•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Акція в Києві 13 червня - Зупинімо безлад в державі!

Автор Повідомлення
Аннеттт


Повідомлень: 171
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 05 червня 2006, 10:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Протягом останніх трьох місяців місцеві ради ряду областей та обласних центрів України прийняли рішення про надання на своїх територіях російській мові статусу регіональної.
Згідно з висновком Міністерства юстиції від 10 травня 2006 року, рішення місцевих рад щодо надання російській мові статусу регіональної не відповідають нормам чинного українського законодавства. Відповідно прокуратурами були скасовані рішення про зміну юридичного статусу мов як незаконні. Проте, нехтуючи висновками Мінюста та ігноруючи попередження прокуратури, в інших обласних та міських радах цілком свідомо продовжують приймати заздалегідь незаконні рішення.

Чому в нашій країні народні обранці, депутати міських та обласних рад не поважають законів та нехтують рішеннями прокуратури?
Чому перевищення повноважень не карається законом? Чому міжнародну угоду - Європейську Хартію регіональних або міноритарних мов було ратифіковано, незважаючи на повідомлення громадськості про неправильний її переклад?

Годі мовчати! Безкарність розбещує. Запрошуємо всіх, хто прагне жити в країні, де виконуються закони; хто хоче єдності і цілісності України; хто усвідомлює небезпеку мовного сепаратизму зібратися у ВІВТОРОК, 13 ЧЕРВНЯ об 11:00 біля станції метро Арсенальна. Разом ми підемо до приймальні Президента та нагадаємо йому про його обов’язки як Гаранта Конституції зупинити безлад та стояти на сторожі цілісності держави.

Представники різних політичних партій та громадських організацій зберуться в цей день як прості громадяни - не буде розмаїття різнокольорових прапорів, а буде тільки один прапор - державний прапор України. Тому що саме він, як і Конституція, є одним з символів нашої державності.
Леонід


Повідомлень: 1201
Звідки: kyiv

ПовідомленняНаписане: 05 червня 2006, 15:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кримінальний кодекс не передбачає колективної відповідальності, за колективні дії, маю думку, що жоден суддя з радянським минулим не притягне до відповідальності депутата будь якого рівня за антизаконне рішення, бо це дискредитує всю систему рад. А якщо придивитесь, то більшість рішеннь місцевих рад суперечить законам. Та й Верховна Рада приймає закони взаємовиключаючі один одного і такі, що суперечать Конституції України, і ніхто за цим не слідкує, ніхто за такий безлад не відповідає, хоча цим має перейматися саме той, до кого Ви хочете звернутися - Президент України.

_________________
НАВІЩО? ХТО? КОЛИ? ЧИМ?
тмуторокань


Повідомлень: 139
Звідки: Сімферополь - Київ

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2006, 15:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

а люди працюють в такий час:(((

_________________
Крим - український, чи безлюдний...
Аннеттт


Повідомлень: 171
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2006, 15:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Правильно. І АП (Секретаріят) працює. А сенс чогось вимагати від влади в вихідний день? Тільки з охоронцями і вийде поспілкуватись.
Бевзик


Повідомлень: 184
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2006, 16:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

У вихідний, перепрошую, з аналогічним успіхом можна підійти до баку для сміття і переконливо вимагати дотримання Конституції України, ефект буде той самий, що й під секретаріатом.

_________________
"...У славному місті,
Покотилось ляхів, жидів
Не сто і не двісті.
А тисячі. А майдани
Кров почервонила.
А оранди з костьолами,
Мов свічки, згоріли."
Т.Г. Шевченко, Швачка, 1848 р.
Таля


Повідомлень: 1482
Звідки: Львів-Чикаго

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2006, 18:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бевзик написав:
У вихідний, перепрошую, з аналогічним успіхом можна підійти до баку для сміття і переконливо вимагати дотримання Конституції України, ефект буде той самий, що й під секретаріатом.


Наймовірніше, що ви маєте рацію. Але все ж таки протестувати треба хоча б для того, щоб Україна бачила, що ми не підставимо другої щоки (як не крути, але через бездійність нашого гаранта Конституції, по одній щоці нам вже дали і продовжують давати). Треба взагалі терміново розпочати масові акціїї протесту щодо мовної політики і ситуаціїї в Криму, так само вимагаючи відствки недіючого уряду, як і ті всі українофоби. Хтось повинен захистити Конституцію та майбутнє наших дітей! Може, дістаючи з двох сторін, наш народний президент врешті вивчить ситуацію, яка склалася в його країні. Кращий захист - це напад, а відступати вже нікуди! Доречі закордоном укр. організації разом з новоприбулими вже протестують під консульствами декілька тижнів підряд.

_________________
Можна жити й хохлом, і не згіркне від того хлібина.
Тільки хто ж колись небо нахилить до Ваших могил,
Як не зраджена Вами, зневажена Вами Вкраїна?..
Громенко


Повідомлень: 189
Звідки: Львів-Київ

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2006, 13:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щось то все не виглядає серйозним.

Якщо є АКЦІЯ, спланована та підтримана центральним проводом партії - тоді всім треба виходити. Я і в робочий час знайду можливість.

А всі ці приватні оголошення на форумі ні до чого не призведуть - збереться купка людей та й до того ж зневіряться на майбутнє і забудуть про подібні заходи.

Отже, якщо планується захід - бажано щоб про це оголошувала на форумі людина, відома нам як представник керівництва партії.
Бевзик


Повідомлень: 184
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2006, 14:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Громенко, так буде достатньо авторитетно? :))

http://www.tiahnybok.info/dokumenty_zayava/dokument000464.html


Просто іноді буває так, що акція вже погоджена з керівництвом, а на офійіній сторінці ще нічого нема... але ж час іде, отже активісти беруть відповідальність на себе і розміщують повідомлення на форумі.


ПС
Сьогодні доречі йдемо клеїти "самопальні" наліпки...

_________________
"...У славному місті,
Покотилось ляхів, жидів
Не сто і не двісті.
А тисячі. А майдани
Кров почервонила.
А оранди з костьолами,
Мов свічки, згоріли."
Т.Г. Шевченко, Швачка, 1848 р.
Бевзик


Повідомлень: 184
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2006, 15:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

МИ РОЗСТРІЛЯЄМО П’ЯТУ КОЛОНУ

Прес-реліз


13 червня, у вівторок, патріотичні партії і організації проведуть акцію протесту проти ворожих зазіхань на незалежність нашої країни.
Основним приводом для проведення акції стали протизаконні рішення деяких обласних і міських рад про надання російській мові статусу регіональної.

Це – непокора центральній владі, порушення ст.10 Конституції України і Законів України.
Хронологія і географія злочинних рішень свідчать про те, що вони координуються з єдиного закордонного центру, мета якого – знищення державної незалежності України.

Початок акції – об 11:00 біля М „Арсенальна”. Там ми розстріляємо 5-у колону – зрадників, які зсередини дестабілізують ситуацію в країні.

Далі колоною рушимо до Секретаріату Президента, де вимагатимемо від гаранта Конституції навести у державі порядок і захистити українську мову й культуру.


Україна – не німа!
Зрадників чека тюрма!


Редаговано: Бевзик (09 червня 2006, 15:28)
Бевзик


Повідомлень: 184
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2006, 15:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Звернення до президена:

Шановний Пане Президенте!


Протягом трьох останніх місяців деякі обласні і міські ради прийняли протизаконні рішення про надання на ввірених їм територіях російській мові статусу регіональної. Це – яскравий вияв непокори центральній владі, порушення ст.10 Конституції України і Законів України. Пане Президенте, нашу державу і Вас особисто перевіряють на міцність.

Хронологія і географія злочинних рішень свідчать про те, що вони координуються з єдиного закордонного центру, мета якого – знищення державної незалежності України.
Міністерство юстиції України і прокуратури ряду областей визнали ці рішення незаконними – але, вочевидь, згадані обласні і міські ради керуються не українськими законами. „Мовна диверсія” триває.
Якщо негайно, з усією рішучістю не покласти цьому край, дестабілізація поширюватиметься і матиме трагічні наслідки.
У нинішній складний період українцям потрібна сильна і відповідальна центральна влада. Новообрана Верховна Рада не може розглядатися нами як легітимна українська влада. Зараз єдиною легітимною, державницькою гілкою влади в Україні є президентська.
Пане Президенте! Ви взяли на себе відповідальність перед українською нацією і повинні усвідомити, що неможливо бути однаково популярним серед прибічників і противників незалежності своєї держави. Прихильність ворогів здобути все одно не вдасться. А якщо Ви не вживатимете проти них рішучих заходів, ризикуєте втратити підтримку Ваших прихильників і ввійти в історію як Президент, котрий призвів до втрати державності.
Зараз на Вас, і тільки на Вас, покладена історична відповідальність – бути чи не бути незалежній державі Україна.


Тому ми звертаємося до Вас, як до гаранта Конституції, з такими вимогами:

– вжити заходів для негайного скасування так званої політреформи, вимушено прийнятої Вами 8 грудня 2004 р., яка стала джерелом хаосу в державі, про що яскраво свідчать останні події;

– домогтися від правоохоронних органів – СБУ, МВС, Генеральної прокуратури – проведення розслідування і чіткого встановлення організаційного і фінансового центру дестабілізації ситуації в Україні;

– забезпечити жорстке покарання винних у порушенні Конституції – відповідне до скоєної ними державної зради;

– гарантувати швидкий розвиток української мови, культури, науки, освіти, відродження у повному обсязі українського книгодрукування, кіноіндустрії, національного телебачення і преси.
Український народ вимагає від Вас, як від глави держави, навести у ній порядок.


P.S. Ми, українці, лишаємо за собою право, згідно ст. 5 Конституції України (Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ.), власними силами здійснювати заходи для відновлення правопорядку в Україні.
тмуторокань


Повідомлень: 139
Звідки: Сімферополь - Київ

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2006, 16:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

можливо ви ы маєте рацію (мовляв то є робочі години і для АП), але я НЕ МАЮ ЗМОГИ звільнитись бодай на 2-3 години з роботи. А тільки я??

_________________
Крим - український, чи безлюдний...
Моряк Папай


Повідомлень: 11
Звідки: Маріуполь

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2006, 23:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Громенко написав:
Щось то все не виглядає серйозним.

Якщо є АКЦІЯ, спланована та підтримана центральним проводом партії - тоді всім треба виходити. Я і в робочий час знайду можливість.Тобі для захисту твоєї матері буде потрібне "одобрям" зверху ;-О ??Якщо в донецьку акція була і прийшло десь 10-20 чол (ризикуючи здоров"ям) без зі всяких команд зверху - то якщо в Київі цього не буде - то ми всі ми є ХОХЛИ !!!!
Таля


Повідомлень: 1482
Звідки: Львів-Чикаго

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2006, 23:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моряк Папай написав:
Громенко написав:
Щось то все не виглядає серйозним.

Якщо є АКЦІЯ, спланована та підтримана центральним проводом партії - тоді всім треба виходити. Я і в робочий час знайду можливість.Тобі для захисту твоєї матері буде потрібне "одобрям" зверху ;-О ??Якщо в донецьку акція була і прийшло десь 10-20 чол (ризикуючи здоров"ям) без зі всяких команд зверху - то якщо в Київі цього не буде - то ми всі ми є ХОХЛИ !!!!


Цілковито погоджуюсь!!!!!!

_________________
Можна жити й хохлом, і не згіркне від того хлібина.
Тільки хто ж колись небо нахилить до Ваших могил,
Як не зраджена Вами, зневажена Вами Вкраїна?..
Бевзик


Повідомлень: 184
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2006, 15:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Для тих, кому необхідний одобрямс згори: можете ся не хвилювати, одобрямс є. :)))

_________________
"...У славному місті,
Покотилось ляхів, жидів
Не сто і не двісті.
А тисячі. А майдани
Кров почервонила.
А оранди з костьолами,
Мов свічки, згоріли."
Т.Г. Шевченко, Швачка, 1848 р.
Колобок


Повідомлень: 640
Звідки: Чернігів

ПовідомленняНаписане: 11 червня 2006, 00:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Громенко написав:
Щось то все не виглядає серйозним.

Якщо є АКЦІЯ, спланована та підтримана центральним проводом партії - тоді всім треба виходити. Я і в робочий час знайду можливість.

А всі ці приватні оголошення на форумі ні до чого не призведуть - збереться купка людей та й до того ж зневіряться на майбутнє і забудуть про подібні заходи.

Отже, якщо планується захід - бажано щоб про це оголошувала на форумі людина, відома нам як представник керівництва партії.


А ти приходь - і на власні очі переконаєшся наскільки все буде серйозно :)

Проведення цієї акції якраз і заплановано керівництвом партії. І не тільки нашої - дату, час і місце проведення заходу узгоджували усі не байдужі до порушеного питання партії.

Анет, котра вивісила на форум це оголошення, брала участь у складанні листа президентові, який відноситимуть представники декількох партій. Її можна вважати представником керівництва партії з даного питання на цьому форумі.

Взагалі вже задіяно в підготовці до заходу чимало людей: робляться і розклеюються листівки, пишуться плакати, вже написаний і затверджений лист до президента...

 
Нова тема Цю тему зачинено

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET