•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Українські трекери

Автор Повідомлення
Ідейний хлопець

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2009, 22:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Всі звикли вантажити музику й фільми з російських трекерів (не буду їх перелічувати, вони і так усім відомі), але, хлопці та дівчатка, треба залучатися до українського, до нашої культури! Особливо це стосується тих, кому поки що важко спілкуватися українською. То ж моя порада як вчителя-мовознавця: більше читайте українською, дивіться фільми, перекладені на українську і буде вам щастя! :)
До речі, це також допоможе тим, хто розмовляє з помилками, на так званому "суржику". Наслідуйте Тараса Шевченка, вчіться розмовляти грамотною, красивою українською літературною мовою.
Ось два трекери, які мені сподобалися найбільше:
http://torrent.share.net.ua/
http://www.hurtom.com/torrents/forum/index.php

І ще одне, дуже важливе зауваження:
Цитата:
Купуйте ліцензійну продукцію!
Якщо Ви справді дбаєте про українське, якщо Ви хочете щоб українські виконавці співали українською, щоб більше іноземних фільмів дублювали українською, щоб нарешті почали знімати українське кіно, щоб українські книгарні не зачинялися, купуйте українську ліцензійну продукцію! Підтримуйте українське не порожніми балачками, а ділом!

Бажаю всім гарного настрою від перегляду фільмів та позитивних емоцій від прослуховування музики!

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2009, 22:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Час від часу стягую фільми... але вічна проблема - не завжди якість звуку чи якість перекладу українською мовою є добрими. Нажаль. ((

Мені молодим помирати
Шугай

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2009, 22:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Агласітє вєсь спісак пажайлуста" Image
Так, не соромимося, хто знає які адреси, скидаємо.
Багато улюблених фільмів хочу викачати і якщо знайду на українській мові, буду дуже щасливий.

Із трекерами більш-менш розібрався. А от цікавлять інші способи. Може хтось щось розумне підкаже. Ще наразі вивчаю цей довбаний "інтернет простір" і ще не все розумію.
От деякі фільми йдуть по українських каналах із українським перекладом, де їх можна викачати?

Наперед дякую.
Ідейний хлопець

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2009, 23:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Друже Шугай! Побільше "шугайте" по трекерам - там усе просто.
Наберіть у www.google.com.ua пошук "український торент-трекер" і ви знайдете безліч сайтів. Реєструєтеся і качаєте!
Можна викачати будь-які фільми та музику.
Хто шукає - той знайде! Успіхів!

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2009, 07:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
Час від часу стягую фільми... але вічна проблема - не завжди якість звуку чи якість перекладу українською мовою є добрими. Нажаль. ((

Це точно. Підтверджую на 100% як людина, що сама займається кіноперекладами.
http://diletant.uaforums.net/--vt6.html

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2009, 17:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дуже раджу трекер "Гуртом".
http://www.hurtom.com/torrents/forum/index.php
Я там вже закачав декілька документальних українських фільмів, в тому числі фільм "Бандерівці" створений за допомогою Львівської ланки ВО "Свобода".
Я сподіваюсь, що ВО "Свобода" не проти того, щоб цей фільм поширювався через мережу Інтернет? На мою думку, це тільки на користь. Чим більше людей його передивляться - тим краще.

Наприклад у нас, на Миколаївщині, поширені фільми про УПА та лідерів українського підпілля, виготовлені в Росії. Я думаю всі здогадуються, ЩО в них може розказуватися. Наведу приклад що в одному з таких "документальних фільмів" (спеціально взяв у лапки) говориться, що бандерівці винищили 400 тисяч мирного українського населення. Чи це не маячня? Хіба можна так нагло брехати? Виявляється, що можна!

Я ставлю на меті викачати якнайбільше документальних українських фільмів з цього трекеру про діяльність ОУН-УПА, Бандеру, Шухевича, Коновальця, а також про Голодомор та поширити їх серед мешканців Миколаєва!

Це буде велика користь. Україна може і повинна виграти у інформаційній війні з Росією!
Тим більше, що правда була завжди сильніша за брехню.

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2009, 19:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ідейний хлопець написав:
Друже Шугай! Побільше "шугайте" по трекерам - там усе просто.
Наберіть у www.google.com.ua пошук "український торент-трекер" і ви знайдете безліч сайтів. Реєструєтеся і качаєте!
Можна викачати будь-які фільми та музику.
Хто шукає - той знайде! Успіхів!
Оце так допоміг Image

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2009, 22:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Розкажіть що у вас конкретно не виходить, в чому саме проблема - спробую допомогти.

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2009, 22:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одного разу по "трк Україна" подивився фільм вбити Біла II із українським перекладом. Переклад дуже сподобався, я був зачарований. Я навіть записав цей фільм, маю TV тюнер. Але випадково його видалив. Ніколи собі цього не пробачу Image, міг би знову записати, але ці підарасти не показують. Можна якось скачати його? Може із сайту каналу Україна, чи що?

P.S. Фільм на перший погляд показався ідіотським, але чим більше його дивився, тим більше він мені подобався, а український переклад був просто досконалим. Тарантіно сподобався своєю чорною іронією.

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2009, 10:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

А я ненавиджу цього жидка, тарантіно. І фільми його ненавиджу. Особливо останній його висер - "бєсславниє ублюдкі"... Жидівська маячня...

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2009, 16:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кіт Михайло.Мабуть Путин почав платити не тільки російським режисерам за зняття всякого жидивського лайна про поганих фашистив,та славних комуністив.
Ідейний хлопець

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2009, 03:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Одного разу по "трк Україна" подивився фільм вбити Біла II із українським перекладом. Переклад дуже сподобався, я був зачарований. Я навіть записав цей фільм, маю TV тюнер. Але випадково його видалив. Ніколи собі цього не пробачу Image, міг би знову записати, але ці підарасти не показують. Можна якось скачати його? Може із сайту каналу Україна, чи що?

Елементарно, Ватсон. Тобто Шугай :)
Ось вам посилання для зкачування фільму:
http://www.hurtom.com/culture/films/2599-vbiti-blla.-flm-2-kill-bill-vol.-2-2004.html

Бажаю приємного перегляду!

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2009, 08:24 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Кіт Михайло написав:
останній його висер - "бєсславниє ублюдкі"... Жидівська маячня...

От-от !
І до того ж я звернув увагу : поведінка цих "ублюдків" по відношенню до німців повністю співпадає з жидівськими заповідями, викладеними зокрема тут :
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_8365.php
пообіцяти життя, а потім вбити - як тому солдату, що в нього народився син.
Цей фільм - не просто "висер". Це - демонстрація ідеології жидівства методом кінематографа.

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2009, 09:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Кіт Михайло написав:
останній його висер - "бєсславниє ублюдкі"... Жидівська маячня...

От-от !
І до того ж я звернув увагу : поведінка цих "ублюдків" по відношенню до німців повністю співпадає з жидівськими заповідями, викладеними зокрема тут :
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_8365.php
пообіцяти життя, а потім вбити - як тому солдату, що в нього народився син.
Цей фільм - не просто "висер". Це - демонстрація ідеології жидівства методом кінематографа.

А те, що наша нацкомісія з "маралі" цей говнофільм не заборонила, свідчить про панування в тій комісії жидви.

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2009, 20:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ідейний хлопець, ти хороший хлопець. Наразі дякую. Ти створив потрібну тему, насамперед для мене. До твого приходу на форум, я сто разів збирався пошукати українські трекери і все руки не доходили, а тут такий приємний подарунок від тебе.
Коту Михайлу і Барабасу.
Щодо фільму "безславні покидьки", я не дивився і не збираюся. Мені досить ваших коментарів до цього фільму.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,