•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Вишиванка

Автор Повідомлення
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 23 грудня 2010, 15:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
Бойовий манул написав:
Вишиванка ручної роботи коштує від кількох тисяч гривень[/url], що й не дивно. адже вимагає близько 5 тижнів часу роботи майстра.

В Коломиї - набагато дешевше.

В мене вишиванка ще 20 років XXст....можу собі уявити скіки вона зараз вартує)
Бойовий манул

ПовідомленняНаписане: 23 грудня 2010, 15:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:

Цікаво було б подивитися на таку вишиванку. У вас фото часом в інтернеті немає?
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 23 грудня 2010, 15:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бойовий манул написав:
МіхаельВітман написав:

Цікаво було б подивитися на таку вишиванку. У вас фото часом в інтернеті немає?

Зроблю фотку якось виклам))
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 10 січня 2011, 09:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Візерунок з тризубом

Image

Жіноча сорочка зі свастикою, полтавська, десь 1935-го року.

Image

Старовинна світлина

Image

ПовідомленняНаписане: 16 лютого 2012, 14:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Як виявилося, український режисер Олесь Санін зацікавився, як реконструювати вишиті сорочки українських гетьманів і за 5 років відтворив аж 27 і от, для прикладу, в Луцьку був в вишиванці Івана Мазепи: http://vyshyvanka.net/oles-sanin-v-vyshyvantsi-mazepy/

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2012, 01:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Можливо,тут вже про це говорили.Раніше в Україні вишивку робили лише гладью,а хрестик з'явився пізнише.Ще бажано вишивати самому,або знати того хто вишиває,бо ж візирунок заряджається енергетикою майстра.Більшість вишиванок зараз роблять машинною вишивкою,а то й в Китаї.

ПовідомленняНаписане: 05 лютого 2013, 16:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
Тарпан написав:
...хочу придбати синові, як зароблю

Чи варто викидати 500 гривень за машинну вишивку?

За машинну вишивку такі гроші викидати не варто, адже за 500 грн можно купити гарні вишиванки ручної роботи, які будуть справді вишиті українськими майстринями. Ось наприклад тут http://ya-ukrainets.com.ua/ua-shop-vyshyvanka-cholovicha
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 05 лютого 2013, 18:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікаві,пані Луся,ота з сваргою(як Ви кажете-свастикою)мені сподобалась.І тризуб гарно,тільки я волію без веселих кольорів....
Шкода

ПовідомленняНаписане: 05 лютого 2013, 19:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доречі, придивіться уважно до нашого Тризуба.
І побачите отакуючого сокола або орла, який з височині
падає на жертву.

ПовідомленняНаписане: 05 лютого 2013, 20:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Доречі, придивіться уважно до нашого Тризуба.
І побачите отакуючого сокола або орла, який з височині
падає на жертву.

Хм, наскільки я знаю тризуб то суто язичницький символ, означає Яв-Прав_Нав, а про сокола можна десь почитати, чи то просто ваше бачення?

ПовідомленняНаписане: 05 лютого 2013, 22:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жіноча сорочка зі свастикою, полтавська дуже дуже гарна, аж дух захоплює
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 05 лютого 2013, 22:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

для пана Тиверця....
http://www.perunica.ru/istoria/1690-omrapov-znaki-ryurikovichej-i-simvol-sokola.html
Тиверець

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2013, 11:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
для пана Тиверця....

Гарно дякую!

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2013, 00:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вара – герб Третього Гетьманату

http://www.sd.org.ua/news.php?id=18860

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2013, 00:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оце почала вишивати чоловікові сорочку на літо, чорну, з червоно-білим орнаментом. Самій цікаво, в літо якого року закінчу :)

Собі минулого літа закінчила дві, ще жодного разу не вдягала :(

А від жіночої зі сваргою я сама у захваті, треба перезняти схемку.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,