•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Не така страшна Росія, як її малюють...

Автор Повідомлення
Арослав

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2011, 16:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій написав:
В неї є купа внутрішніх проблем які, Бог дасть, порвуть її на частини. Тоді москалям буде вже не до нас.
Цікава попалася стаття, особливо якщо звернути увагу, на якому сайті:
http://www.kavkazcenter.net/russ/content/2006/05/24/44770.shtml :)

Якщо китайці витіснять московитів з Сибіру і Далекого Сходу, то нам, українцям, буде непереливки. Адже вся та нагла голота рушить до України, бо в Москву їх ніхто не пустить. Москва не гумова...
Тому вивчаючи слабкості суперників, має в першу чергу знищити домашніх Янучарів, тоді і зовнішню загрозу подолаємо.

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2011, 19:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

та коли вже в нас терпець урвеця??!!! Коли ми це бидло на зразок пошука вже на ліхтарях розвішаємо???

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2011, 22:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оксанка-львівянка написав:
та коли вже в нас терпець урвеця??!!! Коли ми це бидло на зразок пошука вже на ліхтарях розвішаємо???
Николы!Кто вы такие в Украине?рагули вислоусые..вас скоро резиновыми дубинками по хлебалу бить будут..Сейчас в Украине только цветочки...............................................................
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2011, 22:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А я гуляю по москві,
І бачу пам'ятник Бандері,
Величний тризуб на Кремлі,
І синьо-жовтий стяг в оселі.
Величний пам'ятник Донцову,
Петрівка вже стоїть без грат,
Повсюди чути нашу мову,
І люблять всі мій автомат.
Повсюди гарні краєвиди,
На дротах москалі висять,
І я крокую без огиди,
У ГЕТО, де жиди кричать.
Нема вже в світі комуністів,
Нема ляхів і москалів,
Немає негрів шовіністів,
І всяких путінів -- козлів.
Нема вже в світі Мавзолею,
Оздоби вже на Соловках,
Спалили леніна, тварюку,
А кучма з'їв його весь прах.
Яскраво світить ясне сонце,
І машінгвер мій у руці,
Червоно-чорний у віконці,
І я щасливий у москві.

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2011, 12:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій написав:
за радянських часів жиди писали собі в графу "національність" те, що їм було треба. Тому сенсу повертати цю графу не бачу жодного...

Написати можна все, що завгодно. Але фізіономія видає...

таксист 20-11

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2011, 19:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вадя Ротор написав:
Олексій написав:
за радянських часів жиди писали собі в графу "національність" те, що їм було треба. Тому сенсу повертати цю графу не бачу жодного...

Написати можна все, що завгодно. Але фізіономія видає...

тоді нинішня система з вашої точки зору є логічною. ніхто не знає походження інших, всі лише придивляються до фізіономій.
це якщо придивляються. я, наприклад, допоки не побачив як яценюка тут цькували взагалі і подумати не міг що він не етнічний українець. до речі доказів про його неукраїнськість лише один і той побічний - слова червоненка.
це якщо хтось єврея вважає гіршим за українця. хто не вважає той ...подивіться на рейтинг яценюка що про нього думає.
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2016, 21:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іран витісняє російську нафту на світових ринках - ЗМІ

http://www.epravda.com.ua/news/2016/06/19/596459/

Як зазначає Bloomberg з посиланням на дані Міжнародного енергетичного агентства, Іран діє швидко, намагаючись повернути частку ринку, втрачену за час санкцій. Минулого місяця обсяги експорту Тегерана досягли 2,1 млн барелів на день, наблизившись до досанкціоного рівня.

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2016, 18:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Міжнародний трибунал не за горами: з'явилися нові свідки по збитому "Боїнгу" на Донбасі

http://espreso.tv/news/2016/10/24/mizhnarodnyy_trybunal_ne_za_goramy_zyavylysya_novi_svidky_po_zbytomu_quotboyinguquot_na_donbasi

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,