•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чи вважаєте ви Віталія Кличка патріотом?

Автор Повідомлення
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2014, 23:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
Щойно довідалася, зовсім не по темі, але вставлю.
Віктор Суворов (Богдан Різун) відкопав секретну інфу про Пупкінського татуся:
http://revolucia.ru/le030.htm
Повна дурня! Згадайте, де служив Пупкін за совка, а в тій "конторі" копали до 10 коліна і син вояка РОА ніколи б не став офіцером КГБ. До речі, в придушенні варшавського повстання ні РОА, ні 15-й козацький кавалерійський корпус СС участі не приймали. В цих подіях брала участь 29-а гренадерська Дивізія СС "РОНА" (командир - генерал-майор Б. Камінський), що теж складалась з Росіян.

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2014, 00:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
...але те, що я дєдушку Путіна теж відкопав...

Бомба!
Не знаю, як хто, а я бачу рафіноване жиденя. Це з чийого боку, з матусиного?

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2014, 00:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
БАРАБАС написав:
...але те, що я дєдушку Путіна теж відкопав...

Бомба!
Не знаю, як хто, а я бачу рафіноване жиденя. Це з чийого боку, з матусиного?
Саме так: дівоче прізвище його матері - Шеломова.

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Глечик

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2014, 11:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не думаю, що в тій конторці не могло бути людини з такою ріднею.

Навпаки, вони собі піднімали, як стерв"ятники, все гітлерівське, що могло бути їм корисне.

Про жидків. Так же ж з високою ймовірністю відомо, що Гітлер був потрібен їм же для сіонізації.
І взагалі - не забуваймо, що сралін і його німецький дружок були партнерами.
Також припускаю, що німецько-совєцька війна була створена виключно для зменшення кількости людей (у першу чергу інтелігенції) і створення мітології після війни.
Тому, можливо і гебешникі і гітлерівці - одна сатана. Адже й та й інша сторона приймала міри по зменшенню обороноздатності і т.д., що дало незліченні невинні жертви.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 05 червня 2014, 12:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Боксер прийняв присягу. В той же час на 5-му поверсі забарикадувалися люди, які називають себе "майданівцями".
Провокатори заблоковані людьми характерної спортивної зовнішности.
В простонародії - тітушками.
Після присяги і церемоній люди, які назвалися "майданівцями" скоріше всього будуть зліквідовані тітушками, тьху - людими характерної спортивної зовнішности.
У них мабуть знайдуть зброю, вибухівку, наркотики - і здадуть у міліцію. Люди з характерною спортивною зовнішністю відмовились від будь-яких коментарів.

Дивно, а під час революції нам казали шо оте КМДА - власність народу і народ має право там бути.
Треба буде перевірити, протестувати так би мовити нову владу на демократичність і європейськість.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 12 червня 2014, 08:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кожен другий депутат київради - представник бізнесу, мільйонери - потенційні мільярдери
лозунг - відділити бізенес від влади у дії
пролізли у списки за шалені гроші
решта - говоруни і балаболки у них на побігушках
за що боролись як кажуть на те і напоролись
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 15 липня 2015, 21:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Давно колись зайшов у букмекерську контору, футболу практично не було, але був бокс, Кличко з кимось. Дивлюсь коеффіціенти - якась тупа фігня, нокаут до 6-го раунду і нокаут після 6-го раунду. Перемога - одиниця, нема сенсу хвилюватися. І що ви думаєте? Нокаут був у шостому раунді! Такі да! Як можна бути таким прораховано жадібним? Після того випадку я Кличка сприймаю просто і виключно як здоровенний пристрій для заробляння грошей.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,