•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Методика по виявленню жидів

Автор Повідомлення
Добронрав

ПовідомленняНаписане: 11 грудня 2009, 13:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://desion.narod.ru/
Люмен

ПовідомленняНаписане: 11 грудня 2009, 16:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В тему жидив:в Херсоні сьогодні Яценюк=)
Не хворив би--пішов би яйцем в нього кинув,жидярю паскудну=)
А так хворий я,і нажаль не на А\N1H1 а на звичайну хворобу(бо тоді також було б добре піти,подихати на жида).
Градижчанин

ПовідомленняНаписане: 11 грудня 2009, 21:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Люмен написав:

А так хворий я,і нажаль не на А\N1H1 а на звичайну хворобу(бо тоді також було б добре піти,подихати на жида).

Та хрін з ним, з тим жидярою. Ви, друже Люмен, краще бережіть себе, нам кожен українець на вагу золота, тим більше у зросійщеному Херсоні.

ПовідомленняНаписане: 11 грудня 2009, 21:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Завтра біля "Ювілейного" буде Янукович виступати...
До речі в Яна вже рейтинг впав до 47%(останні вибори-53%,а ще раніше 70% було)=)
Сдав аналізи--гемаглобін 180(норма-120)...Мабуть у понеділок потрібно буде у лікарню лягати...
Бородатий Юрко

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2009, 15:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хлопці, у мене є 100%-на метода виявлення іудейських коренів. Ось вона.
До теми іудеїв можна відноситися трояко:
-бути байдужим;
-любити;
-ненавидіти.
Якщо Ви байдужі до іудейства, то Ви арієць.
Якщо Ви небайдужі до іудейства, то Ви маєте іудейські коріння.
Градижчанин

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2009, 16:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бородатий Юрко написав:
Хлопці, у мене є 100%-на метода виявлення іудейських коренів. Ось вона.
До теми іудеїв можна відноситися трояко:
-бути байдужим;
-любити;
-ненавидіти.
Якщо Ви байдужі до іудейства, то Ви арієць.
Якщо Ви небайдужі до іудейства, то Ви маєте іудейські коріння.

А якщо ви ненавидите комуняків, то хтось із ваших родичів служив в НКВД. Цікавенна логіка...))

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2009, 16:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Градижчанину. Комунізм, це не національність. До комунізму я відношусь погано бо був колись жовтенятком-піонером-комсомольцем. Любов змінилась ненавистю.
капітан

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2009, 00:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Від жидів тхне лайном. не згідним з формулюванням якщо ненависть то жид , носи в них як викрутки.
Політикан

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2009, 16:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Люмен написав:

Буґаґа. Ви все ще вірите у жидівський міф про "Небезпечну пандемію"? Якщо так - до психіатра. Коли по жидозомбоящику кажуть про цю "пандемію", тоді зазвичай кажуть про те, що "вірус розповсюджується", "як уберегтись", без усякого обґрунтування називаючи грип "небезпечним" (це діє на підсвідомість мас). Про мету цієї паніки див. мій підпис.
Дуже цікавий сайт, особливо - "план Соломона".

Люмен

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2009, 16:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Політикан.Це звичайний сезонний грип,якому далі назву та на якому заробляють великі гроші=)
Другий аналіз показав що в мене все добре...=)
Все місто сьогодні в снігу=)))Гарно дуже=)
шляк би мене трафив

ПовідомленняНаписане: 21 грудня 2009, 23:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Є цілий фотоальбом, з ознаками, за допомогою яких можна вілрізнити жида від людини. Називається книга - "МЫ и ОНИ"

ПовідомленняНаписане: 22 грудня 2009, 09:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щоб Ви всі були здорові і з гемоглобіном в нормі! Я ще ні разу за останні 2 дні так не насміялася!!!!

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2009, 20:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Навіть якщо жидів не було б, їх треба було б вигадати. Нам потрібен хтось, на кого ми можемо скинути всю ницість своєї ненависті. Так ми стаємо в рівень з тими, кого ненавидим, так ми стаємо ними. Щоб критикувати когось, треба бути точним, критикувати дію, а не людину. Ви критикуєте цілу націю. Я пропоную дуже простий тест на ідентичність: не байдужі до чогось - маєте щось спільне з ним. Байдужі - не маєте нічого спільного. Все інше від лукавого.
Орій

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2009, 21:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.youtube.com/watch?v=ljcg6xD1huA&feature=related
цікавий дядько
Орел

ПовідомленняНаписане: 26 грудня 2009, 04:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Орій написав:
... цікавий дядько

Згоден, до-біса цікавий, хоча й кацап (генерал, до речі). І багато чого цікавого розповіда: про Біблію; жидів-біороботів; лихварство; жидівську мафію - таємний світовий уряд та новий світовий порядок; як робляться революції; що жиди захопили ЗМІ й правлять у багатьох країнах Світу, та багато-багато чого вельмицікавого іншого. І саме головне: все це вони витворяють з нами тільки для одного - щоб фізично нас знищити. Бо так вимагає їхня віра, їх ідеологія.
Розумію, що зараз, в черговий раз, деякі форумні "авторитети" будуть висловлюватися щодо жидомасонської стурбованості, розповідати, що все це маячня й підводити до думки, що геть у всіх негараздах ніхто не винний, окрім нас самих дурнів-українців. Але, як-то кажуть, хто має вуха - почує, хто має очі - побачить, а хто має шкіру - той давно вже на ній все відчуває...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,