•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чи потрібно нам в ЄС?

Автор Повідомлення
Перун

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2006, 20:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Європейські стандарти можуть для нас бути початком кінця.

http://mignews.com.ua/articles/213087.html

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2006, 21:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Проблема не в ЄС, а в байдужості людей, на мій погляд.

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2006, 21:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вступ в ЄС - тяжке питання. Є і плюси, є і мінуси. Я швидше проти, ніж за.

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2006, 21:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:

Особливо ,напевно,коли кожен з нас відчуває підняття цін ,а дехто ,кого діти бісяться з жиру ,викаблучуючись дорогими БМВ за 140 тис. евро, заявляє про необхідність привести ціни до європейського рівня...

Рабою московських катів!
Олексій

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2006, 21:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Славчик написав:
Чорний написав:

Особливо ,напевно,коли кожен з нас відчуває підняття цін ,а дехто ,кого діти бісяться з жиру ,викаблучуючись дорогими БМВ за 140 тис. евро, заявляє про необхідність привести ціни до європейського рівня...

Влада у нас неукраїнська, тому те, що їй потрібно, нам навряд чи підійде...:)

ПМ Тільки не Перунові про те вести мову. Івченків тато, кажуть, районним уповноваженим НКВД був? :)
Перуне, якщо маєш совість, то в КУНі тобі не місце...
Слав

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2006, 21:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гіркою реальністю є те, що Україна енергетично залежна від Росії, а вступ України у ЕС та НАТО ,ще більше вороже настроює Росію до України,при тому ,що вигоди від вступу в НАТО,яка би трохи переважила вигоду дешевого газу ,немає.Краще було б
Ющенку домовитися з Росією про невступ в ЕС і НАТО взамін на постачання газу по старій ціні.Думаю , імовірність успіху такої домовленості була невеликою,проте існувала.Це є з не багатьох, чим можна було домовлятися з Росією,бо відносно питання єдиної державності української мови, на ніякі уступки йти не можна.

Олексій написав:
ПМ Тільки не Перунові про те вести мову. Івченків тато, кажуть, районним уповноваженим НКВД був? :)
Перуне, якщо маєш совість, то в КУНі тобі не місце...

Такі чутки скоріше всього є дезою.

Рабою московських катів!
Олексій

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2006, 10:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Славчик написав:
Гіркою реальністю є те, що Україна енергетично залежна від Росії, а вступ України у ЕС та НАТО ,ще більше вороже настроює Росію до України,при тому ,що вигоди від вступу в НАТО,яка би трохи переважила вигоду дешевого газу ,немає.Краще було б
Ющенку домовитися з Росією про невступ в ЕС і НАТО взамін на постачання газу по старій ціні.Думаю , імовірність успіху такої домовленості була невеликою,проте існувала.Це є з не багатьох, чим можна було домовлятися з Росією,бо відносно питання єдиної державності української мови, на ніякі уступки йти не можна.

Повна маячня! "Не вір Москві, бо буде зрада!" :)
"Задобрити" москалів частиною не вдасться. Їм треба все....
Можуть бути тільки тактичні домовлености, короткострокові :) Росія же ж теж залежить від українських труб.
Чорний

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2006, 11:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Сласне тут я не згоден зі Славком.

Погіршення відносин з москалями - це плюс ЄС.

А мінуси Перун вказав вище :)

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2006, 17:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Славчик, а ти чув деякі тези перед початком кінця людства або принаймі Європи " коли кількість дегенератів ( педиків, шизофренікув та інвалідів з народження) набере 66% від кількості здорового населення тоді буде кінець" Бачу ми наближаємось до цього. Як будеш в Києві зайди в будь який автобусь і уважно придивись обовязково побачиш як в когось смикається губа або око чі проявляються нетипові для здорової людини ознаки. Це і є прояви виродження та дегенерації суспільства потім поясню звідки то походить і чому так відбувається.

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2006, 18:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А я і не стверджую ,що правий ,а лише припускав невелику імовірність такого сценарію.Москальска наглість є безмежною і тому дуже сумнівно ,що вони на таке б пішли.І взагалі ціну на газ вони спеціально піднялли перед виборами,щоб завалити Ющенка і пропхати Януковича.Я ще пригадую ,як москалі в 1994 році завалили
Кравчука і просунули кучму до влади,хоча Кравчук вів дуже вивежену і толерантну політику до Росії.Москальский принцип: Где сунула рилом русская свінья ,там русская земля!

Москалі вигадали ідею старшого брата,але їхня поведінка нагадує мені поведінку братків ,які в легкому варіанті, матюкаються і махають перед лицем співрозмовника розчепіриними пальцями.

Рабою московських катів!
Олексій

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2006, 18:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Славчик написав:
А я і не стверджую ,що правий ,а лише припускав невелику імовірність такого сценарію.Москальска наглість є безмежною і тому дуже сумнівно ,що вони на таке б пішли.І взагалі ціну на газ вони спеціально піднялли перед виборами,щоб завалити Ющенка і пропхати Януковича.Я ще пригадую ,як москалі в 1994 році завалили
Кравчука і просунули кучму до влади,хоча Кравчук вів дуже вивежену і толерантну політику до Росії.Москальский принцип: Где сунула рилом русская свінья ,там русская земля!

Москалі вигадали ідею старшого брата,але їхня поведінка нагадує мені поведінку братків ,які в легкому варіанті, матюкаються і махають перед лицем співрозмовника розчепіриними пальцями.

Економити треба... У промисловості переходити на вугільний пил, виробляти біодизель та спирт для бензинових двигунів. Тоді проблема енергоносіїв не буде такою актуальною. А поступатися москалеві не можна, бо даси палець - відкусе руку. :)
Слав

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2006, 19:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій написав:

Економити треба... У промисловості переходити на вугільний пил, виробляти біодизель та спирт для бензинових двигунів. Тоді проблема енергоносіїв не буде такою актуальною. А поступатися москалеві не можна, бо даси палець - відкусе руку. :)

Душа радіє - ти після деякого часу спілкування на цьому форумі значно поправішав.Ще трохи, і візьмешся також за жидів, кутіше, ніж пан Щокін. :))

Цікаво, чи є в Україні бібліотека серйозних наукових розробок про альтернативні джерела енергії,що є дуже актуальним і необхідним для України.

Рабою московських катів!
Олексій

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2006, 19:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Славчик написав:
Олексій написав:

Душа радіє - ти після деякого часу спілкування на цьому форумі значно поправішав.Ще трохи, і візьмешся також за жидів, кутіше, ніж пан Щокін. :))

Не дочекаєся :) Щокін - провокатор. Я - ні. А в Росії я десять років прожив, тож добре знаю, що до чого. :)

Славчик написав:
Цікаво, чи є в Україні бібліотека серйозних наукових розробок про альтернативні джерела енергії,що є дуже актуальним і необхідним для України.

Є у Львові таке видавництво - "Екоінформ"... Видає журнал "Зелена енергетика". Повний журнал статей про використання відновлюваних джерел енергії (біогазу, біодизелю, тирси, соломи, торфу та навіть осушених каналізаційних стоків) по всьому світові. Я його дописую... :)
Слав

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2006, 19:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Де ти жив 10 років в Росії .Як ,з свого досвіду спілкування з москлями ,що можеш сказати:росіяни - це брати ,чи братки?

Ти читаєш цей журнал.Наскільки ефективними є ці алтернативні джерела енергії і скільки часу необхідно для переведення економіки України на них ,щоб стати Україні енергетично незалежною від Кацапії?Що ти дописуєш у цей журнал?

Вперше про альтернативні джерела енергії почув в школі,вчитель розповів, що можна сушене лайно використовувати замість дров.:)

Рабою московських катів!
Олексій

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2006, 19:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Славчик написав:
Де ти жив 10 років в Росії .Як ,з свого досвіду спілкування з москлями ,що можеш сказати:росіяни - це брати ,чи братки?

Москаль мені не брат... А якщо серйозно, то люди різні. Тупіші вірять телевізору, розумніші шукають інше джерела інформації. Жив у Ростові-на-Дону, там москалів теж не люблять. :)

Славчик написав:
Ти читаєш цей журнал.Наскільки ефективними є ці алтернативні джерела енергії і скільки часу необхідно для переведення економіки України на них ,щоб стати Україні енергетично незалежною від Кацапії?Що ти дописуєш у цей журнал?

Помилочка вийшла, вибачайте... Передплачую, а не дописую. :)
Що треба? Час і гроші. Заводи з виробництва біодизелю вже будуються, щоб перекрити потреби в ДП, треба засіяти ріпаком десь 17% орних земель України.

Славчик написав:
Вперше про альтернативні джерела енергії почув в школі,вчитель розповів, що можна сушене лайно використовувати замість дров.:)
Німці так і роблять. У промислових розмірах.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,