•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Не така страшна Росія, як її малюють...

Автор Повідомлення
Олексій

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2006, 22:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

В неї є купа внутрішніх проблем які, Бог дасть, порвуть її на частини. Тоді москалям буде вже не до нас.
Цікава попалася стаття, особливо якщо звернути увагу, на якому сайті:
http://www.kavkazcenter.net/russ/content/2006/05/24/44770.shtml :)
архі

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2006, 22:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

круто, чувак правий на всі 100. він фактично описав, те що трапилось зі мною 2 роки тому, при тому, що я не був на майдані.
мені цікаво чому такі речі не друкуються в Українських змі. було б корисно.
ing-spb.narod.ru це якщо цікаво прочитати про москальских сепаратистів.
ще було б не погано спонсорувати такі організації Українському уряду:) Кацапам не довго залишилось бути великими і могутніми, а як відомо для них розмір має за велике значення.

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2006, 09:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
В моем паспорте гражданина Украины записано, что я русский.
Ну того ми ше не ввели... Треба було тому чуваку голосувати за Свободу:)

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2006, 09:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Цитата:
В моем паспорте гражданина Украины записано, что я русский.
Ну того ми ше не ввели... Треба було тому чуваку голосувати за Свободу:)

А нашо воно? Я і так знаю, хто я є... Мені якраз той пункт у ПЗУ і не сподобався. :)
Перун

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2006, 14:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Саме цей пунк про графу національність не подобається жидам. Олексій, а ти часом не....

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2006, 14:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

перун написав:
Саме цей пунк про графу національність не подобається жидам. Олексій, а ти часом не....

З тим же успіхом можу повернути це питання тобі. :)
А ще, може ти молодий і не пам"ятаєш, за радянських часів жиди писали собі в графу "національність" те, що їм було треба. Тому сенсу повертати цю графу не бачу жодного...
Вареник

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2006, 14:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Хех, а я бачу сенс. Ну наприклад. Жид, щоби замаскуватися написав собі в паспорті, що він русскій (ну чи український). Йде собі по вулиці, а морда жида то лишилася. І тут перестріли його кілька скінхєдів-фашистів, які якраз йшли зі святкування річниці смерті Рудольфа Гесса. І як думаєш, що вони з ним зробили? Правильно, спрали на гірке ябко. Ну приймають їх всіх мєнти. Жид кричить антісемітизм!!!, а в паспорті пише русскій. Відповідно ніякого антисемітизму нема. Тому жид сто раз подумає, чи вартує писати чужу національність.

Все буде вірно, українці будуть українцями, а жиди жидами. Похибка якась звичайно лишиться, але на загальний розподіл національностей то зовсім не вплине.

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2006, 18:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Хех, а я бачу сенс. Ну наприклад. Жид, щоби замаскуватися написав собі в паспорті, що він русскій (ну чи український). Йде собі по вулиці, а морда жида то лишилася. І тут перестріли його кілька скінхєдів-фашистів, які якраз йшли зі святкування річниці смерті Рудольфа Гесса. І як думаєш, що вони з ним зробили? Правильно, спрали на гірке ябко. Ну приймають їх всіх мєнти. Жид кричить антісемітизм!!!, а в паспорті пише русскій. Відповідно ніякого антисемітизму нема. Тому жид сто раз подумає, чи вартує писати чужу національність.

Все буде вірно, українці будуть українцями, а жиди жидами. Похибка якась звичайно лишиться, але на загальний розподіл національностей то зовсім не вплине.

Я також ЗА національність у паспорті. По-перше НАМ нічого ховати, а по-друге я горджусь тим, що я українка, і де б я не була з гордістю покажу свій паспорт. Ну і звичайно з інших міркувань... :)
Олексій

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2006, 18:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Таля написав:

Я також ЗА національність у паспорті. По-перше НАМ нічого ховати, а по-друге я горджусь тим, що я українка, і де б я не була з гордістю покажу свій паспорт. Ну і звичайно з інших міркувань... :)

Для того, щоб відчувати себе українцем, необов"язково мати якийсь папірець із відповідним записом. Тому сенсу боротися за цей запис не бачу жодного. Є - добре, нема - теж непогано. Все ж таки важливіша внутрішня сутність, а не зовнішні ознаки. Я так думаю. :)
Перун

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2006, 23:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бють не по паспорту, а по морді:))

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2006, 23:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Для того, щоб відчувати себе українцем, необов"язково мати якийсь папірець із відповідним записом. Тому сенсу боротися за цей запис не бачу жодного. Є - добре, нема - теж непогано. Все ж таки важливіша внутрішня сутність, а не зовнішні ознаки. Я так думаю. :)[/quote]

якщо ти не темношкірий:)

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2006, 11:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жаль що про це пишуть. Вороги України вивели брехливі москальські канали з "соціяльного" пакету кабельного телебачення у Києві, тепер і не зрозуміло чим в Россії мозги промивають. ;)

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2006, 11:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід написав:
Жаль що про це пишуть. Вороги України вивели брехливі москальські канали з "соціяльного" пакету кабельного телебачення у Києві, тепер і не зрозуміло чим в Россії мозги промивають. ;)

Вам не догодиш.... Були москальські канали - засилля. Вивели з пакету - "вороги України". Купуйте "тарілочку" і дивіться хоч москальські, хоч польські, хоч які. Тільки майте на увазі, що те, що москалі транслюють на супутник, суттєво відрізняється від внутрішньої версії :)
Орел

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2011, 03:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

В Росії сталося небезпечне для чинної влади зростання націоналістичних настроїв.

http://news.siteua.org/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F/229243/%D0%9E%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%82_%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85_%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B2_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2011, 15:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Орел написав:
В Росії сталося небезпечне для чинної влади зростання націоналістичних настроїв.

http://news.siteua.org/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F/229243/%D0%9E%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%82_%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85_%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B2_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,