•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Пану Чорному

Автор Повідомлення
Люмен

ПовідомленняНаписане: 17 грудня 2009, 13:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановна адміністрація,прошу пояснити мені яки правила я порушував(та й завжди порушую мабуть)що вилучають мої дописи?А?
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 17 грудня 2009, 14:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Якби ви порушили правила, вас би заблокували. А так - цензура: або щось дурне писали, або дискутували з дурнями.

Мені молодим помирати
Бородатий Юрко

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2009, 23:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзеру. Ви у розпал боротьби Тягнибока за президентство агітуєте за Литвина. Може ще будете хвалити Вітренко а не Фаріон? Вам розуму має стати...
Чорному. Думав про Вас: добре йому, всі дупу лижуть. Мабуть і гроші якісь капають на ніс, щоб штани не впали. Але почитав деяких "дописувачів" і подумав: Ви довго не витримаєте...
Начальству Чорного. Пустіть хлопця у відпустку, хай відпочине!
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 26 грудня 2009, 00:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Бородатий, читав про вас в "УМ". Очевидно ж, що ви не зовсім адекватний чоловік. Дописи на форумі це підтверджують.
Хочу і "агітую" за Литвина. Є ще питання?

Мені молодим помирати
Люмен

ПовідомленняНаписане: 26 грудня 2009, 15:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Юрко.За Литвина багато платять,тому не заважайте пану Кайзеру продавати себе.
Він проти сексуальної проституції,а сам займається політичною.
Бородатий Юрко

ПовідомленняНаписане: 26 грудня 2009, 18:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзеру.
Де Ви сьогодні знайшли бодай одну "адекватну людину", скажіть мені. Я візьму відпуск і поїду дивитись.
Люмену.
Спасибі, це Ваша підтримка моїх скромних зусиль по люстрації.
Бородатий Юрко

ПовідомленняНаписане: 27 грудня 2009, 11:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
Бородатий, читав про вас в "УМ". Хочу і "агітую" за Литвина. Є ще питання?
так, в "Україні Молодій" є моя біографія, інтерв'ю і "плани на завтра", але це ще не означає, що: "Очевидно ж, що ви не зовсім адекватний чоловік" і чому "Дописи на форумі це підтверджують"? Можете уточнювати, які саме дописи і що саме у цих дописах Вам видалось неадекватним? Для мене виявом Вашої неадекватності є вже сам факт Вашої реклами Литвина на сайті Олега Тягнибока і ВО Свобода. Ви що, забули, що Олег також бере участь у виборах і Литвин йому путається під ногами?
Терорист

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2009, 16:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Юрію!

Ви взагалі знаєте що таке почуття гумору?

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2009, 16:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Терорист написав:
Шановний Юрію! Ви взагалі знаєте що таке почуття гумору?
знаю, це коли якийсь Терорист хвалиться тим, що живе на річці Полтві (довідка: Полтва - невеличкий потічок, який претворився у бурхливу ріку-клаоку завдяки випорожненням львів'ян). Не ганьби Львова, Терористе!
Терорист

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2009, 16:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний, в Вас все гаразд зі здоров’ям?

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2009, 16:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Терорист написав:
Шановний, в Вас все гаразд зі здоров’ям?
нєдаждьотєсь...
Метелик

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2009, 20:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таки да. Полтва забирає в себе всі продукти життєдіяльності сучасного міста і через Західний Буг і Польщу впадає в Балтійське море. Іноді львів'яни жартують, кажучи, що це їхній найбільший сучасний внесок в європейську спільноту.
Бородатий Юрко

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2009, 20:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Розвиток Львова спинено, головно, відсутністю річкової води. Це проблема Львова №2. Проблемою №1 є найбільший і найсильніший підрозділ КГБ-ФСБ. Львів'янам легше вирішити другу проблему ніж першу...
Терорист

ПовідомленняНаписане: 29 грудня 2009, 12:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Юрію! А розкажіть нам про найсильніший підрозділ КГБ-ФСБ у Львові. Ну дуже цікаво!

Дякую!

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2009, 00:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кого тероризувати Терористу у Львові, невже місцеве населення? Тому про найсильніший підрозділ КГБ-ФСБ у Львові нам розкаже львів'янин Терорист, який і бореться :))) з цим явищем задля блага нашої нації...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,