•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Наші в Криму!

Автор Повідомлення
Стріл

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2006, 12:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Передаю дружнє вітання Кримській організації ВО "Свобода".

Як видно з ЗМІ, в Криму загострилася політична ситуація.
Звичайно, що повина бути реакція українських націоналістів ВО "Свобода". Тим більше, що є гарна нагода продемонструвати російський вплив та викрити пяту колону в дії.

Хотів морально підтримати наших хлопці на барикадах.

Востаннє редаговано: Стріл (13 листопада 2008, 20:43), редаговано 4 раз
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2006, 12:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Пору туда привезли на виставу. Півтора десятка чоловік показово вдягнутих в жовті футболки Пори зняли на камеру і показали по телебаченню. Чи є потреба брати в такій виставі участь?
Якщо брати участь, то брати масово, як колись УНСО на початку 90-х.
20077

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2007, 22:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вважаеться мені, що в Криму не існуе ВО"Свобода", можливо я помиляюсь. В Криму живу з народження, не чув про діяльність організації і не бачив її діяльності на останніх виборах в Криму. Російські політичні сили не сидять склавши руки, вони діють і досить успішно. При такому інформаційному натиску-відвертої російської брехні, багато українців Криму розгубленні, стидаються свого національного походження (особливо підлітки). Дуже б хотілось помилятись, але поки що, так воно і е.
Ряст

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2007, 23:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На інших гілках нету вже москалі здійняли гавуіт проти Кримської ОО ВО "Свобода". шукайте й підтримуйте!
Stem

ПовідомленняНаписане: 20 лютого 2007, 16:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

В Криму ВО "Свободу" очолює Едуард Леонов - 0 050 397 30 97.
Кримчак

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2007, 09:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

На жаль,так воно і є. В Криму (до речі,я там мешкаю) "Свобода" не робить нічого;іі не чути і не бачити.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 24 серпня 2007, 19:38 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:

То не той, вибачте , випадок, зі Степаном Хмарою в Севастополі, коли в результаті старі нквсники розпустили плітки і весь Крим був нажаханий початком війни ? Пропагандистський ефект був дуже вдалозворотній. Найкращою пропагандою України в Криму буде поява веселих , грошовитих людей з західної, центральної та східної ЩАСЛИВОЇ України.

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2007, 20:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Хто знає де можна вступити до лав "Свободи у Криму"?
Лісник

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2007, 21:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кримський Українець написав:
Хто знає де можна вступити до лав "Свободи у Криму"?

Шановний друже.
По вашому ТВО № 2 проголосувало 67 чоловік, які не злякались шаленої антиукраїнської пропаганди.
Тому ви точно не один.

А хто в Криму опікується справою відстоювання інтересів наших братів - скажуть члени партії.
Я, як і ви - співчуваючий :)
Лісник

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2007, 21:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гм. Я був неуважний.
Перепрошую.
http://www.krym.vosvoboda.info/
Йдіть сюди, друже, і, сподіваюсь, знайдете Свободу в Криму.
Чорний

ПовідомленняНаписане: 04 жовтня 2007, 11:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Кайзер написав:

То не той, вибачте , випадок, зі Степаном Хмарою в Севастополі, коли в результаті старі нквсники розпустили плітки і весь Крим був нажаханий початком війни ? Пропагандистський ефект був дуже вдалозворотній. Найкращою пропагандою України в Криму буде поява веселих , грошовитих людей з західної, центральної та східної ЩАСЛИВОЇ України.

Барабас, на жаль це нереально, і кримчаки самі в тому винні. Навіщо їхати відпочивати в Крим, де тобі ще можуть нахамити, якщо за ті ж можна поїхати в закордонні курорти? Наприклад західна Україна вже давно відкрила для себе Європу - типу Чорногорії, Сербії, а центральна - Турцію.

ПовідомленняНаписане: 04 жовтня 2007, 11:59 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Барабас, на жаль це нереально, і кримчаки самі в тому винні. Навіщо їхати відпочивати в Крим, де тобі ще можуть нахамити, якщо за ті ж можна поїхати в закордонні курорти? Наприклад західна Україна вже давно відкрила для себе Європу - типу Чорногорії, Сербії, а центральна - Турцію.
Цілком згоден, бо сам пожив на березі Адріатики, але ж московщина їде до Криму, і платить, і їм - нормально в сараї з туалетом на дворі, а "хахли" - гребують і шось вимагають, і задурно платити не хочуть. То кого "кримчаки" будуть більше любити ?

ПовідомленняНаписане: 04 жовтня 2007, 13:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Чорний написав:
Цілком згоден, бо сам пожив на березі Адріатики, але ж московщина їде до Криму, і платить, і їм - нормально в сараї з туалетом на дворі, а "хахли" - гребують і шось вимагають, і задурно платити не хочуть. То кого "кримчаки" будуть більше любити ?

Якщо для того, щоб мене любили кримчаки я мушу жити "в сараї з туалетом на дворі", то хай... мене не люблять.

ПовідомленняНаписане: 04 жовтня 2007, 16:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
БАРАБАС написав:
Чорний написав:

Якщо для того, щоб мене любили кримчаки я мушу жити "в сараї з туалетом на дворі", то хай... мене не люблять.

Підтримую :)

В Криму потрібно створювати обєкти курортнорї інфраструктури в яких працюватимуть представники з Західної України. Чим більше буде таких україномовних груп тим швидше Крим стане українською землею. Звичайно за підтримки держави.

А в Чорноморський флот брати тільки новобранців з Долини та Зборова ;)

ПовідомленняНаписане: 04 жовтня 2007, 17:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ОС написав:
А в Чорноморський флот брати тільки новобранців з Долини та Зборова ;)

А чого з Зборова?

Мені молодим помирати

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику