•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Вибои 2010.Хто крім Тягнибока?

Автор Повідомлення
Люмен

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2009, 14:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кого б ще ви б підтримали на виборах 2010 крім Олега Тягнибока?Це є ще політики в нашой країне яким можно доверити владу(крім нього)?
Нік3

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2009, 16:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Список кандидатів в президенти станом на 31 жовтня 2009 року:

Віктор Ющенко

Віктор Янукович

Юлія Тимошенко

Олег Рябоконь

Анатолій Литвин

Арсеній Яценюк

Олег Тягнибок

Юрій Костенко

Анатолій Гриценко

Петро Симоненко

Інна Богословська

Сергій Тигипко

Вибирайте!
Люмен

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2009, 17:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нік.А як можно зробіти тут опитування(голосування)?Мабуть я всеж таки крім Тягнибока підтримав тільки мабуть що Костенко.
иванов

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2009, 17:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А раптом з*ясується,що Костенко-Жид.

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2009, 17:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Иванов.А хто зараз не жид?Час зараз такий=)А так лише за Тягнибока=)А може Тягнибок--ЖИД?????Читав у одней газете статтю про те що Тягнибока спонсуют жиди (Коломойский та Пінчук)=)))))Ось так=)))))))Як кажут москали "ДОЖИЛИСЬ"=)
иванов

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2009, 18:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А ще кажуть,що жид це не національність,а стан душі!

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2009, 18:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Люмен написав:
Нік.А як можно зробіти тут опитування(голосування)?

Тут це дозволено тільки великим бонзам.
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2009, 18:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Костенка ніколи б не підтримав. Він вже давно змирився зі своєю роллю статиста. В нього нема своєї чіткої позиції, окрім статусу української мови. А так підтримує то одну політичну силу, то іншу. Головне, щоб було сало і до сала, а там буде видно. Я наприклад не можу собі уявити, щоб Костенко хоча б запропонував націоналізувати стратегічно важливі підприємства, що зараз знаходяться у руках олігархічних жидо-московських кланів. А Олег Тягнибок в цьому питанні чітко заявив:"Стратегічні підприємства мають бути повернуті у державну власність" і крапка. Думаю і питання щодо доплати за раніше куплені у держави за безцінь підприємства теж спливе (як зробив Саакашвілі в Грузії).
Люмен

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2009, 19:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До речі,є маленька перемога: по останним опитуванням центра Разумкова у Олега Тягнибока 1,9%=)))))Вітаю з цим всіх українців!=)))Вітманн.Грипп вже є у Херсоні?Бо я щось не чув нічого про нього...
иванов

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2009, 19:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

1,9% -це добре!Чи маєте на увазі-процес пішов.

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2009, 19:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Иванов.Пішло,пішло=))))Але все ж таки шансів не багато на перемогу в цьому році...Натиск треба робити на місцеви вибори,дай Боже там візьмемо місць у місцевой влади а там будемо готуватися до наступних парламентских=)
иванов

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2009, 11:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

де пішло.На Західній Україні.І все!
В Криму,наприклад,про Тягнибока мало хто знає,а якщо і знають,то кажуть-"А это тот нацик!"
Тому,поки ВО Свобода не перегляне свою програму,нічого не змінеться.

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2009, 11:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

иванов написав:

Тому,поки ВО Свобода не перегляне свою програму,нічого не змінеться.

А в який бік програму переглядати?

Мені молодим помирати
таксист

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2009, 20:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

імхо за ступінем довіри до політика. вибувають ті, кому довіряю менше.
Віктор Ющенко
Арсеній Яценюк
Олег Тягнибок
Юрій Костенко
Анатолій Гриценко
наступний тур.
Юрій Костенко
Анатолій Гриценко
останній тур
Юрій Костенко
і ще. на місці яценюка повинен бути кириленко, якщо чесно. і оскільки у яценюка сьогодні 9% то можна оцінити, скільки можна заробити за спікерствування/плюс/, біографія/плюс/, чорний піар /мінус/. думаю у кириленка було б близько 15-20% а за підтримки президента /адмін.ресурсу/ - 25-45%. але ні. ющенку приємніше увійти в історію як технічний кандидат януковича.
Люмен

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2009, 21:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Иванов.Я чудово розумію який имидж робят Тягнибоку на східі та півдні--вбивці та фашиста.Але хочу тобі заперечити--у Херсоні завдяки Кириченко рейтинг Тягнибока зростає,і по деякой інформаціі Тягнибок в нашому місті набере до 15%=)))))А програму змінувати на більш ліберастичну--не можна в ніякому випадку!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,