•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Росія захоплює нас через телебачення і радіо.

Автор Повідомлення
Граннік

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2011, 08:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ще Гітлер казав, (докладно не перекажу) треба знищити пам`ятники героям і пам`ять про них, і у другому коліні вони зникнуть як нація. Те саме робить ПР.
Орел

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2011, 18:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Російські телеканали підсилили мовлення на кордоні з Україною.

http://ua.for-ua.com/politics/2011/02/15/164736.html

ПовідомленняНаписане: 16 лютого 2011, 08:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тарас Чубай
Цитата:
Справа в тому, що ці радіо FM, вони - не наші. На жаль, немає справжнього українського власника хоча б однієї радіостанції, який би був зацікавлений в пропагуванні чогось українського. Власники всіх радіо FM - не українці, вони ніколи не були зацікавлені в чомусь українському, то сподіватися, що вони хоч якісь українські пісні крутитимуть без цієї квоти, не варто. А ту, що пропонує відмінити квоту, я взагалі не знаю, хто це така. Перший раз почув її прізвище.

http://www.unian.net/ukr/news/news-421325.html
Цой

ПовідомленняНаписане: 16 лютого 2011, 13:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нонсенс,така стаття і написана російською?!
Як за допомогою музичних квот перетворити Україну в Малоросію.

http://www.unian.net/rus/news/news-419955.html

Основна думка: Зараз, для того щоб українському виконавцю потрапити в ефір або на радіо, потрібне його визнання в Москві або на заході.

ПовідомленняНаписане: 16 лютого 2011, 16:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я вважаю що на свідомого Українця це не вплине, а лише підсилитить супротив, а проросійськи налаштовані мешканці України, колись зрозуміють. Свідомість не приходе одночасно.
Цой

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2011, 22:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Законопроектом N6342 Верховна Рада вилучила із Закону "Про телебачення і радіомовлення" положення, які зобов'язують організації радіо- і телемовлення реалізовувати державну політику України. А саме: вилучається присутність в ефірі українських творів і виконавців.
Україномовний культурний продукт взагалі позбавляється права претендувати на присутність в ефірі, оскільки інша норма прийнятого закону надає телерадіомовникам право взагалі не включати твори українських авторів і виконавців до своїх ефірів.

Тут можна подивитись хто поіменно голосував за цей закон.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/gol_karta_zal3?g_id=23238

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2012, 00:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Запитання до Оксани Забужко: Чи дивитеся ви телевізор?

Дуже рідко – і не довше 5-10 хвилин. Я на кожній зустрічі з читачами тупо повторюю, як мантру: якщо хочете зберегти душевне здоров’я – якомога менше дивіться телевізор, бо це «гнійне затруєння тонких матерій», просто атака «ноосферного сміття» на вашу свідомість і підсвідомість. Натомість якомога більше спілкуйтеся з дітьми, гуляйте на природі, дивіться на небо, слухайте гарну музику й читайте хороші книжки. І побачите, що світ зовсім інший і набагато мудріше й добріше влаштований, ніж вас щодня стараються переконати!

http://www.unian.net/ukr/news/news-485623.html
Багато гарних думок так би мовити "в яблучко" про політику і не тільки в Україні.

Редаговано: Шугай (14 лютого 2012, 00:30)
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2012, 00:26 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Цитата:
Запитання до Оксани Забужко: Чи дивитеся ви телевізор?

Дуже рідко – і не довше 5-10 хвилин. Я на кожній зустрічі з читачами тупо повторюю, як мантру: якщо хочете зберегти душевне здоров’я – якомога менше дивіться телевізор, бо це «гнійне затруєння тонких матерій», просто атака «ноосферного сміття» на вашу свідомість і підсвідомість. Натомість якомога більше спілкуйтеся з дітьми, гуляйте на природі, дивіться на небо, слухайте гарну музику й читайте хороші книжки. І побачите, що світ зовсім інший і набагато мудріше й добріше влаштований, ніж вас щодня стараються переконати!
http://www.unian.net/ukr/news/news-485623.html

термінологія може бути різна, але так воно і є.

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2012, 00:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Там вона і про яника висловилась. Мені сподобались її формулювання:

Цитата:
Це просто підліток, який зупинився у своєму особистісному розвитку. Класичний підліток із бідного кварталу.

Цитата:
Запитання - Якщо братися до освіти Януковича, назвіть, будь ласка, одну книжку, з якої йому варто почати?

Та пізно йому вже до освіти братися! Це вже не той вік, у якому книжка здатна змінити людину. Тим більше, він, за всіма ознаками, дуже задоволений собою: як-не-як, пройшов шлях по всій соціальній драбині, від найнижчих низів до найвищих вершин... Така непробійна «гордість нувориша», типова для представників цього класу, не сприяє ні критичному мисленню, ні якимось духовним пошукам . Ні, я не беруся бути для нього «лектором». Вірю, що він був непоганим завгаром (чи як та його «керівна робота» за СРСР називалася), але та обставина, що він зараз є президентом моєї країни, – привід цілій країні задуматися над тим, що негаразд не з Януковичем, а з нами всіма.
Василів

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2012, 14:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Останнім часом помітив занадто активну PR кампанію по телебаченню - Олександра Роднянського, головного ідеолога російськомовних та російських телесеріалів для українців, такої собі ,,жуйки,, для мізків та очей. Невже теж в депутати мітить? Українці будьмо пильними, нехай нас Бог боронить від таких культурних Месій.

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2012, 15:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тугодумів вкотре опустили http://blogs.telekritika.ua/?id=2775
Жителі Латвії проголосували проти надання російській мові статусу другої державної.
Тепер ідіотикам треба щось нове вигадувати. Звісно ж ніхто із тамтешніх москаликів не здогадається таки вивчити мову Латвії.
Жора Волин

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2012, 21:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Тугодумів вкотре опустили http://blogs.telekritika.ua/?id=2775
Жителі Латвії проголосували проти надання російській мові статусу другої державної.
Тепер ідіотикам треба щось нове вигадувати. Звісно ж ніхто із тамтешніх москаликів не здогадається таки вивчити мову Латвії.
Це так. Діють за принципом дурного Льови що приїхав до Ізраілю а мови вчить не схотів. "Нехай, каже, вони росейську вчать бо мені так зручніше".
УкраЇнець_89

ПовідомленняНаписане: 23 лютого 2012, 17:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.wz.lviv.ua/articles/103740

Дуже хороша стаття на дану тему. Раджу прочитати.

ПовідомленняНаписане: 23 лютого 2012, 17:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До речі на рахунок українського чи точніше україномовного кіно:
В цьому році я відкрив для себе купу українських патріотичинх фільмів - "Нескорений", "Залізна сотня" тощо.
Більшість моїх близьких і друзів взагалі і не підозрює про існування даних фільмів.
Людина не має і півшансу побачити подібні фільми по ТБ.
Зате нам в сотий раз показують "свадьбу в маліновкє" (забавний фільм, але скільки можна!) , "С льохкім паром", про російські серіали про бравих партизанів, що по всім законом математики їх скільки і буть не може , я взагалі мовчу.

Тому пропоную вам показати ці чудові фільми своїм друзям як мінімум.

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2012, 11:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені до цього часу подобається фільм про вбивство Бандери "Аттентат. Осінне вбивство в Мюнхені". Нічого там такого видатного немає, але чудово передана атмосфера Холодної війни, кінця 50-х - початку 60-х. Щось в дусі старих американських і англійських фільмів на кшталт "Шпигуна, що повернувся з холоду".

А ось чому ніхто не хоче ні фільм, ні мультфільм про "Селепку Лавочку" (за Крохмалюком) зробити, це мене дивує.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,