•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Росія захоплює нас через телебачення і радіо.

Автор Повідомлення
Шугай

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2009, 17:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ТИХА ВІЙНА - без пострілів і вибухів.
Я вмикаю телевізор, клацаючи по каналах, шукаю щось цікаве і ... серіали, фільми, новини, спорт, мультфільми, розважальні програми - все на російській мові. Вмикаю радіо - попса, шансони, діджеї - аж кишить російською. ЦЕ ПРОСТО ТОТАЛЬНИЙ НАСТУП!!!

Все ідеально сплановано. Із малечку, не даючи вибору, вони вбивають нам російську мову і думки у голову. Потім ми починаємо мислити, як вони і робити те, що вони нам скажуть...
Результат - у нас виникає бажання об'єднатися із Російською федерацією, а далі справа техніки. Тих хто не захоче - переїдуть Камазом або щось інше. Заслані КеГеБешники в Україну лише пришвидшують цей процес.
Звичайно простіше було б організувати ще один голодомор, але зараз немає такої можливості.

Р.S. Ви думаєте, що після виступу Медвєдєва Росія може напасти на Україну і не усвідомлюєте того, що в ТИХІЙ ВІЙНІ її війська вже давно на території України, воюють із нами і що найстрашніше - перемагають.

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2009, 19:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А я взагалі вже кілька років не дивлюсь телевізор. Там не цікаво. Інет краще.
Ярослав_Тарасович

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2009, 20:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ви тут - значить вирвались з матриці.

А потім...
Шугай

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2009, 20:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я виріс в родині патріотів, тому я ніколи не був у так званій матриці.
Веду свою маленьку боротьбу із москальським, а саме:
взагалі не слухаю російської музики;
по телевізорі вишукую щось українське і деколи щось навіть знаходжу;

До речі, після того як телеканал ТЕТ почав жалітися, що його примушують говорити на державній мові, я його ненавиджу. ІНТЕР із своїми "навастямі" - відстій.

Редаговано: Шугай (20 вересня 2009, 11:56)
Інь

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2009, 20:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Саме тому, шановне товариство, я пропоную звичайну й просту річ - допомагайте громаді - давайте писати до української вікіпедії статті, робити переклади програм на українську, розповсюджувати українську мову усіма своїими силами - ми зобов'язані давати їм інформаційного відпору.
Ось мені побажалося послухати музики української - я шукаю, але можу небагато чого знайти відомого - Руслана, Океан Ельзи, та, мабудь, на тому й усе. Чи то на Україні немає гарної музики чи літератури? Чи вона лише не дуже відома, мало досяжна?
Леонід

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2009, 11:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Почніть з малого, підпишіться на декілька україномовних друкованих виданнь, відвідуйте україномовні театри та кіно, допоможіть це зробити своїм друзям і родичам.

Так, доречі, хто які україномовні видання порекомендує?

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2009, 20:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікаву програму подивився я сьогодні по каналі 1+1. Там було показано, як на російському телеканалі Рен ТВ обговорюється тема нападу на Україну. Головна роль відводиться російському чорноморському флоту в Криму. Схоже москаль втратив останню свою клепку.

Детальніше дивіться на:
http://tsn.ua/ukrayina/rosiiski-zmi-gotuyut-suspilstvo-do-pochatku-viini-z-ukrayinoyu.html

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2009, 17:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Точка зору відносно логіки примітивна - не воша на тілі винна, а тіло, яке допустило цю вошу. Не москаль захопив наш інформаційний простір, а наші сурогатні журналісти здали його без бою. Назвіть мені хоч одного толкового журналіста, якого випустив КДУ ім. Скопенка. Ось в чому корінь проблеми, а не в зальотних заробітчанах типу Шустера чи Кісєльова. Якби жлоби з "Інтерів" та "Плюсів" щось толкове створювали, то український жлоб не висів би на російських каналах. Та й невже є віповідність "Першого начебто національного" з цією нацією.
А взагалі то проблема ЗМІ є в Україні найважливішою. Країна ще може витримати декілька сурогатних Президентів, а ось з цього туману, який напускають "засоби заробляння на рекламі", їй вже в потрібному напрямку не вибратись.
роман степанович

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2009, 17:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ЗЕМЛЯКУ ЛЕОНІДУ З КИЄВА,
Потрібно спочатку створити достойні українські видання, підняти театр ім. Франка хоча б до рівня 60-х років (ти коли-небудь А.Гашинського на сцені бачив?), а потім лиш з задоволенням користуватися ними. Назви мені хоч одну достойну по інтелекту українську газету чи телеканал. Руїна на гуманітарній ниві, залишена дніпропетровським жлобом Щербицьким, продовжує додушувати українську націю. Невігластво в цій сфері вишиванкою не прикриїш.
Віталій Авраменко

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2009, 18:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

То в чому проблема?
Паперову газету нам створити не під силу, то можемо організовувати принаймні Інтернет-газети, це дешево.
Може, хто зголоситься зібрати добровольчу команду для українізації Інтернету?
Святослав Ігоревич

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2009, 20:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як на мене, то ви трохи перебільшуєте. Можливо брак досвіду. Я більшу частину життя розмовляю і думаю на російській мові, і від того не відчуваю себе ані трохи меньше українцем. Українською теж володію.
Звичайно, засилля російської мови - це не те що треба, проте останнім часом україномовних каналів побільшало, і це факт. Наразі ЗМІ , радіо і пресу у державі благополучно прокакали, і все у руках приватних осіб, медіамагнатів (Рабіновіч Вадім, Фірташ Дмитро, та інші патріоти). Якщо проукраїнськи сили колись матимуть реальну владу в Україні, то мовне питання можна тихо і просто вирішити, без проблем. Потрібно лише контроль над ЗМІ :-). Я не знаю, як там інші, а на мене та "тиха війна" якось не ефективно діє.
Щобо музики, то сучасної української музики, окрім одиниц, майже нема. Дещо є у Пономарьова, дещо у "Океану" зі старого, там у Руслани, а так .... як би сказати, щоб не образити :-). Чогось достойного рівня Яремчука, Ніни Матвієнко, Дмитра Гнатюка щось не видно. Сучасні пісні, що в Россії,що у нас, що по світу, щось не те.... зновуж таки, щоб не образити :-). Слухаю частіше часів 80-х.

Російскі теж слухаю (Хворостовський, Антонов), але , чогось на об'єднання нетягне :-). Співаки, і мистецтво взагалі -це одне, а державнавлада - це щось інше.

Нещодавно дивився ось це. http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=103888
Цікаво ведучій розповідає про фінський націоналізм. Навіть, ніби виправдовує це явище, зумовлюючи це романтизмом і підйомом у розвитку фінської нації :-). Щось таких слів по відношеннюдо українського націоналізму не зустрічав.
Цікава штука виходить фіни мають право на націоналізм, а ми ніби ні .
Отакі подвійні стандарти :-)

ПовідомленняНаписане: 02 жовтня 2009, 12:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тут деякі ниють, що мало українського. Звичайно, що мало, москаль постарався на славу.
В Україні забагато байдужих, це неабияк лякає, в іншому випадку ми їх би давно задушили.

Востаннє редаговано: Шугай (06 жовтня 2009, 21:49), редаговано 2 раз
роман степанович

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2009, 21:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мене нудить не від москальської мови, а від нашого жлоба, який пробує пізнати цивілізацію через неї. Не москаль страшний зараз, а наш невіглас, якому "модно говорить на суржике", збиткуючи над даною з молоком матері мякою вимовою "л". Здавна казали, що прямий ворог не так страшний як свій зрадник.
Давид_Сливенсон

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2009, 10:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

роман степанович
Написане: 06 жовтня 2009, 21:06 Тема повідомлення: ЗМІ

Мене нудить не від москальської мови, а від нашого жлоба, який пробує пізнати цивілізацію через неї. Не москаль страшний зараз, а наш невіглас, якому "модно говорить на суржике", збиткуючи над даною з молоком матері мякою вимовою "л". Здавна казали, що прямий ворог не так страшний як свій зрадник.

Чого вас нудить? Ви чимось хворієте? Тоді Вас врятує тільки клізми:)
Шкода

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2009, 17:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

О,ти диви!
Сам Слівенсон (ледь язика не зломала) відписався!
Що,зі жлобами легше мати справу? єге ж?
У вас там що, дуже великий "переполох",
що українці нарешті, починають усвідомлювати-хто
Ми Є!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь