•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чи вважаєте ви Віталія Кличка патріотом?

Автор Повідомлення
Случ

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 21:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Михайло Михась
Податки повинні сплачувати всі - патріоти і не патріоти. Щоб бути українським патріотом не вистачить сплачувати податки. :-)

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 21:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
Михайло Михась
Податки повинні сплачувати всі - патріоти і не патріоти. Щоб бути українським патріотом не вистачить сплачувати податки. :-)

Порада досить слушна. Ще сплачувати від Сяну до Дону:)

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 23:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Влад555 написав:

Так я в совковому союзі не жив. Я ненавиджу совкову идеалогію та віком таким як незалежна Україна

Ніколи не думав,що з таким зацікавленням дивитимусь совкові пропагандистські телепрограми "Центрального телебачення срср",як то
"міжнародна панорама" чи "камера дивиться в Світ" з відомим в радянському союзі телеведучим Генріхом Боровиком. Чому? Можливо тому, що ці телепрограми освітлюють міжнародну тематику і в основному вірно аналізують міжнародну обстановку,нема до чого причепитись. Це так незвично слухати щось критичне в бік "західної цивілізації" і "сіоністських кіл", як натхненників та ідеологів цієї цивілізації. Це як ковток свіжого повітря.

Пропоную шановному товариству переглянути американський документальний фільм знятий в 1983 році про радянських мігрантів які виїхали до США в 1973 році. Фільм був показаний по американських телеканалах два рази. В першому варіанті зі вступним словом відомої телеведучої в сша 1982 - 1983 років Джесікою Севедж,яка брала інтерв`ю у бувших совєтських громадян. Але в другому варіанті її вступне слово вирізали. А через кілька тижнів телеведуча загинула при загадкових обставинах в автакатастрофі. Якось тісно переплітається з долею дівчини Самантою Сміт,яка в 1983 році відвідала радянський союз,а вже через два роки загинула в авіакатастрофі вертольота,який "чомусь" вилетів у нельотну погоду.

Що цікаво в цьому фільмі. Цікаво те,що фактично ті люди,які виїхали в США ще в 1973 році описують своє життя точнісінько таким,яким МИ знаємо його тепер вже в себе. Вони вбільшості порівнюють своє життя з гетто і ще багато чого розповідається того,що ми вже багато років відчуваємо на своїй шкурі. Вобшем,кому цікаво дивіться:

Телепередача "Камера дивиться в Світ" документальний фільм "The Russians Are Here" 1983 http://www.youtube.com/watch?v=z2lh2mXyLEQ
Случ

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 23:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман
Тебе ще тут не банили? А пора...

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2014, 00:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
МіхаельВітман
Тебе ще тут не банили? А пора...

За якою статтею? За розповсюдження "радянської пропаганди"? :)
Вважаю,що на цьому форумі є достатньо думаючих людей,які здатні розрізняти "головну інформацію" і пропаганду)
Влад555

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2014, 08:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
Влад555 написав:

Так я в совковому союзі не жив. Я ненавиджу совкову идеалогію та віком таким як незалежна Україна

Ніколи не думав,що з таким зацікавленням дивитимусь совкові пропагандистські телепрограми "Центрального телебачення срср",як то

Що цікаво в цьому фільмі. Цікаво те,що фактично ті люди,які виїхали в США ще в 1973 році описують своє життя точнісінько таким,яким МИ знаємо його тепер вже в себе. Вони вбільшості порівнюють своє життя з гетто і ще багато чого розповідається того,що ми вже багато років відчуваємо на своїй шкурі. Вобшем,кому цікаво дивіться:

Телепередача "Камера дивиться в Світ" документальний фільм "The Russians Are Here" 1983 http://www.youtube.com/watch?v=z2lh2mXyLEQ

Не сумніваюся у вашій правоті. Сам звичайно подібні передачі не дивився , але багато чого знаю з вуст своїх батьків і найближчих родичів. Це інформації я довіряю , інакше й бути не може.
Найголовніше що громадяни мали в той час , це відносну свободу. Так , свобода обмежувалася тереріторіей країни для більшості..Як каже моя бабуся : "Тоді були гроші щоб купити свободу , а зараз немає грошей і свободи" .
А система сучасної цивілізаціі після краху союзу , це ліберальні цінності і свободи . А на ділі цє привілеї мають виключно капіталісти.Да що говорити , якщо зараз Росийская Федерація є свого роду колонією , якщо хто не знає Україна теж. Юридично "Сбер банк" росіян не належить державі . Деталізувати лінь, почитайте статті в інеті.
А для тих хто вважає що союз впав в кінці 80тих, готовий розчарувати , він звалився після смерті Сталіна і став поступово загнивати . Вначалі Культурно , пізніше економічно і політично.
Глечик

ПовідомленняНаписане: 09 березня 2014, 20:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://zadonbass.org/news/society/message_77433

Я розумію, що це Донецьк. Але такі його ізрєчєнія (особливо енну кількість разів заяложена тема про "моя мама - ..., мій батько - ...") допомагають придушити патріотичні прагнення окремих наших співвітчизників, які "збудились" і вирішили повертатися до коріння.
Їх дійсно не мільйони, але їх наявність в такі буремні часи очевидна.

Люди, не знаючи української мови, переходять навіть бодай на суржик, користуються словниками, прислуховуються до мовлення більш грамотних знайомих, а він їм савєцкую тюльку травить.

Зрозумійте мене правильно:
1.Завезені провокатори і українофоби,з яких не всі мають укр.громадянство, для яких і міг бути корисним даний опус, його не почули.
2. "Не цураймося, признаваймося, бо багацько нас є". Шануймося, - і будуть нас шанувати! А для цього треба ловити момент. 200-річчя Пророка, усунення клану, вторгнення Росії - люди побачили. Коли ще таке буде.

Темні сили не сплять. Знову людей прикормлять, трошки покращиться економіка, вставивши цим в пельку кляп нашим бідолашним знемовленим східнякам.

Поспішаймо, бо скоро подорослішає покоління, яке і не чуло, що хтось з їх предків говорив Мовою, а не язиком.
Глечик

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 01:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?partiya_regioniv_navmisno_zatyaguyut_protses_viboriv_prezidenta__klichko&objectId=419794

БОЖЕ, ЯКЕ ПАСКУДНЕ. ПРОСТО МАЙСТР ПІДТАСОВОК І ЛЕКСИЧНИХ МАНІПУЛЯЦІЙ.
Цитата:

Чим більше зміцниться вертикаль влади, тим швидше ми зможемо нормалізувати ситуацію, тим швидше ми зможемо вийти з економічної та політичної кризи. Затягування процесу веде до дуже складних наслідків,

"ОПЄРІЛСЯ"! Де твої кулаки були, як людей били і стріляли?!
УВАГА!!! Якщо в другий тур не потрапляє ніхто з націоналістів - не голосуємо за Кличка все одно, якщо воно туди виповзе!!! Бо йому тільки й треба, що лишень вертикаль влади

Нормалізувати - це знову жити так, як кури в придорожніх пилюках купаються? Зліквідувати Майдан?

Майданівці з Небес волають Лесиними словами: "Ні, я не помру, я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмирає!"

Нє, вітасику, тута не нямеччина, тут Калина, Вишиванка, Майдан, Тарас Григорович... Те, що анжелка тобі нашептала, не приживеться.
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 03:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:

УВАГА!!! Якщо в другий тур не потрапляє ніхто з націоналістів - не голосуємо за Кличка все одно, якщо воно туди виповзе!!! Бо йому тільки й треба, що лишень вертикаль влади
Якщо в другий тур не потрапляє ніхто з Націоналістів (а їх у нас всього двоє кандидатів - Ярош і Тягнибок), я зіпсую бюлетень, але ні за Кличка, ні за ТиМОШЕнко, ні за будь-якого іншого олігарха, лібераста чи жида НЕ ГОЛОСУВАТИМУ! Слава Нації!

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 09:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:

Шановнні Глечик і ХіВі. Я вас не розумію.
Ну вже все це проходили, коли Ющенко зовсім не намагався збудувати владну вертикаль. В блок "Наша Україна" не увійшли підприємці, не влилася жодна сильна партія(крім НРУ). Тільки-но перебіжчики -невдахи, що в них влада вислизнула з рук.
Всі самостійники. Ні БЮТ , ні інші не захтіли бігти з НУНС в однієї упряжці. Палки в колеса... зради....
Все це допомагало лише опонентам гуртуватися і у парламенті створити антивладну більшість, яка користалася невдачами, а потім мала всі аргументи проти померанчевих.
Ну ,припустимо, буде Кличко президентом, а голова держадмін.Луганська, наприклад ,- Клінчаєв..., а Донецької -Губарев і т.д. Чи далеко продвигнеться Кличко у сенсі державотворення? Чи бодай щось зможе зробити, якщо органам самоуправління регіонів дозволять садити у владні крісла тих, в кого зараз приємні сепаратистські обличчя?.
Впевнена, що так і будуть його закидати яйцями у тих регіонах, якщо владної вертикалі не буде побудовано.
Про Тимошенко взагалі мовчу. Ну не вміє жінка ця працювати у великій команді, об.єднувати людей, будувати.
На красномовній патетиці і емоціях нічого не побудуєш, та й схід і південь категорично проти неї... І команда її заслабкіша Кличкової буде.
На тих виборах вже за неї мала віддати голос, аби не Янукович. Не хочу знов йти на дільницю аби обирати між більшим чи меншим злом. Але.. Менше зло у цей раз буде -Кличко.
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 09:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сумніваюсь, що Тягнибок не буде намагатися будувати вертикаль у випадку президенства. Можна це робити і не афішуючи, щоб не образити "демократичні почуття" народу... Та реальної підтримки у східних регіонах в нього , на жаль, не буде. Як і у Яроша. Цей факт мабуть є очевидним.
Те що Кличко прямо заявляє про свої наміри вже зараз - правильно.
Він вже натякає регіонам до якого полюсу треба тягнутися, яку політичну силу гуртувати і укріплювати. Сильний хід і вчасний.
Думаю, що в "Удар" буде вступати більше на сході і півдні, бо натяк на владу манить, як запах шашлика голодну собаку.
Я не агітую за Кличка... так, роздумую лише.
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 18:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таня Танюша написав:
Але.. Менше зло у цей раз буде -Кличко.

Таня Танюша,Майдан мав вже навчити людей,що люди не обирають. Просто людям "пропонують" варіанти,один з яких піарять.
Потім люди приходять на виборчі дільниці і чисто формально ставлять галочку навпроти розрекламованого варіанту. Так само ухвалювались всі рішення на Майдані. Приходили "яценюки" і оголошували рішення,а Майдан формально його затверджував. Ось і все. Тому можете сміливо рвати бюлетень. Хоча можна чисто для статистики проголосувати за Яроша чи Тягнибока (вони йдуть на вибори саме з метою протестувати кількість прихильників національної ідеї). Особисто я порву бюлетень.
Мені всі ці спектаклі вже набридли...
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 19:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Менше зло у цей раз буде -Кличко.
Не хочу я обирати між "меншим" і "більшим" ЗЛОМ! Якщо в другий тур не проходить хтось із Націоналістів (Тягнибок чи Ярош) - зіпсую бюлетень: принаймі сумління в мене буде чисте, а "єлєкторат" нехай обирає між сортами лайна і сам нюхає!

Євген Маланюк
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 19:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Мені всі ці спектаклі вже набридли...
Мені - теж!

Євген Маланюк
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 20:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І мені. Нема бажання голосувати ні за кого.
Віддала б голос за людину, яку висунув би з свого середовища Майдан . Але ж існує страховий внесок…

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,