•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Як побороти пам'ятники комунізму.

Автор Повідомлення
Свято

ПовідомленняНаписане: 10 липня 2009, 14:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Вже пропонував:
Біля кожного пам'ятника комунізму (або на ньому, якщо закон не забороняє) наклеїти табличку із історичною довідкою, наприклад:
"Цей чоловік причетний до знищення 3-х мільонів українців у 32 році", або "Він продав пів україни німцям у 1919році", і т.п.

P.S. Ворога можна побороти тільки на його території!

ПовідомленняНаписане: 10 липня 2009, 14:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Свято написав:
наклеїти табличку із історичною довідкою

І кожні дві години табличку відновлювати.
Свято

ПовідомленняНаписане: 10 липня 2009, 15:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Бродник написав:

І кожні дві години табличку відновлювати.

та хоч кожних 15 хвилин, лиш би про це люди знали...
Я думаю ці пам'ятники познімали би ті самі хто їх ставив.

ПовідомленняНаписане: 10 липня 2009, 18:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

вчора представник партії регіонів на закиди щодо негативного впливу більшовизму взагалі та зокрема лєніна на Україну заявив - суду над лєніним не було, отже не можна його звинувачувати чи руйнувати пам'ять про нього. я так розумію, що прийдеться подавати в суд на лєніна, карлу марксу, хана батия, ярему вишневецького та інших.
що за дурня? регіонали з глузду з'їхали чи то така хитра позиція?
запорожець

ПовідомленняНаписане: 10 липня 2009, 23:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

насправді ідеологія справа не стільки "наглих " скільки "хитрих"...
що ви знаєте про ...Распутина

спитайте в тих кому зараз від 25 до 35 років ...
відповідь : спершу горілка "Распутін " ...а ще "був дядя якийся "!

випустіть пиво "Ленін "!
згодом партія прокислого несмачного пива перетворять "бренд" на
посміховисько ,й при слові "ЛЕНІН" кожний в Донецькій ...Луганській
області плюватиметься ...
зараз ера FMCG дистрибуційних компаній ,вони за гроші й маму продадуть !

...чи жуйки "Троцький " ?
така собі серія "turbo" з вкладкою ...

ПовідомленняНаписане: 11 липня 2009, 00:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

в нас по-сусідству жив один дідуган ,що на війні залишив ногу .
танкіст .ссср -батьківщина йому видала "танк" ЗМЗ -мотоколісницю
За свій без перебільшення героїчно-незбагненний вигляд
Андрій Андрійович називав це чудо техніки просто "ілліч" !
І коли нас водили всією школою до пам`ятника ,
натхненно читали вірші про "ілліча" мене завди охоплювало
"піднесене" ,
і ніхто не міг зрозуміти ,чому ...

ПовідомленняНаписане: 11 липня 2009, 12:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Думаю, що ідолів комуністичної ідеології і пропаганди треба нищити, а не поборювати. Комуністична ідеологія шкідлива для розвитку української НАЦІЇ, її місце на смітниках історії.
Сміття з хати треба вигрібати!

ПовідомленняНаписане: 11 липня 2009, 23:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Спокій написав:
Думаю, що ідолів комуністичної ідеології і пропаганди треба нищити, а не поборювати.

Спробуйте якось знищити одну бактерію, що переносить колонію вірусів, або зіпсувати віндовс у себе на комп'ютері. Гадаєте від цього зникне вірус А, чи корпорація microsoft? Необхідно змінити (код, програму, гени) переконання людей, а найлегше це робити з допомогою догми, проти якої ніхто не захоче піти! Правди! Правдою треба покрити всіх! Щоб зародилися сумніви до старої брехні.

Потрібно вести нечесну гру, щоб перемогти! Необхідно придумувати таке, до чого ворог не готовий. І поки він думає, як побороти наслідки - треба створювати ще одну причину...

Цитата:
насправді ідеологія справа не стільки "наглих " скільки "хитрих"...
що ви знаєте про ...Распутина

Браво ЗАПОРОЖЕЦЬ!

Учитись у противника - це не слабість, це мудрість!

ПовідомленняНаписане: 18 липня 2009, 12:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Свято написав:
Гадаєте від цього зникне вірус А, чи корпорація microsoft?

Вірус А, корпорація microsoft та комуністична ідеологія самі не зникнуть їх треба нищити і створювати свою, кращу сисетму.

ПовідомленняНаписане: 18 липня 2009, 23:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Спокій написав:

Вірус А, корпорація microsoft та комуністична ідеологія самі не зникнуть їх треба нищити і створювати свою, кращу сисетму.

Супер! Ви знаєте як це зробити? Опишіть! Тільки, будь-ласка, не переконуйте мене, що руйнуючи пам'ятники хоч на одного комуняка стане менше.

На мою думку з ворогами треба боротися на їх території і новою для них зброєю. Адже інтернаціонал вони вже проходили. Результат "на лицо".

ПовідомленняНаписане: 19 липня 2009, 11:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Свято написав:
Супер! Ви знаєте як це зробити? Опишіть! Тільки, будь-ласка, не переконуйте мене, що руйнуючи пам'ятники хоч на одного комуняка стане менше.

Сьогодні кілька комуняк померло, не переконано, але факт. Не могли пережити втрати свого символу на українській землі, а без нього комуністична ідея така ж віртуальна, як гривня в Китаї.

Свято, краще опишіть, як використати арабський капітал для зміцнення Національного банку України, чи сприяння емісії в З'єднаних Штатах Америки.

З вас був би добрий міністр фінансів, а в ідеології мусите бути навчені, треба ще дочитати класиків.

ПовідомленняНаписане: 19 липня 2009, 16:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Спокій написав:
... а в ідеології мусите бути навчені, треба ще дочитати класиків.

Вдячний за науку, піду займатись економікою...

P.S. Сподіваюсь нових комуняк не народиться.

Тема закрита

ПовідомленняНаписане: 20 липня 2009, 11:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Старий анекдот. 1970 рік на зоні збираються робити в честь 100-річча Ленніна амністію. Серед кандидатур три особи
1.-Ви хто?
-Директор кондитерської фабрики.
-За що сидите?
-Та, до 100 річчя випустили цукерки "лєнін в шоколадє".
2.- Ви хто?
-Директор годинникової фабрики.
-За що сидите?
-До 100-річчя випустили годинник-зозулю, виїзджає лєнін на бронеавтомобілі і кричить,- "Куку таваГищи, куку!"
3.- Ви хто?
-Круючий психіатричною лікарнею.
-За що сидите?
-До 100-річчя повісили на стінці закладу плакат "лєнін с намі, лєнін среді нас".

Таким глузуванням було завдано ідеології СРСР неоціненної шкоди, а традиції потрібно продовжувати.

ПовідомленняНаписане: 20 липня 2009, 11:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

запорожець написав:
...спитайте в тих кому зараз від 25 до 35 років ...
відповідь : спершу горілка "Распутін "

Ви тільки не рівняйте всіх по собі...
Устим

ПовідомленняНаписане: 20 жовтня 2009, 14:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тобто боротьба повинна вестися не проти пам'ятника безпосередньо , а за колективний світогляд громади того міста де стоїть "істукан" , я правильно зрозумів !??

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,