•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Наші в Криму!

Автор Повідомлення
Жак Кусто

ПовідомленняНаписане: 13 грудня 2009, 16:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Отак,не чути в Криму Свободи,усе навкруги в російських триколорах,таке враження що до Росіі належимо
Шам

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2009, 11:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Дуд@риК, Ви, як більшість патріотів України дуже не справедливо нападаєте на представників КПУ, жидів, росіян і інших нацменів за нерозуміння трагедії голодомору.

Ви зрозумійте, що співчуття чужій біді поняття умовне. Треба стреміти до того, аби Вас не жаліли. Жаліють немічних і дурнів. Ходити зі своєю жалобою по чужих хатках-державах, можна коли Ви майже мрець, коли Ви жебрак, або в подібних випадках. Набагато краще зробити свій нарід відпорним, посилити армію, знеструмити п'яті колони, створити досить проблем ворожим щодо українського духу ЗМІ.

Мені зрозуміло бажання бувших комуністів, тобто б/у, змішати в кучу всіх. Але одні, ніде правду діти були КАТАМИ, інші ЖЕРТВАМИ. Одні вмирали з голоду, інші наживалися з того.

Життя звело мене з двома дідами. Я з одним ледь не побився, доводячи, що голод був. Але ж не я, це Він жив в той час тут і голоду не бачив. За нашою суперечкою з цікавістю спостерігав інший дід. Коли перший махнувши рукою пішов, другий, Микола, підійшов до мене і заспокоїв. "Не хвилюйся так. Я свідок того, що в нього голоду не було. Усі ми були тоді дітьми. І на обід прибігали звідусіль до хати цього хлопця, бо він по обіді виходив на крильцо і на ньому доїдав якусь булочку з чаєм." Партійним був його батько, і отримував спецпайки. Але з історії відомо, що ситий голодного ніколи не зрозуміє.

Тому дітки комуняк і нацменів розглядають вшанування жертв голодомору, як чистої води піар-компанію на підтримку пана Ющенка.
Цікаво булоби дізнатися як її розглядає САМ.

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2009, 20:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шам написав:
Але ж не я, це Він жив в той час тут і голоду не бачив. За нашою суперечкою з цікавістю спостерігав інший дід. Коли перший махнувши рукою пішов, другий, Микола, підійшов до мене і заспокоїв. "Не хвилюйся так. Я свідок того, що в нього голоду не було. Усі ми були тоді дітьми. І на обід прибігали звідусіль до хати цього хлопця, бо він по обіді виходив на крильцо і на ньому доїдав якусь булочку з чаєм." Партійним був його батько, і отримував спецпайки. Але з історії відомо, що ситий голодного ніколи не зрозуміє.

Козел він той дід не в старості зір втратив, а ще з молоду коли їв ті булочки, а зараз просто в нього совісті як не було так і немає

ПовідомленняНаписане: 20 січня 2012, 14:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

У день великого свята Водохреща Севастопольська міська організація ВО "Свобода" провела купання на центральній набережній міста: http://www.krym.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/027160/

Про цю, добру подію напісали навіть україножерськи сайти: http://sevastopol.su/news.php?id=34839
http://www.nr2.ru/sevas/368225.html
Таких добрих подій "СВОБОДІВЦЯМ" треба робити частіщще.
Image

УКРАЇНЧИК

ПовідомленняНаписане: 30 січня 2012, 15:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ФАЙНО ПОБРАТИМИ, ТАК ТРИМАТИ!

ПовідомленняНаписане: 01 липня 2012, 16:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

30 червня 2012 року группа патріотів встановили прапор ВО «Свобода» над найвищим пунктом Криму – горою Роман Кош (1545 м.) Акція була присвячена 105-й річниці від дня народження генерала Шухевича та знаменній даті - Акту відновлення Української держави 30 червня 1941 року. Свободівець Валентин Лунейко під час заходу наголосив: «Країна має бути звільнена від кримінально-олігархічної диктатури, що порушує права та визискує громадян як у Криму, на Полтавщині так і в Карпатському краї. Без вільного Криму, не буде вільної України!» Кримчани з Ялти та Севастополя, що брали участь в гірському поході, підтримали акцію свободівців, та висловили впевненість, що «Свобода» - єдина на сьогодні сила, яка здатна навести лад у державі. (Через наявність в частині регіонів країни антиукраїнських екстремістських формувань, що покриваються правоохоронними органами та підтримуються правлячим режимом, частина учасників переходу вирішили не оприлюднювати свою участь в акції)
http://www.youtube.com/watch?v=j_bG01hCOD8&feature=channel&list=UL

Ірина Фаріон
Факел75

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2013, 17:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

В Евпаторії є осередок ВО "Свобода"?

ПовідомленняНаписане: 18 березня 2013, 08:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Факел75 написав:

У місті Євпаторія в Криму розпочали роботу громадські приймальні народного депутата України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Едуарда Леонова.

Приймальні депутата-свободівця розташовані за адресами:

вул. Некрасова, 43 (приміщення ТРК "Моріон");

вул. Леніна, 46 (приміщення дитячого будинку родинного типу Похвальних).

Контактні номери телефону: 0661332469, 0656927778.
Факел75

ПовідомленняНаписане: 20 березня 2013, 19:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Русин написав:
Факел75 написав:

У місті Євпаторія в Криму розпочали роботу громадські приймальні народного депутата України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Едуарда Леонова.

Приймальні депутата-свободівця розташовані за адресами:

вул. Некрасова, 43 (приміщення ТРК "Моріон");

вул. Леніна, 46 (приміщення дитячого будинку родинного типу Похвальних).

Контактні номери телефону: 0661332469, 0656927778.

Дякую за відповідь!

ПовідомленняНаписане: 20 березня 2013, 19:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чому ВО "Свобода" досить повільно розвиває свою діяльність на території АР Крим? Не видно жодних дієвих справ. Скільки ще Українці будуть тут у чисельній меншості? Я з недавнього часу мешкаю в м. Евпаторія, та маю таке враження, що тут Українська нація взагалі відсутня. ВО "Свобода" рекомендую відкривати свої представництва в містах Криму і збирати до своїх лав українців, щоб вони себе не відчували тут як гостями, а відчували себе нацією! Робіть щось з цим! Попереду вибори президента та народних депутатів до місцевих рад. Нам потрібно ставати більшістю, це наша держава!!!

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2013, 20:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чи організовуються колективні виїзди з Криму до Києва за покликом Тягнибока? Якщо так, то де саме і які умови для бажаючих поїхати?

ПовідомленняНаписане: 05 квітня 2013, 08:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цей форум що, без ознаків життя?

ПовідомленняНаписане: 05 квітня 2013, 08:51 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

А що можна відповісти після того, як Шановний Русин вам дав всю потрібну інфу для контакту ?

ПовідомленняНаписане: 05 квітня 2013, 11:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
А що можна відповісти після того, як Шановний Русин вам дав всю потрібну інфу для контакту ?

А що в мене других запитань не було? Чи тепер мені все питати тільки у приймальнях? Тоді навіщо той форум?

ПовідомленняНаписане: 05 квітня 2013, 12:12 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Факел75 написав:
БАРАБАС написав:

А що в мене других запитань не було? Чи тепер мені все питати тільки у приймальнях? Тоді навіщо той форум?

Форум є відкритий для всіх без винятку. А деякі питання краще ставити в особистому спілкуванні. Невже не ясно ?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,