•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чи вважаєте ви Віталія Кличка патріотом?

Автор Повідомлення
верба

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 20:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Якщо в другий тур не проходить хтось із Націоналістів (Тягнибок чи Ярош) - зіпсую бюлетень:...

Якщо вони націоналісти, то мають домовитись про одного кандидата.
І хай це буде Ільєнко А.
Це ж не ОО з несумісною ідеологією і трьома дулями в кишенях.
Я з підозрою дивлюся на Яроша. Він сміливо посилав молоді стебелини життя на смерть. Чи так само він рішуче відмовиться від своїх амбіцій?
Результати сильної компанії по дискридитації Тягнибока до травня не можна подолати, тому і йому треба відмовитись і зосередитись на позачергових виборах у ВР - зробити це і перемогти.
Можливо їм треба підтримати не націоналіста (схід вже виріс з комунізму, але не доріс до націоналізму, а їх там все ж багато). Наприклад, Ярему чи Гриценко.

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 21:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:

Якщо вони націоналісти, то мають домовитись про одного кандидата.
І хай це буде Ільєнко А.

Результати сильної компанії по дискридитації Тягнибока до травня не можна подолати, тому і йому треба відмовитись і зосередитись на позачергових виборах у ВР - зробити це і перемогти.
Можливо їм треба підтримати не націоналіста (схід вже виріс з комунізму, але не доріс до націоналізму, а їх там все ж багато). Наприклад, Ярему чи Гриценко.

Вербо,якби було щире бажання перемогти,то замість Яроша І Тягнибока свою кандидатуру виставив би той сотник,що виступав на майдані вечором 20 числа. А Ярош і Тягнибок його б підтримали. Ну і звісно домовились би. Принаймі в людей було б відчуття,що це "людина з народу",сотник. Тоді результати виборів були б кращі. Але оскільки ніхто не ставить з них серйозних цілей на перемогу,а є тільки бажання перевірити,протестувати "народ" на національну ідею,тому маємо те,що маємо. Ну а на рахунок Гриценка його зв`язки з ЦРУ
ну аж ні як не додають йому переваги в очах небайдужих людей до долі Батьківщини....це я так...скромненько.
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 21:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гадаю, якби велася чесна гра, той сотник мав би високий шанс перемогти на президентських перегонах.

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 22:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
І мені. Нема бажання голосувати ні за кого.
Віддала б голос за людину, яку висунув би з свого середовища Майдан . Але ж існує страховий внесок…

Так не можна. Бо якщо ми не проголосуємо,- від цього президентська каденція не буде відібрана.

І не забувате про формальне затвердження майданом деяких негідників.

Давайте проголосуємо хоча б у першому турі.

Цитата:
Ярему чи Гриценко

припливли... Полумєри - це трагічно. Бо вони наче не януки, трохи прикормлять народ і присплять.

Про нерейтинговість Тягнибока. До палаток вистроюється черга з десяти людей. Він починає подобатися навіть відвертим совкам. Це - нерейтинговість?

Напевно, не залишилося людей, які б тужили за совком, крім проплачених агітаторів і людей з дуже брудним минулим.

Редаговано: Глечик (12 березня 2014, 22:27)
верба

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 22:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
Гадаю, якби велася чесна гра, той сотник мав би високий шанс перемогти на президентських перегонах.

Мав би.
"Стаття 103....
Президентом України може бути обраний громадянин України, який досяг тридцяти п'яти років, має право голосу, проживає в Україні протягом десяти останніх перед днем виборів років та володіє державною мовою."
От цікаво. Чи напише диктант українською Кличко? Чи завалиться на першій сходинці до Президента?)))

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 22:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мудра думка.

Того він і меле, що язикавой вапрос - тридцять перше питання.

Про страховий внесок. А може б, підшукати кандидата і бігом збирати кошти?

Я дуже боюся 9 травня. Цього року на "день побіди" влаштують ігрища і намагатимуться скорегувати результати виборів. Крім того, лохторат (батьків школярів) оброблятимуть в кафе на святкуваннях останніх дзвоників.

Редаговано: Глечик (12 березня 2014, 22:38)
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 22:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:

Напевно, не залишилося людей, які б тужили за совком, крім проплачених агітаторів і людей з дуже брудним минулим.

Маю однокурсників, які аж писяють кип’ятком за тим совком. Брудного минулого в них начебто нема. Гадаю, нелади із головою… А вони так само думають про мене :)

Про всяк випадок: сотника звуть Володимир Парасюк, народився 9 липня 1987 р. Теперечки йому 27. Отже 8 років чекати.

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 22:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:

Того він і меле, що язикавой вапрос - тридцять перше питання.

Та я пожартував. Хто в них більше слова "паляниця" вимагатиме?
А була б цікавою пряма трансляція екзамену на знання кандидатів на Президента з української, історії, економіки, географії, політології.)))

Редаговано: верба (12 березня 2014, 22:53)
Глечик

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 22:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
Брудного минулого в них начебто нема. Гадаю, нелади із головою… А вони так само думають про мене :)

Є індивідууми, які, не знаючи значення слова "люстрація", бояться, що їх покарають за членство батьків у КПРС. Розпитайте, чи ніхто в них не був в 90-ті начальством на заводах-банкрутах, чи ніхто не збирав "займ гасударству". Вони зразу не викривають такі подробці.

Постсовки, які ще тиждень тому мені казали, що я унікум, самі мені видають купу компромату на совок, ще кажуть "как жє ти нє панімаєж, а сталін вооон какой плахой бил", байдуже, що я це "панімаю" з раннього дитинства.
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 23:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щойно довідалася, зовсім не по темі, але вставлю.
Віктор Суворов (Богдан Різун) відкопав секретну інфу про Пупкінського татуся:
http://revolucia.ru/le030.htm

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 23:16 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

то не Різун, то я відкопав - вже пару-трійку років, як виклав на нашому форумі.
А Різуну перекажіть принагідно - хай дає посилання на Барабаса.

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 23:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:

От цікаво. Чи напише диктант українською Кличко? Чи завалиться на першій сходинці до Президента?)))

Якою українською?Він навіть диктант російською не напише...Про що розмова... :)
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 23:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
то не Різун, то я відкопав...

Шо, Різун стирив? От собака! На форумі пасеться! :)))

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 23:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
Президента з української, історії, економіки, географії, політології.)))

Знання української і географії - це само собою. А ось на рахунок історії,економіки,політолохії - не згідний. Тому що екзамен як правило передбачає перевірку знань на стандартну фактологію цих псевдонаук.
Тобто якщо людина вивчить всю цю муру нехай на 5 та ще й повірить в те,що вона вивчила,то президент вийде з неї такий самий як президент
єврейського союза....кажуть граматний :)
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 23:40 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
БАРАБАС написав:
то не Різун, то я відкопав...

Шо, Різун стирив? От собака! На форумі пасеться! :)))

та пасеться ж, але те, що я дєдушку Путіна теж відкопав допоки не знає.
Але Вам продемонструю :

Image

типові клімовські спадкові дегенерати.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови