•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Українські трекери

Автор Повідомлення
Шугай

ПовідомленняНаписане: 23 грудня 2010, 18:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Подивився хороший фільм Хоробра(Відважна) / The Brave One (2007) BDRip Ukr/Eng , раджу й вам усім. Трилер-драма в стилі "Ворошилівського стрілка", але лише в стилі, сюжет абсолютно інший. Філософський, розслабляє і дає можливість спокійно обдумати багато речей які проходять по лінії сюжету. В дощову погоду або слякоть цей фільм дивиться "на ура". Там і про кохання і про помсту... І все таки не розумію тих гамериканців, як то може бути пофігу кохати білій жінці чорномазого, не розумію. Ну й щодо зброї, і деяких симпатиків її узаконення. В одних крадуть, в других забирають, треті гублять і зброя в мить із легальної перетворюється на нелегальну...

ПовідомленняНаписане: 23 грудня 2010, 19:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

от я хороше кіно скачав....
Шугай

ПовідомленняНаписане: 26 грудня 2010, 00:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щось я на драми присів. Рекомендую Повернення / Volver (2006) BDRip Ukr/Esp
Цитата:
Стрічка здобула два призи Каннського кінофестивалю – за найкращий сценарій (Альмодовар) і найкращу жіночу роль (вручено всьому жіночому акторському ансамблю). Альмодовар вважає, що його картина руйнує стереотип “чорної Іспанії” і відкриває справжнє обличчя цієї країни. Деякі критики вважають, що “Повернення” займає у творчості режисера таке ж місце, як “Амаркорд” у Фелліні. Для зйомок Альмодовар повернувся у Ла Манча, де народився. Пенелопа Крус вважає, що зіграла у “Поверненні” свою найкращу роль. У Європі стрічка зібрала 32,1 млн. доларів.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2010, 00:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Який я шедевр надибав Енеїда (1991) DVDRip, та ще й в хорошій якості, та ще й кацапи не встигли його спаскудити. Краса.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2010, 20:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Колядки та щедрівки до вашого столу:

Львівський камерний хор "Gloria" - Колядки (2004) [MP3] - я аж просльозився, потужно звучить.

Українська 100-ка колядок та щедрівок (MP3)

Українська 100-ка колядок та щедрівок. Випуск 2 (2008) [MP3]

Різдво на Галичині. Колядки [2 CD] (2006) [MP3]

Щедрівки та колядки - Цифрова колекція (2004) [MP3]

Колядки та щедрівки - Збірка "Краще" (2006) [MP3]
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2010, 20:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вау Вау Вау....Дякую Друже!!! )))))
Шугай

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2010, 20:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
Ага, от ти і попався. Зареєструвався тільки сьогодні. Просто жах, як ти досі жив без Гуртому? Де ти брав українське до цього? На кацапській голці сидів? Ти мені все розкажеш і не таких ламали...
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2010, 21:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
МіхаельВітман написав:
Ага, от ти і попався. Зареєструвався тільки сьогодні. Просто жах, як ти досі жив без Гуртому? Де ти брав українське до цього? На кацапській голці сидів? Ти мені все розкажеш і не таких ламали...

На кацапській голці не сидів...хай їй грець....просто в нас на херсонському трекері є любителі всього українського і чимало чого розмістили,зливши саме з Гуртому! (там і фільми...і музика є)...хотів зареєструватись давно,але фільми я так сильно не дивлюсь....в основному слухаю українські гурти втч Кому Вниз....А от щедрівок і колядок в мене досі не було..тому дякую!!!
п.м. Кому Вниз теж хтось з Гуртому злив....ну а я скористався :)
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 29 грудня 2010, 01:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугаю, і я також просльозився!!!)))) там просто по інакшому і не можна!!! Бо треба бути повністю бездушною твариною,щоб не просльозитись!)
Шугай

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2010, 00:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Стара, добра чеська казочка, в новорічну тему Три горішки для Попелюшки / Tri orіsky pro Popelku (1973) BDRip Ukr/Cze
Шугай

ПовідомленняНаписане: 02 січня 2011, 20:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В продовження гарного святкового зимового настрою гарна мелодрама із казковим хеппі ендом Сім'янин / The Family Man (2000) DVDRip
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 02 січня 2011, 21:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
В продовження гарного святкового зимового настрою гарна мелодрама із казковим хеппі ендом Сім'янин / The Family Man (2000) DVDRip

що ж... будемо дивитись перед сном)

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2011, 00:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

потрібні колядки і щедрівки в мінусовці..... як для караоке... шукала в торренті і не знайшла... ( може хтось підскаже

ПовідомленняНаписане: 11 січня 2011, 18:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пропоную до перегляду фільм в жанрі АртХаус Людина на Місяці / Man on the Moon (1999) DVDRip Попри звичні дурощі від Джима Керрі, тут він сприймається в дещо іншому світлі. Барабасе, вам має сподобатися.

Цитата:
Енді Кауфман не був звичайним коміком. Він був видатним, провокуючим, зухвалим, оригінальним - ці якості можна віднести і до привабливого біографічного фільму "Людина на місяці". Джим Керрі стає зіркою, вигравши "Золотий Глобус" за зловісну роль коміка, чиї знущальні виступи починалися з пародій на Елвіса, співця в "Майті Маус" і механіка Латки Граваса в серіалі "Таксі" і закінчувалися роллю що бажає догодити всім шоумена.

Двічі лауреат винагород Американської Кіноакадемії режисер Мілош Форман ("Пролітаючи над гніздом зозулі", "Амадей") поставив цю історію про коміка, що зробив кар'єру, тому що Енді порушував всі правила, змушуючи людей сміятися над тим, що не може бути смішним. Разом з Керрі у фільмі грають Кортні Лав, Пол Джіаматті і ще декілька чоловік, які працювали з реальним Кауфманом, включаючи Денні Де Вито - одного з продюсерів фільму.

Мілош Форман продовжив тему своїх останніх фільмів - зіткнення бунтівника зі стереотипами мислення суспільства. Фільм є зовсім не спекуляцією на скандальній темі, а серйозною спробою аналізу складної особистості. Саме це оцінили на Берлінському кінофестивалі, присудивши Форману приз за режисуру. Кіноакадемія ж проігнорувала картину, не відмітивши номінаціями ані режисерську майстерність, ані цікаву роботу Джима Керрі. Відсутність Керрі у списках номінантів другий рік поспіль викликало скандал, бо за свої останні ролі він отримав не лише добрі відгуки критиків, а й "Золоті глобуси" (у 1999 році - як кращий драматичний актор за "Шоу Трумена" Пітера Уіра, у 2000-му - як кращий комедійний). Напевно, той факт, що комік-суперзірка завоював популярність завдяки стрічкам, які, м’яко кажучи, не вирізнялись інтелектом, багатьом заважав об’єктивно оцінювати його серйозніші роботи.

Запросіть Енді додому. Він запудрить Вам мізки, але принесе Вам дійсне задоволення.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2011, 01:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ОксанкоЛьвів'янко, і інші форумчани, рекомендую переглянути цю прекрасну мелодраму Мільйонер з нетрів / Slumdog Millionaire (2008) BDRip Ukr/Eng Це найбільш романтична мелодрама зі всіх що я бачив. Я десь відро сліз виплакав, то ж запасіться хустинками... Потужний фільм, життєвий, не дарма стільки оскарів отримав. Точно не пошкодуєте, але фільм важкуватий, майте це на увазі.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,