•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Російкомовні українці-втрачені сини...

Автор Повідомлення
Шварцріслінг

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2007, 11:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

СВВ написав:
Ти дуже перекручено читаєш мої повідомлення.
Я, до твого відома, ніяких статевих стосунків з представниками інших держав чи нацменшин не мав. І з вищезазначеною особою в тому числі.
А щодо твого ставлення до таких людей - я тільки за!

Бачиш, моральні цінності у нас схожі, відрізняється хіба що поведінка та спосіб втілення цих цінностей.

Та де ти схоже бачиш ? - не равняй себе до людей прілічних. Сталина на тебе немає, есесовець недобитий.

В нас кожна друга семья змішана - татарка з грузином, українець з еврєйкою, руський з бєлорусом. І нікакого межнацианального напряжения.
СВВ

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2007, 14:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ти це чого? Ти ж зі мною навіть не знайомий. В нас вже, здавалося, налагодився якийсь діалог, а ти тут безпідставні образи зразу кидаєш. Негарно.
А про нацменшини - ще раз перечитай. То я про свої з ними відносини писав. Про відсутність таких.
А щодо того, що у вас багато міжетнічних шлюбів - будь ласка, тут вже що сталося, те сталося.

Щодо СС - не маю жодного відношення до іноземних військових угруповань, тим більше до СС. Сприйму це як непорозуміння, бо ображатися тут нема на що. Це те ж, що назвати мене, наприклад, французьким шпіоном.

Зауваж: з тобою розмовляю як з людиною. Я би це цінував, і наводив арґументи, а не тупі образи.

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2007, 15:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вмієте ви зуби заговарювати. "Не мамо ниче проти, ми добрі хароші" А ось шо дитё например мае саседское мучиться в школе, бо воно украінською говорити не вміе бо циганча, а його вірші Франко учить змушують. То воно школу на 5 закінчить через то, а на двйки-трійки. А могло б інженером стати, промислові виробництва строить, людям допамагати.

І жинка маво саседа шо справа, шо на компрессорній робить, вона з Рязані, має диплом учителя русского язика. Так вона на базаре калготки продаеть, а могла би в школе дитей вчить. А ее скоротили за ненадобнастью. Мається баба.

а як я до брательника в Арехава-Зуива паехал, меня усе менти русские обижали. Сказали шо я хохол. Я кажу шо я за Путіна, а вони мене каужть "ми тебя сейчас и за путина, і за бандеру, і за мао-цзе-дуна отп...м". І ущемили мене критично соціально потом еще. А все тому шо ви націоналісти нас усех подставляєте.

от таке життя. і не забудь шо ми вас всех на западе кормим.
СВВ

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2007, 20:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Не буду сперечатися, якщо ти скажеш, що вигодуєте Ахметова, Пінчука та ще кілька сотень бариг. І в промисловій потужності сходу (правда, трохи неефективній з енергетичної точки зору) ніхто не сумнівається. Але про "годування" я б не гарячився. В нас теж достатньо підприємств - нафта (Надвірна), газ (Богородчани), хімвиробництво (Калуш), Бурштин ТЕС, плюс ще пару заводів. І це тільки я кажу про Івано-Франківську область.

І тут найголовніше: споживачів при цьому ЗНАЧНО менше, тому що густота населення мала. Наслідок - ресурсів, вироблених тут, вистачає нам. А у вас "ротів" більше - і більшу частину прибутків виробництва "з'їдаються" на місці, плюс крадуться. Якщо у вас директори шахт не крадуть - кажи, проте я в цьому сумніваюся. І ще більш сумніваюся в тому, що ці директори - "бандерівці, які приїхали з заходу вас обдирати".

А щодо мови - в принципі, мова не має бути проблемою ні для кого, тим більше для дитини. Бо мова засвоюється за півроку, навіть китайська на розмовному рівні.
Чому я, наприклад, можу розмовляти як на рідній, так і на російській, англійській, і трохи на німецькій, а інші навіть 2 мови засвоїти не можуть? По-моєму, відповідь тут одна - лінь. А прикриття іде "політичними" гаслами.
Подивіться, наприклад, що зараз виросло з Януковича - державну мову засвоїа майже, помилок менше, думати сам почав більше. Людина почала працювати над собою.

Те ж можу порадити вашим знайомим-циганчатам та іншим просто сісти повчити трохи.

До речі, від знання мови вступ до вузу не залежить. У випадку незнання мови (нездачі мовного екзамену) студент має проходити курс мови на протязі року, зі здачею 2-х екзаменів. По крайній мірі в мене в університеті :).

ПовідомленняНаписане: 05 березня 2007, 23:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Які Богоручани, який Калаш, ви всі ваші заводи вже давно американським споснорам попродавли, сами на них і робите. А газ і нафта вся з росіі у вас, ви би без росії і дня не прожили. Наши директори і уважамие люди може і самі крадуть, але ще людям залишають шоб жили. І в профілоккторій на море азовське пошлють, і й лавру святогорську щоб духовно прочиститься. І фонарікі Сіменс.

А як та дитина пробувала вчити, вчила-вчила а не може, ні китайської ні украінської. Бо вона дитина циганських жертв фашизму до того ж ще, у ние травма психична, концлагерь Заксенхаузен у сне бачить. То її шо, у ствол шахти кидать будете, як молодогарвардейцов ?

І не все таки продвинутие як віктор федорович, і условія побутовіе у него для обученія намного лучше, і пітаніє по норме міністерской. І ему ще практика хорошая есть язиковая - его у Львов в командировки посилають.

А Раєчку Богатирьову ви ізвращенці не трожьте, у нас в раздевалке на шахте ее портрет висить ще з виборов, ребят на рабочий день позитивом надихаеть.
Хоча мне больше Аня Гєрман до смаку - у ней че-то есть от родіни-матери, на грудь впасти і плакати аж хочу.

Та ви сами все там на западе от Юльки-воровки торчите. Ну зізнайся, братан, висить десь в тебе в темному куточку її фотка с серденьком ? Шо ти в ней нашов - ни рожи ни кожи, токо подтяжки себе на гроши шо вкрала робить.

От бачиш, в нас моральні принципи разні, бо ми жінок уважємих шануємо, а ви яку-сь б жинку з нестійкою статевою поведінкою. І зять в неї наркоман. Дожилася.
СВВ

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2007, 12:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Скажу вам відверто: ви некомпетентний у економічних питаннях. В україні американський капіталу, можна вважати, взагалі нема.
А говорите ви постійно те, що хоче ФСБ. Не здивуюся, якщо ви і є агентом цієї спецслужби. І моссаду, крім того :).

Щодо баби Юстини - ви не вгадали. Ніякої прив'язаності до дієї егоїстичної дніпропетровки (бо егоїст вона ще той, зараза!) не маємо. Правда, дивує, чого це люди так ведуться на неї. І дивує, чого люди у вас на Федоровича ведуться. Причому ви сліпо вірите особам, що би вони не говорили. Жодної критики навіть найбільш безглузді дії не викликають. Мені вас жаль. Хоча це найбільш показовий приклад первіснообщинного ладу - що сказав батько, не обговорюється. Думайте своєю власною головою, коротше.

Якщо циган щось не може, в смислі нічого не може - єдине, що я йому можу зробити - це не дати здохнути з голоду і холоду. А створювати для нього блага я буду вилючно за залишковим принципом. Хто не працює - той не їсть.

:)))) ваші статеві фантазії - просто "ржунімагу" :))))

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2007, 13:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А звідки Ви знаєте що ФСБ хоче, мали справу ?

В моссад я не піду - обрізання боюсь.
Шварцріслінг

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2007, 16:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

СВВ написав:

Якщо циган щось не може, в смислі нічого не може - єдине, що я йому можу зробити - це не дати здохнути з голоду і холоду.

не браток, звиняй як обидел, ми все ж з тобой однодумці -гуманізми:

"
20 березня 2007 року в «Українському домі» о 17.00 відкривається виставка «Голокост проти Ромів». Таку можливість надали Міжнародний Центр Толерантності (за підтримки народного депутата Олександра Фельдмана)"

давай разом пайдем, прихади завтра пад український дім після зміни. денег не бери, вхід вільний, пива токо купи.
Харківьянин

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2007, 15:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хлопці, поясніть, як ви себе ведете у Росії, якщо вас там менти достають. Я тілько но повернувся ззвідтіля, дві неділі висів у Пітері, потім у Москві. І не мав жодних проблем з ментами. А якщо і спілкувався, то максимально ввічливо. І вони до мене теж без притензій.
Чорний

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2007, 16:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Харківьянин написав:
Хлопці, поясніть, як ви себе ведете у Росії, якщо вас там менти достають.

Ви до когось конкретно?

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2007, 15:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Народ!!! Вы уж извините, но что делать мне? Я ведь просто ЖЕРТВА ОККУПАЦИИ!!!! ЧТО ДЕЛАТЬ????

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2007, 11:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Властелин Овец написав:
Народ!!! Вы уж извините, но что делать мне? Я ведь просто ЖЕРТВА ОККУПАЦИИ!!!! ЧТО ДЕЛАТЬ????

Бухати.
Нік3

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2007, 17:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шварцріслінг написав:
Вмієте ви зуби заговарювати. "Не мамо ниче проти, ми добрі хароші" А ось шо дитё например мае саседское мучиться в школе, бо воно украінською говорити не вміе бо циганча, а його вірші Франко учить змушують. То воно школу на 5 закінчить через то, а на двйки-трійки. А могло б інженером стати, промислові виробництва строить, людям допамагати.

І жинка маво саседа шо справа, шо на компрессорній робить, вона з Рязані, має диплом учителя русского язика. Так вона на базаре калготки продаеть, а могла би в школе дитей вчить. А ее скоротили за ненадобнастью. Мається баба.

а як я до брательника в Арехава-Зуива паехал, меня усе менти русские обижали. Сказали шо я хохол. Я кажу шо я за Путіна, а вони мене каужть "ми тебя сейчас и за путина, і за бандеру, і за мао-цзе-дуна отп...м". І ущемили мене критично соціально потом еще. А все тому шо ви націоналісти нас усех подставляєте.

от таке життя. і не забудь шо ми вас всех на западе кормим.

Я не зрозумів, що це за клоунада?
Нік3

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2007, 17:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Харківьянин написав:
Хлопці, поясніть, як ви себе ведете у Росії, якщо вас там менти достають. Я тілько но повернувся ззвідтіля, дві неділі висів у Пітері, потім у Москві. І не мав жодних проблем з ментами. А якщо і спілкувався, то максимально ввічливо. І вони до мене теж без притензій.

Менти що в Росії, що в Україні одним миром мазані. Тільки в Росії ще більший беспредєл.
Карафа

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2007, 19:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шварц, шквариш...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"