•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Користувачу "Люмен"

Автор Повідомлення
Чорний

ПовідомленняНаписане: 06 грудня 2009, 13:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Щойно мені довелося повитирати пару твоїх відповідей на дописи, яким (дописам) було більше ніж два роки, а їхні автори давним давно покинули форум. Який зміст було піднімати стару, затерту тему, які обгворювали пару років тому?

Друже, дуже прошу під час користування форумом стримувати свої емоції і більше думати над діями.

ПовідомленняНаписане: 06 грудня 2009, 13:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та нічого,модер тут й потрібен щоб витирати=)
Чорний

ПовідомленняНаписане: 06 грудня 2009, 13:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

То не "нічого".

Після кількох витирань користувач сприймається як неадекват і просто баниться - щоб не витрачати на нього час.

ПовідомленняНаписане: 06 грудня 2009, 15:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Буду знати що треба дивитися якою датою датовано повідомлення.
марс

ПовідомленняНаписане: 14 грудня 2009, 23:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У Люмен заклик-Вбьемо жидів,пока вони не вбили нас!
Питання до вас п.Чорний-Навіщо пропускаєте такі провокації? Адже судять людей не за національність, а за злочини. Згоден що серед євреїв є люди, котрі вчинили злочини, але і серед інших націй теж всякі попадаються. Давайте всі разом добємось, щоб наші суди судили злочинців за злочини перед Україною і українцями, а не за їхню національність.
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 14 грудня 2009, 23:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

марс написав:
Адже судять людей не за національність, а за злочини. ...

А чому вас це так сильно турбує?!

Мені молодим помирати
марс

ПовідомленняНаписане: 14 грудня 2009, 23:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бо це виглядає як дешева провокація. От наприклад. Сбовода взяла владу в руки, і починає наводити порядок. А порядок з чого-злочинці повинни відповісти за злочини. Попадається серед злочинців єврей. Ви його судити, а вам предява-антисемітизм. І накопають багато таких провокацій. І що дальше?
школяр

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2009, 00:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

марс написав:
Бо це виглядає як дешева провокація. От наприклад. Сбовода взяла владу в руки, і починає наводити порядок. А порядок з чого-злочинці повинни відповісти за злочини. Попадається серед злочинців єврей. Ви його судити, а вам предява-антисемітизм. І накопають багато таких провокацій. І що дальше?

Те, що в дописах Люмена - багато полови, годі заперечувати.
Але не смішіться й Ви, друже, - коли "Свобода" візьме владу в руки, серед злочинців поподеться не один жид, і не два. То від кого боятись 'пред'яви'?

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2009, 00:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ви не так зрозуміли. Судити це не просто пальцем показати і на нари. Судити-це насамперед суд, де будуть дві сторони. Крім звинувачення є ще і захист. І такі провокації дають в руки захисту випробовану зброю по уникненню відповідальності- можливість сховатись за звинуваченням у антисемітизмі.
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2009, 00:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

марс написав:

Нічого не розумію. Чому мене має хвилювати жид чи не жид той злочинець?! Якщо й постраждає хтось з не винних жидів, то знову ж таки, а чому мене це має хвилювати?!

Мені молодим помирати
Люмен

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2009, 00:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Свабода Слова!!!!
Тавагищ Магс,я же ваш!!!!Я євгей!!!

В нас жиди знищуют українцев.Тому я не бачу нічого поганого у зворотному заклику.
марс

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2009, 00:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жалію, що вам незрозумілі такі прості речі. Надіюсь що п.Чорний, а я звертався саме до нього, мене зрозуміє вірно.

Редаговано: марс (15 грудня 2009, 00:45)
школяр

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2009, 00:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

марс написав:
Ви не так зрозуміли. Судити це не просто пальцем показати і на нари. Судити-це насамперед суд, де будуть дві сторони. Крім звинувачення є ще і захист. І такі провокації дають в руки захисту випробовану зброю по уникненню відповідальності- можливість сховатись за звинуваченням у антисемітизмі.

Ця 'випробувана' зброя працює лише в ліберастичному суспільстві, проти існування якого в Україні ми й боремось.

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2009, 00:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Магс,бгат,ты шо забыл как мы с тобой шекель 40 лет искали???
Я також сподіваюсь,він хоч Чорний(негр)але не жид=))))))
марс

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2009, 00:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

школяр написав:
марс написав:

Ця 'випробувана' зброя працює лише в ліберастичному суспільстві, проти існування якого в Україні ми й боремось.

Ця випробувана зброя працює в світі, в якому ми з вами живемо. А Україна не знаходиться в вакуумі, Україна є частиною цьго світу.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,