•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Вдосконалення форуму Олега Тягнибока

Автор Повідомлення
Мак Хантер

ПовідомленняНаписане: 27 вересня 2009, 16:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У мене пропозицiя як позбутися хаосу та постiйного порушення правил в роздiлi "Форум Олега Тягнибока". Треба щоб пiсля того як людина задала питання гiлка зачинялася, людина могла лише редагувати(не обов`язково), а вiдповiсти мiг тiльки Олег Тягнибок або щоб коли в гiлці з`являлася відповідь Олега Тягнибока, то навпроти ще з`являлася якась особлива позначка
роман степанович

ПовідомленняНаписане: 29 вересня 2009, 16:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я прожив немало совкових років і відвідуючи цей сайт мене не покидає думка, що я попав десь в 60 роки, коли за фотографіями та призвіщами Хрущових та Брєжнєвих в совкових газетах і СССР не було видно. Так і зараз за призвіщем Тягнибока я тут і слова Україна майже не бачу. Скромніше, хлопці, потрібно себе вести. Особливо коли на день Незалежності при потенціалі в сотні тисяч людей ви змогли вивести (це був сором, а не акція) пару сотень людей. Більше думайте про реальну ефективність допомоги Україні, а не про ефектність розповсюдження присутності свого призвіща. І не закипайте в гніві після прочитання цих слів - Україні потрібні розумні, а не амбітні патріоти. А "вождів" типу Ющенка у нас вже багато було і користь Україні від Махнів та Винниченків була мінімальна.[/b]
Мак Хантер

ПовідомленняНаписане: 07 листопада 2009, 16:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

УРА!!! Мою пораду щойно втілили в життя!!

PS роман степанович, ідіть в ж...
Шкода

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2009, 01:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

роман степанович написав:
Я прожив немало совкових років і відвідуючи цей сайт мене не покидає думка, що я попав десь в 60 роки, коли за фотографіями та призвіщами Хрущових та Брєжнєвих в совкових газетах і СССР не було видно. Так і зараз за призвіщем Тягнибока я тут і слова Україна майже не бачу. Скромніше, хлопці, потрібно себе вести. Особливо коли на день Незалежності при потенціалі в сотні тисяч людей ви змогли вивести (це був сором, а не акція) пару сотень людей. Більше думайте про реальну ефективність допомоги Україні, а не про ефектність розповсюдження присутності свого призвіща. І не закипайте в гніві після прочитання цих слів - Україні потрібні розумні, а не амбітні патріоти. А "вождів" типу Ющенка у нас вже багато було і користь Україні від Махнів та Винниченків була мінімальна.[/b]

Ой-ой-ой,якже ви помиляєтеся!
А, що роблять з нашою Україною - "розумні"-для себе?
Все тишком-нишком,правда?
Дайте спокійно красти,яж такий собі нешкідливий жидок...
А,я вважаю,що Україна постане саме при Амбітній владі-
до усіх інших.
Отак!

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2009, 16:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це вже не жарти, роман степанович десь пропав. І маленький Адекватик теж десь зник. Може на грипу захворіли. Підкажіть, будь-ласка, хтось їхні адреси, принесу їм апельсинок або якихось ліків.

ПовідомленняНаписане: 01 грудня 2009, 20:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пропозиція до адміністрації форуму - в правилах підфоруму /там, де тягнибок на питання відповідає/ пропоную рядок стосовно правил викласти в такій редакції:
На цьому форумі Олег Тягнибок особисто відповідатиме на запитання відвідувачів якщо вбачає свою відповідь доцільною.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,