•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Користувачу "Люмен"

Автор Повідомлення
Люмен

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2009, 00:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Наш суд--в тебе є право задати 10 питаннь(але якщо суддя почне вважати що питання--провокаційне,тобто яке доказуе правоту сторони яка не платила гроші судді--він може заборонити задавати це питання),якщо в тебе є претензії до судді--будь ласка заткни рота,бо тобі можут дати 15 діб за неповагу до суда.
марс

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2009, 00:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Люмен написав:
Магс,бгат,ты шо забыл как мы с тобой шекель 40 лет искали???
Я також сподіваюсь,він хоч Чорний(негр)але не жид=))))))

Я не помилився. Ти Люмен типовий провокатор. Основна риса провокатора-переводити розмову з теми розмови на особистість. Чим ти Люмен і займаєшся. Більше мені немає з тобою про що спілкуватись-ти провокатор.
школяр

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2009, 01:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

марс написав:

Ця випробувана зброя працює в світі, в якому ми з вами живемо. А Україна не знаходиться в вакуумі, Україна є частиною цьго світу.

Заждіть, Ви ж писали про час, коли 'Свобода' прийде до влади, а тоді, певен, все зміниться.
На ліберастичні 'панятія', котрі , нажаль, характерні для нашого устрою наразі, я особисто чхав. Судити жида для мене- не табу.
А Ваше звертання до модератора не можу вважати логічним - дописувач (не партієць) підписався так, як йому хотілось - про які можливі звинувачення йдеться? Не перебільшуйте. Все буде по-нашому:)

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2009, 01:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марс,і кого ж я провокую?Жидів?Чи кого?
марс

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2009, 01:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

школяр написав:
марс написав:

Ця випробувана зброя працює в світі, в якому ми з вами живемо. А Україна не знаходиться в вакуумі, Україна є частиною цьго світу.

Заждіть, Ви ж писали про час, коли 'Свобода' прийде до влади, а тоді, певен, все зміниться.
На ліберастичні 'панятія', котрі , нажаль, характерні для нашого устрою наразі, я особисто чхав. Судити жида для мене- не табу.
А Ваше звертання до модератора не можу вважати логічним - дописувач (не партієць) підписався так, як йому хотілось - про які можливі звинувачення йдеться? Не перебільшуйте. Все буде по-нашому:)

Не буде всьо по-іншому. Або ви чинете так, що у вас є можливість дати будь-кому і будь -де по рукам. Або при першій ж спробі навести порядок, получите по руках самі. Ще раз -Україна не в вакуумі. Держава це не просто як захотіли так і вчинили. Це і зовнішня торгівля, це і міжнародні відносини, це і мільйони наших заробітчан по всьому світі. Тому треба бути реалістами і діяти розумно.
Люмен

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2009, 10:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Марс,повторюю питання:кого я провокую?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,