повідомлення
Козак-Характерник

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2010, 13:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Розумію, історію України москалі переробили на свій лад, для того щоб мати хоч яку небудь історію.Таке не один раз робили з нами. Але ісотрії дохристиянської України нема! Людина котра спалювала м.Коростень - собор його імені стоїть у тому ж м.Коростень. Мало хто в Україні знає, що назва пороху, українською мовою - зілля, а це зілля виварювались в Київських церквах із сірки,силітри та активованого вугілля, а монахи-шахтери, котрі добували силітру, виставляються як святі. А святий дух зійшов з неба у обличчі голуба і сів на плече Івана Хрестителя, коли він хрестив Ісуса! Що за вогонь, що за голуб , котрий спалив м.Коростень?
Може це і є метод росповсюдження нової ідеології? Це для роздумів....
А сьогодні я пишаюсь тим, що я Українець!!!

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2010, 15:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

"Козак-Характерник": Розумію, історію України москалі переробили на свій лад, для того щоб мати хоч яку небудь історію.Таке не один раз робили з нами. Але ісотрії дохристиянської України нема! Людина котра спалювала м.Коростень - собор його імені стоїть у тому ж м.Коростень. Мало хто в Україні знає, що назва пороху, українською мовою - зілля, а це зілля виварювались в Київських церквах із сірки,силітри та активованого вугілля, а монахи-шахтери, котрі добували силітру, виставляються як святі. А святий дух зійшов з неба у обличчі голуба і сів на плече Івана Хрестителя, коли він хрестив Ісуса! Що за вогонь, що за голуб , котрий спалив м.Коростень?
Може це і є метод росповсюдження нової ідеології? Це для роздумів....
А сьогодні я пишаюсь тим, що я Українець!!!

Вельмишановний, а Ви можете взяти в руки те, чим Ви пишаєтеся?

Ви пишаєтеся тим що Ви — Українець !!!

Прекрасно! А тепер візьміть його і зважте на вазі - скільки кГ заважить. І попробуйте виміряти його хоч чим -небудь. Чи кілограмами, чи метрами, чи літрами, чи секундами.

Порівняйте те, чим Ви пишаєтеся з тим, же чим пишається інший Українець.

Бачте — не вихордить. Тобто, ця річ - не матеріальна, а духовна!

А для того, щоб ці віртуальні, тобто, духовні речі пояснити якось, то використовують алегоричні порівняння. Тобто, притчі — це культурно кажучи, щоб не було образ. А якщо “вшпарити” напряму, то використовуються бабські байки. Звідси й витікає те, що не всім дано зрозуміти Святе Письмо, яке писалося мільйони років тому, якщо не мільярди. І одна епоха “катюжила” це письмо у іншої епохи - щось додавали, щось віднімали, але ж суті - не змінюючи.
Тому у Законі Божому іде шифрування Духовного Змісту, щоб ним не могли скористатися нечисті духи, до яких Ви, безперечно не належите. Тому я Вам надрукую ось "Це - 1.2.3.4", яке Ви, я так розумію, сприймете із вдячністю, тому що Ви — розумна людина, людина — духовна. І у Вашій душі перебуває Святий Дух.
"Це - 1. 2. 3. 4", стосується тільки тих "індивідуумів", у яких Святого Духу немає у душі.

1. Для дураків Закон не писаний.
2. Якщо писаний, то не читаний.
3. Якщо читаний, то не понятий.
4. Якщо понятий, то не так.

Історія України написана у Вашій душі. Вона уся знаходиться у Вашій підсвідомості.
Ви задієте не більше 4-ох відсотка головного мозку. Більше 96-ти відсотків Вашого мозку Бог Вам не відкриває, щоб “дах” не поїхав. Тому уся історія України, істинна Історія, а не “висмоктана” з пальця знаходиться у Вас зачинена надійним засувом. І відкриється Вам тим більше, чим більше Ви будете усвідомлювати своє покликання.

Ви ж не відкриваєте доступ до сірників своїм маленьким дітям, бо хату спалять і самі загинуть.

А Бог бачить Вас і знає, коли Вам і що відкривати. Так, як і Ви знаєте, коли вже можна дітям сірники давати.

Святий Дух — це не іграшки, так саме, як і сірники — не іграшки !!!

Щастя Вам!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА !!!

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2010, 13:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо в хтристиянстві є учення любові до Батьківщини, доброти, милосердя, честі , совісті і вчання як потрібно бути людиною, тоді я християнин, але я ненавиджу брехню! І ви взяли менторский тон показуючи мені що треба робити і що не треба. Зважуя в кілограмах мою пихатість, що я украінець- це схоже на россуд повії :" навіщо кохати? любов на хліб не намажеш!" .Я не хочу щоб у збудованій мною Україні жили інші,а нас прибрали від їх обличча! Я не хочу щоб вирощений мною врожай їли інші, я не хочу щоб давали мені грощі у ріст, і господарювали наді мною! Я не хочу щоб ходячи на роботу я не заробляв для забеспечення сім*ї, я не хочу щоб мої жінки продавали себе на вулиці!
Я хочу працювати, бути почутим, "созидать" і хочу радіти дивлячись на Україну і українців! Я не хочу чути с телеекрану, що призирають українську мову, щоб наглий чиновник стверджував, що українську мову треба принизити тьльки тому, що його дітям тяжко її вивчити !!!
Я хочу жити духом майдана, тоді Схід та Захід злякався ,побачив, що:"Ще не мрела України"! А ви майор думаете, як сержант ! Образливо....
Я християнини-українець, а моє християнство тримаеться на тих великих духовних матеріальних цінностях, котрі Україна внесла в християнство, доказ цьому Собор святої Варвари на проспекті Шевченка у Київі ! А ваш розсуд, майоре, пахне нафталіном!
Ніколи не можна навчати людину, якщо не знаєш як буде краще!
Я Пишаюсь що я Українець! Я пишаюсь коли Свободовці згадують українцям, що вони українці!
Я звинувачую усіх украінців за нелюбов до України ! Україну треба любити так, щоб ніякі Бог - ословкие , люди с потухшими очима, бандити і чиновники-крадії не сміли керувати нами!!!!

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2010, 18:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Спокійно. Коли у дискусії люди переходять на "ТИ", то це вже не дискусія. Це вже - суперечка. Хто кого перекричить. Хто кому нанесе більше образ. Хто кому більше дулів надає, або мордачів.

Дискусія - це коли дві людини, або ж більше, досліджують ІСТИНУ.

В дитячому садочку у пісочниці суперечка закінчується тим, хто кому бідьше піском закидає очі. Тоді приходить няня і одного ставить у куток, а другому витирає сльозки і гладить по головці.

Ми ж не дві базарні баби і не у дитячому садочку.

Тож пропоную продовжити дискусію і причому тут "НАФТАЛІН", чи "СЕРЖАНТ". Сержант може бути в сто разів розумнішим майора і, навіть, генерал-майора.

Істина не залежить ні від віку, ні від вйськового звання. Ні від того, що немає ОдеССи, а є Одеса.

Істина у дискусії досліджується. І якщо у когось є своє розуміння Істини, то це не означає, що це його РОЗУМІННЯ і є ІСТИНОЮ.

Культурна людина хоче, найперше, себе перепровірити, чи вона сама не помиляється.

А якщо хтось має інше поняття про Істину і в дискусії про це говорить, то це не означає, що вона когось вчить.

Найлегше з дискусії, яка перейшла у базарну суперечку, вийти з неї, і попросити пробачення у тієї людину, яка вважає, що ти її образив.

Пане Козак - Характерник. 8 мільярдів років живе людство на землі. Це 8.000.000.000 років, тоді ще не жили, навіть, динозаври. І з покоління в покоління народжувалися діти і їм з покоління в покоління передавалася ЛЮБОВ, найперше, матері до своєї дитини, потім ЛЮБОВ до своєї МАТЕРІ, потім ЛЮБОВ до сім'ї, потім ЛЮБОВ до РОДИНИ, потім ЛЮБОВ ДО УСІЄЇ УКРАЇНИ. А ЛЮБОВ - ТО УСЕ БОГ.

Над усіма почуттями найверховніше почуття ЛЮБОВ.

ТОМУ УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛІЗМ - ЦЕ ЛЮБОВІ.

Скажіть, що Ви від мене вимагаєте і що Ви хочете, щоб я Вам сказав?

Є у Вас свої переконання - БУДЬ ЛАСКА - майте їх. Я У Вас їх не забираю і не збираюся Вас повчати.

Я на ФОРУМІ СВОБОДА отримав дозвіл від Адміністрації, так, як і Ви, - вести дискусію. Є правила форуму і я їх стараюся дотримуватися. Якщо щось не так, то Адміністрація мене виправить.
У неї є таке право.

На самому початку такі умови форуму нами були прийняті. Тому на Адміністрацію не може бути ніяких нарікань

Я підкреслюю, я не навчаю Вас. Мене нізто не уповноважував бути Вашим вчителем, тим більш розмовляти з Вами "менторським" тоном.

Якщо Ви вважаєте, що я образив Вас, то прошу вибачення.
Усе.
Щастя Вам!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2010, 22:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Правда у кожного своя, а істина - це "аксіома"! Я ні накого не злюся і не серджусь та нікого не ображаю, коли "господарі рубильников", які називають себе директорами, відключали військові частини від електроенергії, створюючи диверсію проти українськтх громадянин та України, не знайшлось ніодного військового офіцера, який взяв би штурмом знахабнілих директорів електроєнергії, та показав їм на свое місце! Не знайшлось, тому що не так любимо Україну! Примушують працювати 24години без перерви українців, тому що не так любимо Україну! Продажні журналісти готові залізти у "Чечме", сидя по шию у лайні, нав"язуючи точку зору свого заказника, наскладавший гроші раба! Як вогню бояться слова НАЦІОНАЛЬНІСТЬ! От про що я хотів сказати! P.S. За 2 "сс" вибачаюсь перед українською мовою я не два "фф" писав і у президенти не збираюсь!

Слуга України!!!

ПовідомленняНаписане: 29 листопада 2010, 02:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Мені тепер з Вами приємно вести розмову.
І в такому тоні хотів би і надалі з Вами спілкуватися.
Думаю поступово зрозуміємо один одного, тобто, прийдемо до однакового розуміння Істини.
Світ, як відомо, ділиться тільки на дві частини. Одна - Духовна, а друга - матеріальна.
До першої - Духовної руками не можна доторкнутися. А до другої - матеріальної, скільки хочеш.
Матеріальна частина світу зрозуміла - це олівець, відро з водою, стіл, кімната і так далі. Найголовніше у матеріальній частині - це гроші. Ходять анекдоти - "не в грошах щастя, а в їх кількості". Річ у тім, що найбільше зло на землі - це грошолюбство. І усі, хто ЛЮБИТЬ ГРОШІ - це люди матеріалісти. Вони будуть приводити "море" доказів про свою правоту: діти голодні, захворієш - за гроші купувати медикаменти потрібно і так далі. Усе це зрозуміло: гроші потрібні, гроші не винні, їх придумали для того, щоб ними вимірювати труд людини. Точно чи не точно - це уже ДОГОВОРОМ між людьми обумовлюється. За "ЯКУ" кількість роботи роботодавець - "ЯКУ" заплатить кількість грошей робочому. Це - нормально, якщо чесно виконуються умови ДОГОВОРУ.

Але ж якщо батько збирає гроші для лікування своєї дитини. І люди жертвують йому по 100 доларів. Бо терміново потрібно зібрати 100. 000
доларів. Сто тисяч джоларів !!! Інакше без негайної операції дитина помре. І в цей момент з'являється "найдобріший" дядя і скривившись від жалю до хворої дитини, майже зі сльозами на очах жертвує 200 доларів. І вдячний батько, довірившись "найдобрішому" дяді, відкриває схованку для грошей і кладе у нюю цих 200 доларів. А потім цей "найдобріший" дядя краде усю суму зібраних грошей - 100.000 доларів!!! Дитина помирає, бо ще раз зібрати 100.000 доларів на операцію дитини батько не встигає.

А той "найдобріший" дядя - злодій, продовжує "співчувати" горем вбитому батькові померлої дитини. Батько не знає хто вкрав гроші. Злодій на похорон купив найкрасивіший і найдорожчий вінок, дуже "щирі" висловлює співчуття і матері, і батькові, і родичам померлої дитини. А після похорону цей "найдобріший" дядя з бля...ми їде на Канари і займається груповим сексом.

Ось що таке - ГРОШОЛЮБСТВО. Ось чому ГРОШОЛЮБСТВО - то корінь усього зла на землі.

А коли людина ЛЮБИТЬ БОГА, ЛЮБИТЬ БЛИЖНЬОГО. ЛЮБИТЬ ЯК САМОГО СЕБЕ, то вона - не матеріаліст. Людина, яка живе у ЛЮБОВІ ДО БОГА, ДО БЛИЖНЬОГО, ЯК В ЛЮБОВІ ДО СЕБЕ САМОГО- це людина - духовна.

УКРАЇНСЬКИМ НАЦІОНАЛІСТОМ МОЖЕ БУТИ ТІЛЬКИ ЛЮДИНА ДУХОВНА.

ЛЮБОВ - ЦЕ БОГ. ДУХ, тобто ІДЕЯ. до якої не можливо доторкнутися руками ПРАВИТЬ СВІТОМ.

НІКОЛИ УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛІСТ НЕ ВКРАДЕ, НЕ ОБДУРИТЬ, НЕ ЗРОБИТЬ ЛИХОГО. ТІЛЬКИ НА ІДЕЇ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІЗМУ УКРАЇНА ЖИТИМЕ ПРЕКРАСНО, ВІЛЬНО, ЗАЖИТОЧНО, КРАЩЕ УСІХ НА СВІТІ ДЕРЖАВ, БО У НАС БОГОМ ДАНА ЗЕМЛЯ - НАЙКРАЩА У СВІТІ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА НАЦІЇ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

ПовідомленняНаписане: 29 листопада 2010, 19:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Накопичувати гроші - справа рабів! Це не новина! Тисячоліттями про це людство знає!
Раби котрі накопичували грощі, та щей крадені - безкарно, хочуть мати рабів, вони ніколи не будуть працювати на націю якій належать, чи на того на кого нібито служать!
Вони давно змінили віру і якщо, Батьківщина Мати, то вони давно з нею сплять та регулярно! Бандит, аферист, чиновник -крадій ще радянських часів та жінка, яка сидить "кругами" на стільці з піднятою головою, тільки б когось жальнути тай вони керують Державою!
Не треба довго чекати, вони останній шматок м"яса заберуть з тарілки українця! Найголовніші з молодості знають, що людиноподібного можна купити за заварку чаю. З парламетської "свори" тим більш!

Нам українцям так треба любити Україну, щоб зруйнувати той механізм, який дозволяє таким людям вийти на вершину влади, тимпаче вони лякливі. Пам"ятаєте 2004р. коли після другого туру теперішний головний об"явив , що він переміг! Та недостатньо стало сміливості вийти на майдан перед нацією, ПІДЖАВ ХВІСТ, та побіг в Донбас до кумів, вони прилетіли з москви та склали "пасквіл" про розділ України! Брудно звинуватили українців про вживання наркотиків " через апельсин" , а один з віце прем"єрів , щоб виправдати цей бруд, створював виставки апельсинів із шприцями!
Які хворі думки треба мати щоб до цього додуматися!
Ми українці так повинні любити Україну, щоб вони цього робити не сміли! Любов до Батьківщини - це повинна бути наша Віра!
І наше Українське християнство, повинно цей весь бруд зігнати до помийної ями! Це моє християнство, це моя віра! Якщо ми, українці рука в руку будемо чистити від бруду та будувати Україну, тоді і Бог буде з нами!

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2011, 17:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:
Мені тепер з Вами приємно вести розмову.
І в такому тоні хотів би і надалі з Вами спілкуватися.
Думаю поступово зрозуміємо один одного, тобто, прийдемо до однакового розуміння Істини.
Світ, як відомо, ділиться тільки на дві частини. Одна - Духовна, а друга - матеріальна.
До першої - Духовної руками не можна доторкнутися. А до другої - матеріальної, скільки хочеш.
Матеріальна частина світу зрозуміла - це олівець, відро з водою, стіл, кімната і так далі. Найголовніше у матеріальній частині - це гроші. Ходять анекдоти - "не в грошах щастя, а в їх кількості". Річ у тім, що найбільше зло на землі - це грошолюбство. І усі, хто ЛЮБИТЬ ГРОШІ - це люди матеріалісти. Вони будуть приводити "море" доказів про свою правоту: діти голодні, захворієш - за гроші купувати медикаменти потрібно і так далі. Усе це зрозуміло: гроші потрібні, гроші не винні, їх придумали для того, щоб ними вимірювати труд людини. Точно чи не точно - це уже ДОГОВОРОМ між людьми обумовлюється. За "ЯКУ" кількість роботи роботодавець - "ЯКУ" заплатить кількість грошей робочому. Це - нормально, якщо чесно виконуються умови ДОГОВОРУ.

Але ж якщо батько збирає гроші для лікування своєї дитини. І люди жертвують йому по 100 доларів. Бо терміново потрібно зібрати 100. 000
доларів. Сто тисяч джоларів !!! Інакше без негайної операції дитина помре. І в цей момент з'являється "найдобріший" дядя і скривившись від жалю до хворої дитини, майже зі сльозами на очах жертвує 200 доларів. І вдячний батько, довірившись "найдобрішому" дяді, відкриває схованку для грошей і кладе у нюю цих 200 доларів. А потім цей "найдобріший" дядя краде усю суму зібраних грошей - 100.000 доларів!!! Дитина помирає, бо ще раз зібрати 100.000 доларів на операцію дитини батько не встигає.

А той "найдобріший" дядя - злодій, продовжує "співчувати" горем вбитому батькові померлої дитини. Батько не знає хто вкрав гроші. Злодій на похорон купив найкрасивіший і найдорожчий вінок, дуже "щирі" висловлює співчуття і матері, і батькові, і родичам померлої дитини. А після похорону цей "найдобріший" дядя з бля...ми їде на Канари і займається груповим сексом.

Ось що таке - ГРОШОЛЮБСТВО. Ось чому ГРОШОЛЮБСТВО - то корінь усього зла на землі.

А коли людина ЛЮБИТЬ БОГА, ЛЮБИТЬ БЛИЖНЬОГО. ЛЮБИТЬ ЯК САМОГО СЕБЕ, то вона - не матеріаліст. Людина, яка живе у ЛЮБОВІ ДО БОГА, ДО БЛИЖНЬОГО, ЯК В ЛЮБОВІ ДО СЕБЕ САМОГО- це людина - духовна.

УКРАЇНСЬКИМ НАЦІОНАЛІСТОМ МОЖЕ БУТИ ТІЛЬКИ ЛЮДИНА ДУХОВНА.

ЛЮБОВ - ЦЕ БОГ. ДУХ, тобто ІДЕЯ. до якої не можливо доторкнутися руками ПРАВИТЬ СВІТОМ.

НІКОЛИ УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛІСТ НЕ ВКРАДЕ, НЕ ОБДУРИТЬ, НЕ ЗРОБИТЬ ЛИХОГО. ТІЛЬКИ НА ІДЕЇ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІЗМУ УКРАЇНА ЖИТИМЕ ПРЕКРАСНО, ВІЛЬНО, ЗАЖИТОЧНО, КРАЩЕ УСІХ НА СВІТІ ДЕРЖАВ, БО У НАС БОГОМ ДАНА ЗЕМЛЯ - НАЙКРАЩА У СВІТІ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА НАЦІЇ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Шановний пане майоре! Я абсолютно згодна з Вами щодо любові, яка править світом! Побільше б нам таких людей, тоді і життя стало б набагато кращим. Але хочу застерегти від того, що любов сама по собі здатна щось зробити: це лише почуття, річ, так би мовити, нематеріальна. Саме це, мабуть, і називав соплями пан козак. Любов тільки тоді може змінити щось, коли вона рухає людей
на певні справи і не дає відступитися від свого ні за яких умов- ні під тортурами, ні під страхом смерті тощо.

Але є ще одна небезпека. Не всі люди,які називають себе націоналістами, настільки моральні,як Ви вважаєте. На жаль, буває й інакше. Звісно, я не кажу, що вони справді крадуть мільйонами чи продають Україну, але бувають ситуації, коли людські амбіції приводять до розвалу роботи чи навіть організації. Тому треба дуже уважно придивлятися до людей і не дозволяти внести в наші ряди розбрат.

Ще хочу сказати з приводу відновлення Київської Русі. Про яке відновлення йде мова? Хіба може людина повернутись у дитинство? Якщо це відбувається, то ми вважаємо таких людей маразматиками чи щось у тому ж дусі. Не можна повернути річку у зворотний бік!
НЕОБХІДНО РОЗВИВАТИ НАШУ НАЦІЮ В НАПРЯМКУ ЕВОЛЮЦІЇ, ПРОГРЕСУ, щоб наш народ мав можливість сам розпоряджатися своєю долею! Ми маємо все для цього, треба лише усвідомити себе єдиним народом, нацією, яка здатна керувати собою сама!
І найбільше проблем в цьому плані у нас, на сході України...
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2011, 18:36 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Берегиня Нікополь написав:
Любов тільки тоді може змінити щось, коли вона рухає людей на певні справи і не дає відступитися від свого ні за яких умов- ні під тортурами, ні під страхом смерті . ..

+

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2011, 13:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://h.ua/profile/43650/
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 24 серпня 2016, 21:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Штурмман написав:
Київська Русь - можливо треба відродити Нашу стару Державу?
За вільну Русь-Україну!!!!

Голова Верховної Ради Андрій Парубій переконаний, що парламент юридично закріпить факт наступності сучасної України попередніх етапів історії Української держави.

"Сьогодні ми святкуємо видатну важливу дату - 25-ту річницю все-таки відродження і відновлення тисячолітнього української держави", - сказав він в ефірі "5 каналу" в середу.
На зауваження ведучого, що в такому випадку має бути постанова парламенту про відновлення державності Української народної республіки (УНР, Українська держава, що існувала в 1917-1920 рр на території Центральної, Східної та Південної України зі столицею в Києві) і визнання періоду між УНР і незалежною Україною окупацією, спікер Верховної Ради заявив: "Ймовірно... Напевно, є потреба і сенс ті моменти, які нібито очевидні, фіксувати в законодавчих документах. Напевно, є сенс, щоб це можна було зафіксувати і в постанові Верховної Ради України, яка визнала б спадкоємність і продовження сьогоднішньої Української держави".
Він також висловив упевненість в тому, що "дійдуть руки" Верховної Ради і того, щоб юридично, формально зафіксувати, що сучасна Україна - це наступниця і продовження всіх попередніх етапів Української держави.
Інтерфакс-Україна
ТЕ
http://www.pravda.com.ua/news/2016/08/24/7118610/

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови