•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Кацапи б'ють наших в Криму:(

Автор Повідомлення
Громенко

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2006, 21:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тут багато хто говорив про "силові акції" в різних містах України. Як на мене, зараз є лише одне місце, де такі дії вкрай потрібні, а саме Севастополь. Адже НА НАШІЙ ЗЕМЛІ знахабніла москальська сволота б'є українців!

Тож треба усій "Свободі" йти у відпустки та їхати до Криму:) А там вже діяти відповідно до обставин.
Перун

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2006, 21:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Підтриму і не тільки Свободі а і всім іншим. ГЕТЬ МОСКАЛІВ!!!

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2006, 23:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Громенко написав:
Тут багато хто говорив про "силові акції" в різних містах України. Як на мене, зараз є лише одне місце, де такі дії вкрай потрібні, а саме Севастополь. Адже НА НАШІЙ ЗЕМЛІ знахабніла москальська сволота б'є українців!

Тож треба усій "Свободі" йти у відпустки та їхати до Криму:) А там вже діяти відповідно до обставин.

Ну я з наступного тижня на цілий місяць їду до Севастополя. Правда не у відпустку, а на навчальну практику в Херсонесі. Побачимо, що то за штука така - Севастополь :)

прокляті жиди.
("Швачка" Т.Г. Шевченко)

Підпис присвячую усім, кого кого він найбільше дратує.
Перун

ПовідомленняНаписане: 29 червня 2006, 21:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Колобок, давай друже дай там москалям прикурити:)) привези зуби москальські на сувеніри:))

ПовідомленняНаписане: 30 червня 2006, 13:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Перун написав:
Колобок, давай друже дай там москалям прикурити:)) привези зуби москальські на сувеніри:))

Мене туди везуть античні черепки до купи клеїти. Вони там битими у землі лежали ще з тих пір, коли москалями і не пахло ані в Криму, ані в будь-якому іншому місці земної кулі.
У випадку чого, трофеями у вигляді москальських зубів я не нехтуватиму, однак провокації не є моєю метою. Тимпаче бій скоріш за все виявиться не рівним...
А от послухати нормальної, тобто - української мови, їм таки доведеться )))

прокляті жиди.
("Швачка" Т.Г. Шевченко)

Підпис присвячую усім, кого кого він найбільше дратує.
Stem

ПовідомленняНаписане: 30 червня 2006, 13:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Знаю, що Тризуб зараз рейдує у Криму. І, напевно, не у містах, а глибоко законспірувавшись у горах та лісах:)Така їх стихія :)
Виїхати варто було, якби ресурси були. А то Студ Братство з Яценком тільки ганьбить українців там. Скільбки разів вони приїжджали туди, їх чмирили, а ті тільки інтервю ЗМІ роздають, піаряться на тому, як над ними москалі знущаються. Такі українці - ганьба.......Подовжують образ миролюбного хохла.
Олексій

ПовідомленняНаписане: 30 червня 2006, 18:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Stem написав:
Знаю, що Тризуб зараз рейдує у Криму. І, напевно, не у містах, а глибоко законспірувавшись у горах та лісах:)Така їх стихія :)
Виїхати варто було, якби ресурси були. А то Студ Братство з Яценком тільки ганьбить українців там. Скільбки разів вони приїжджали туди, їх чмирили, а ті тільки інтервю ЗМІ роздають, піаряться на тому, як над ними москалі знущаються. Такі українці - ганьба.......Подовжують образ миролюбного хохла.

...то "Тризуб" той образ трошки попсує :) Та не один, а з татарами на пару. Залляють дещо місцевим "казакам" сала за шкіру... :)
Таля

ПовідомленняНаписане: 01 липня 2006, 04:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Stem написав:

Ненавиджу рабів... Але мушу зауважити, що Студ. Братство там досить нечисельне. Можливо і не піаряться, а дійсно пробують щось зробити. А скільки підтримки там не від Студ. Братства? Деякі тільки здалеку прокричать, а як до дії, то їх нема ( а деякі по і-нету пальцем стукають, для забави)... Але риба гниє з голови, уряд би вже давно мав там крапку над І поставити, але глухо. Раби...

Спокій

ПовідомленняНаписане: 04 липня 2006, 20:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А ВАШІ, часом не кацапи? Якщо ні, то чого плачуться.
Кацапів слід проганяти їхніми руцями. Дешевше і не так боляче.

ПовідомленняНаписане: 05 серпня 2006, 16:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У нас, на жаль антиукраїнський уряд. І все завдяки зраді "любих друзів" які дозволяють кацапським депутатам створювати провокації в Криму.

ПовідомленняНаписане: 06 серпня 2006, 19:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Тут багато хто говорив про "силові акції" в різних містах України. Як на мене, зараз є лише одне місце, де такі дії вкрай потрібні, а саме Севастополь. Адже НА НАШІЙ ЗЕМЛІ знахабніла москальська сволота б'є українців! Тож треба усій "Свободі" йти у відпустки та їхати до Криму:) А там вже діяти відповідно до обставин.

Такі тупорилі й короткозорі заклики здатні тільки посилювати розділення українців на Зх та Сх.
Єдине, що тішить далі форуму воно не піде.

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2007, 11:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нууууууу,я з цих москалів та їхньої Раши-параши сміюсь до упаду, ото придурки,мозоку менше,ніж у комара.Був влітку на Утьосі біля гори Аюдаг, москалів там тьма, одного разу випили ми з друзями заборонені мені по віку напої і пішли бити москалів, нас було 11, а їх як китайців, вранці прокинулись, пішли в теніс пограти, а по дорозі лежать москалі,на перший погляд вони як мертві (краще б було так).Я не пам'ятаю, як ми їх мочили, але головне результат.Слава Україні!Ні москалям й так на небезгрішній землі

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2007, 16:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сумно від розумового рівня великої частини нашого народу, зокрема і тих, хто тепер неправедним шляхом отримав владу, в чиїх головах - грімуча суміш скудоумства та паранойі. Особливо цим вражена західна Україна, яка і замовляє сьогодні музику в державі. Такі люди за своєю егоістичною, або навіть, егоцентричною суттю вважають себе та свою спільноту пупом землі, або центром Всесвіту, котрий має вертітися навколо них і задовільняти їхні потреби. Вони абсолютно щиро вважають, що всі навколо - їхні пожиттєві боржники. Самі ж вони нікому ніколи нічого не винні. Звідси - так звана логіка: ми люди вільні і можемо на кожному куті кричати, як ми ненавидімо Росію з її москалями (що і робилося всі попередні роки), бо вини того варті. А ті не мають права ображатися, чи, борони боже, відповідати адекватно, більше того, вони зобов'язані нас утримувати пільговими цінами на енергоносії (і ще багато, чого ви нам зобов'язані), тому що - ми того варті. За своєю недолугістю та близькозо! рою впевненістю про непохитність свого стану транзитного монополіста нафто-газоводів, Україна попередні роки робила все від неї залежне, щоб відштовхнути Росію, примусити шукати альтернативні шляхи транзиту і ось, дочекалась. Я пам'ятаю, як ще років п'ятнадцять тому Любомир Буняк, тодішній керівник української частини нафтогону "Дружба", казав, коментуючи чергове непорозуміння з Росією за платежі по енергоносіях:"...Та з нашим геостратегічним становищем, де вони дінуться...Хай ведуть себе скромніше. Як скажемо, так і будуть робити." Своїм ущербпним розумом ці люди не в стані второпати елементарне: не можна нескінченно кидати каміння в сусідський город, не замислюючись, що в того може урватися терпець. А антипатія (це дужжже м'яко кажучи)до сусіда зробилась керівним мотивом життя держави. Демонізація Росії давно поставлена на потік і має, як модно нині казати, перманентний характер. В когось це - маніакальне, а слабакам ворог органічно необхідний, щоб було кого винити у влас! ній імпотенції. Отаке моє бачення ситуації.

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2007, 16:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

не бандера написав:
Сумно від розумового рівня великої частини нашого народу, зокрема і тих, хто тепер неправедним шляхом отримав владу, в чиїх головах - грімуча суміш скудоумства та паранойі. Особливо цим вражена західна Україна, яка і замовляє сьогодні музику в державі. Такі люди за своєю егоістичною, або навіть, егоцентричною суттю вважають себе та свою спільноту пупом землі, або центром Всесвіту, котрий має вертітися навколо них і задовільняти їхні потреби. Вони абсолютно щиро вважають, що всі навколо - їхні пожиттєві боржники. Самі ж вони нікому ніколи нічого не винні. Звідси - так звана логіка: ми люди вільні і можемо на кожному куті кричати, як ми ненавидімо Росію з її москалями (що і робилося всі попередні роки), бо вини того варті. А ті не мають права ображатися, чи, борони боже, відповідати адекватно, більше того, вони зобов'язані нас утримувати пільговими цінами на енергоносії (і ще багато, чого ви нам зобов'язані), тому що - ми того варті. За своєю недолугістю та близькозо! рою впевненістю про непохитність свого стану транзитного монополіста нафто-газоводів, Україна попередні роки робила все від неї залежне, щоб відштовхнути Росію, примусити шукати альтернативні шляхи транзиту і ось, дочекалась. Я пам'ятаю, як ще років п'ятнадцять тому Любомир Буняк, тодішній керівник української частини нафтогону "Дружба", казав, коментуючи чергове непорозуміння з Росією за платежі по енергоносіях:"...Та з нашим геостратегічним становищем, де вони дінуться...Хай ведуть себе скромніше. Як скажемо, так і будуть робити." Своїм ущербпним розумом ці люди не в стані второпати елементарне: не можна нескінченно кидати каміння в сусідський город, не замислюючись, що в того може урватися терпець. А антипатія (це дужжже м'яко кажучи)до сусіда зробилась керівним мотивом життя держави. Демонізація Росії давно поставлена на потік і має, як модно нині казати, перманентний характер. В когось це - маніакальне, а слабакам ворог органічно необхідний, щоб було кого винити у влас! ній імпотенції. Отаке моє бачення ситуації.

А за кого ви голосували на парламентьських виборах 2007 ?

Ніксар

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2007, 20:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та що ж ви хотіли.Крим - це суміш татар-бусурман та кацапів-москалів

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"