•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Українські трекери

Автор Повідомлення
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2011, 08:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вже завантажую... вечером перегляну

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2011, 22:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
ОксанкоЛьвів'янко, і інші форумчани, рекомендую переглянути цю прекрасну мелодраму Мільйонер з нетрів / Slumdog Millionaire (2008) BDRip Ukr/Eng Це найбільш романтична мелодрама зі всіх що я бачив. Я десь відро сліз виплакав, то ж запасіться хустинками... Потужний фільм, життєвий, не дарма стільки оскарів отримав. Точно не пошкодуєте, але фільм важкуватий, майте це на увазі.

переглянула фільм... важкий.... основа лежить в спогадах...у виграш була саме закладена перемога в спогадах з життя....отримала задоволення від перегляду...дякую
Шугай, цю драму вже дивились? 127 Годин / 127 Hours (2010) HDTVRip 720p Ukr / EngВід знаменитого Британського режисера Денні Бойла, режисера фільмів Мільйонер з нетрів, 28 днів потому та На голці ...Немає нічого бiльшого в світі, ніж бажання жити....

ПовідомленняНаписане: 23 лютого 2011, 00:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оксанка-львівянка написав:
127 Годин / 127 Hours (2010) HDTVRip 720p Ukr / Eng[/url]Від знаменитого Британського режисера Денні Бойла, режисера фільмів Мільйонер з нетрів, 28 днів потому та На голці ...Немає нічого бiльшого в світі, ніж бажання жити....
Ще не дивився. Колись гляну.
І взагалі Гуртом в певному плані мене розчаровує... ні, ні не в плані поширення українського, а в плані його модерування. Є там два модеропридурка imonko й AlanAlan, які вже другий раз мене банять "За образи расєйського, жидівського й циганського народів" І саме головне - нікого ж не ображав, написав лише що не варто бути лібералами й вилизувати дупи всяким шовіністам...
Замість того щоб тупо модерувати, вони проштовхують свої тупарилі думки й переконання, а усіх незгідних попереджують або банять. Втирають мені що націоналізм це якесь зло, на Фаріон наклепи говорять. Починаю захищатися, дають попередження, банять. Хіба ж не уроди? І це на Гуртомі... Всюди якась гниль або при владі або при модеруванні.
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 23 лютого 2011, 08:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай,гуртом на мою думку чомусь притих..... нових фільмів немає... а з тих які пропонується для перегляду,багато вже бачила..(
тут завжди можна переглянути новинки http://www.ex.ua/uk/video

ПовідомленняНаписане: 01 березня 2011, 14:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Обговорювалося питання російської мови на трекері Гуртом. imonko ліберально бурмотав про те що москаликів не треба ні до чого примушувати, мов - нехай бідненькі розмовляють як їм зручно... Всі мої доводи назвали демагогією й флудом і забанили мене третій раз :(
Як такі два ліберально-тупарилі недоумки imonko й AlanAlan із яскраво вираженою шизофренічною манією величі могли стати модераторами на Гуртом?
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 01 березня 2011, 16:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Обговорювалося питання російської мови на трекері Гуртом. imonko ліберально бурмотав про те що москаликів не треба ні до чого примушувати, мов - нехай бідненькі розмовляють як їм зручно... Всі мої доводи назвали демагогією й флудом і забанили мене третій раз :(
Як такі два ліберально-тупарилі недоумки imonko й AlanAlan із яскраво вираженою шизофренічною манією величі могли стати модераторами на Гуртом?

тож я так зрозуміла... Вас забанили.... реєструйтесь ще раз)... я коли іноді там читаю дописи,є бажання втрутитись.... а потім включаю *гальма*.... ну їх.... скачала фільм... подивилась... і Бог з ними...

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2011, 18:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

:))) Можете мене привітати. Отримав чергове попередження на трекері Гуртом. Тема обговорення "Чи потрібні російські доріжки в релізах Гуртому". Один муділа почав плакатися що потрібні... Другий модераторо-вилупок на псевдо АlanАlan, до речі ненависник Свободи, а особливо Ірини Фаріон, за мої слова "а не пішов би ти разом із своєю толерантністю і лібералізмом..."(цитую без обрізань), видав мені попередження.
Питання - чи мають право на чудовому трекері Гуртом бути модераторами такі от гавнючні дебіли?
Шугай

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2011, 21:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вони мене вже дістали. Зараз розмовляю із адміном Гуртому. Хочу створити там голосування на тему "Чи правильно я роблю що ненавиджу лібералів і толерастів, й агресивно відстоюю інтереси України, чи ж навпаки я маю замовкнути і бути толерантним?"
Дід Щукар

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2011, 20:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
чи ж навпаки я маю замовкнути і бути толерантним?"
краще звичайно замовкнути...
Шугай

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2011, 00:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дід Щукар написав:
Шугай написав:
чи ж навпаки я маю замовкнути і бути толерантним?"
краще звичайно замовкнути...
Краще для тебе.
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2011, 22:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Подивився цікавий фільм "Останній бункер" 1991 р. Вадима Іллєнка (за сценарієм Юрія Іллєнка) про останній етап боротьби УПА з каральними загонами НКВС. Фільм сподобався. Завантажити його можна звідси:
http://sichkarnya.org.ua/films/made_in_ukraine/7686-ostannij-bunker-1991-dvdrip-ukrayinski.html
Впринципі його можна подивитися онлайн (в Гуглі набираєте "Останній бункер 1991 онлайн",але посилання на іншомовні ресурси давати не буду. Хто не дивився - раджу подивитися....))
Шугай

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2011, 23:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

З'явився фільм про російсько-фашистську агресію в Грузії. Наразі лише англійською мовою із українськими субтитрами. Надіюсь що озвучка українською не забариться. 5 днів війни / 5 days of war (2011) DVDRip Eng | sub Ukr / Eng
Шугай

ПовідомленняНаписане: 03 липня 2011, 23:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Фатіма / Fatima (1997) DVDRip наплакався під час його перегляду... Фільм оснований на реальних подіях. Розповідає про об`явлення Пресвятої Богородиці у 1917 році трьом португальським дітям. Фабріціо Коста зняв і справді шедевр. Трішки не сподобалася кінцівка, але це вже нюанси. Надзвичайно добрий фільм, несе в собі ласку і любов.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 21 серпня 2011, 15:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чудовий трилер, рекомендую Тверда цукерка / Hard Candy (2005) BDRip Ukr/Eng
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 22 серпня 2011, 07:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Чудовий трилер, рекомендую Тверда цукерка / Hard Candy (2005) BDRip Ukr/Eng

вчора переглянула фільм...актори зіграли бездоганно.... але лише вразила акторська гра.... сам фільм не вразив...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,