•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Цей форум

Автор Повідомлення
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2016, 09:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як на мене оті дурнуваті фейсбуки - розвага для ідіотів.
Суцільна спамо-лента постійні оновлення кашлянути не встигаєш, заголовки загальні фрази і різна фігня
типово американська фігня, типу коміксів для даунів
щоб голова не працювала, картинки, короткі підписи, мінімальне напруження головного мозку, бажано взагалі відключати
Форуми передбачають як мінімум дискусію, обговорювання, розмірковування і не горить під ногами, не перемішано з задницями, дурнуватими "життєвими" порадами і котиками
тьху
дегенеративне дітище Цукерберга (хаха, і тут вони! а хто б сумнівався...)
їжте не обляпайтесь
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 03 березня 2016, 12:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Це на вашу думку.. Насправді ж свою спамо-ленту налаштовуєте ви самі. Тобто, в вашій стрічці новин - за вашим бажанням - можуть з'являтися тільки дописи тих людей, думки яких вам подобаються.
На форумах теж можуть бути тони непотрібного лайна і тут ви не можете це лайно відфільтрувати. Хіба що надія на доброго адміна і його цензуру. :)
Головний адмін цього форуму в свій час висловлював ідеї, і навіть впроваджував їх - по створенню щось на кшталт національної соцмережі ще за довго до того, коли Фкантактє, Аднакласнікі і ФБ у нас набули масову популярність. Але в кінцевому випадку все впирається в фінансування та байдужість наших пересічних українців.
Загалом, не місце прикрашає людину, а навпаки - людина місце. Якщо би на цьому форумі дописували такі люди як до прикладу "Нахтігаль", то й форум мав би на кілька порядків більше відвідувачів.. Отаке.

Мені молодим помирати
Шугай

ПовідомленняНаписане: 04 березня 2016, 16:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Все вірно написав, Кайзере.
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 06 липня 2016, 06:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мало хто помітив, але давно вже нема дописів дяді Вані.

Ще є один, до нього подібний.

Хочете – вірте, хочете – перевірте!
Якось днями мій онук заглянув через моє плече на монітор і каже: -„Дідусю! А чому там такі глупості написані?”
Питаю його, де він бачить глупості?
Каже: – „Там погане слово написане”.
Він ще не всі букви знає, почав лише по складах читати. Довго не хотів сказати, яке це погане слово, бо соромився. Нарешті вимовив: - „Гімноїд”.
Кажу йому, що він помилився, це слово – гуманоїд.
-„А, знаю. Гуманоїди хочуть знищити нашу планету!”.
Пояснив йому, що ніякі гуманоїди нашу Землю ніколи не знищать. А такі , як цей, хочуть лише НАШУ УКРАЇНУ знищити. Але їм не вдасться. Бо нарід український сильніший за всяких гуманоїдів.
Про себе подумав: „Сильніший і за тих, що присмоктались до державного „корита” і копошаться, як мухи біля купи гімна”.

ПовідомленняНаписане: 06 липня 2016, 10:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
Мало хто помітив, але давно вже нема дописів дяді Вані...

Просто всі мовчать, щоб не наврочити :)))

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2016, 10:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну що мені робити? Внук знову прочитав не Гуманоїд, а "Гімороїд"
Мабуть, тому пану псевдо треба змінити.

ПовідомленняНаписане: 24 вересня 2016, 09:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні вранці отримала листа з наступним текстом:

"Ви можете на форумі ВО Свобода відкрити тему про те , що на форумі неможливо зареєструватись новим дописувачам, так як не працює реєстрація нових учасників форуму. Також електронна пошта адміністратора не працює: я пробував надсилати йому листи, але до мене приходять повідомлення, що вони до нього не доходять. Я загубив пароль до свого екаунта, тому не можу ввійти на форум під своїм іменем. І не можу ні наново зареєструватись, ні звязатись з адміністратором форуму. Слав"

Отже, є проблема. Чекаємо реакції відповідальних за форум осіб.
Одружений

ПовідомленняНаписане: 05 жовтня 2016, 21:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ось зайшов подивитись на форум, нема слів як все поросло травою. :(
До цього, мабуть, все йшло. Всім хто мене пам'ятає, мої вітання! Приємно згадувати часи палких дискусій!
Ліна

ПовідомленняНаписане: 05 жовтня 2016, 23:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
Ось зайшов подивитись на форум, нема слів як все поросло травою. :(
До цього, мабуть, все йшло. Всім хто мене пам'ятає, мої вітання! Приємно згадувати часи палких дискусій!

Вітання, пане Одружений! Форум змінився з різних причин. Змінився не тільки форум. Життя поділене: до війни і після. І палкі дискусії під час війни вщухають, бо з'являється конкретика, хто є з ким. Тут теж є дискусії, але здебільшого між тими, хто підтримує владу і хто її не підтримує.
Долучайтеся...
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2016, 00:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Приєднуюся! Вітання! Приємні згадки про романтичні дописи пана Одруженого!
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 29 жовтня 2016, 21:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Панове форумчани! Де Ви? Невже усі дрова заготовляють, щоб нагріти свої оселі? Добра справа, але про це треба було літом потурбуватись. Можливо, набридло «товкти воду в ступі?». Теж допускаю.
Я сподівався, що цей форум стане хай невеликим майданчиком, щоб згуртовувати навіть віртуально
Однодумців, які пером і словом борються із внутрішнім та зовнішнім ворогом.
Особливо актуально це тепер, коли так звані слуги народу вивертають назовні свої гаманці, вірніше, свої прогнилі душі.
Кого ми собі вибрали? Вся верхівка, від гаранта до найдрібнішого чинуші – це хабарники, корупціонери, блазні, брехачі, плазуни.
Не здавайтесь, заради Бога! Пишіть, викривайте їх «с..У» сутність. Адже цей форум поглядають тисячі людей. І нехай у десяти відсотків із них защемить серце, щось затисне душу, то він на наступних виборах змінить свою думку. І не допустить до влади ніяких вальцмандів, гройцмандів, авакцандів тощо. Всіх не перерахуєш…

http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_895_75.php

http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_16392_375.php

ПовідомленняНаписане: 29 жовтня 2016, 21:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ваша правда, пане Леонід. Але буває, що захекаєшся за тиждень, хочеться спочатку почитати, що падлюча влада нагрішила, поки ми працювали. А вже потім щось написати. Це нормально, НМСД. Температура дає привід до роздумів. А наші прикоритні мільярдери хіба не притихли? А Вальцман не притих? Суспільство могло, нарешті, впасти у баранячий ступор, розмірковуючи, для чого владним поросятам по два десятки годинників? Ну, навіть, якщо по одному на кожен день тижня, то забагато. Якщо на руки, на ноги, на шию, і на пісюн, то вистачить шість штук. Може, це якась нова релігія, і вони свято вірують, що часу життя їм буде відміряно по числу годинників "Філіп Пате"? Такий собі, кратнохронографізм? І, відповідно, церква свідків "Ролекс", якось так? Нами правлять ті самі, анекдотичні дурники з фантиками !!! І Ви хочете, щоб ніхто не затих, трохи одурівши від новин?
Ліна

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2017, 00:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Леоніде, добра спонука.
Тим більше, що, попри шапіто ідіотських новин, коли кортить кинути на арену цирку вже не тільки яйця і помідари, відчувається затишшя. Щось готується, і не можна спати.
А готується реалізація "мирного плану №3" з виборами на окупованій території, амністією пропутінських бандитів. Не дарма Гримчак гяняє по всіх каналах і, не змигнувши оком, торочить про тамнашихлюдей.
Готують закон про реінтеграцію Донбасу, який "необхідно терміново ухвалити", хоча його ніхто не бачив. Окрім говорячих голів БПП, звісно. Тут не треба бути великим прозорливцем, щоб розуміти, що така таємничість і акцентування тільки одного епізоду Росії-агресора - це намагання приховати щось дуже дражливе. Найдражливіший момент - це кінцева крапка в повзучій капітуляції, яку здійснює українське керівництво.
Термін дії закону про "особливе врядування на особливих територіїях" спливає в середині жовтня. Буде весело. Буде про що писати. Хотілося б не просто писати, але що можна робити, крім цих дописів?!
Риторичне питання, яке неочікувано може знайти відповідь. З Божою допомогою.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,