•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Пану Чорному

Автор Повідомлення
Шугай

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2009, 01:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я заінтригований. Розкажіть мені будь-ласка хто-небудь про це страшидло КГБ-ФСБ у Львові, бо так налякали, що аж спати не можу.
Бородатий Юрко

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2009, 01:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугаю.
Ще одному "щасливчику" зі Львова... Спіть спокійно - менше знаєш, краще спиш...
Але, якби Ви бодай спробували зробити щось для своєї нації, то не глумились з моїх слів.
Все, баїнькі...
Шугай

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2009, 01:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бородатий Юрко написав:
якби Ви бодай спробували зробити щось для своєї нації, то не глумились з моїх слів.
Будь-ласка детальніше. Тобто ті що глумляться над Бородатим Юрком нічого не роблять для України, я правильно зрозумів? Якось ви дуже хитро це придумали.

На рахунок баїньки, то я б з радістю, але після святкування сьогоднішнього навряд чи.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2009, 09:55 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Я заінтригований. Розкажіть мені будь-ласка хто-небудь про це страшидло КГБ-ФСБ у Львові, бо так налякали, що аж спати не можу.

Про "страшидло" не розкажу, але один з епізодів згадався :
саме у Львові знаходилася найголовніша і найпотужніша в сересері "база" західноєвропейської агентури КГБ.
І от наприкінці 70х - початку 80х сталася серія "прикрих" для кгбістів випадків :
раптово "посипались" кур"єри, зв"язкові КГБ і часто-густо разом з агентурою, яка діяла в західних країнах. Було очевидним: серія крахів не є випадковою.
Почали розбиратись - багато "голів" різних ланок "полетіло", але ж повз якийсь час виявилось : західна розвідка вчинила одну дуже просту дію : з вікна звичайної квартири, яка, щоправда, знаходилась через дорогу навпроти входу до поліклініки КГБ у Львові одна людина фотографувала всіх, хто входить і виходить з поліклініки...
Просто вони знали, що вся закордонна агентура по прибутті з закордонного відрядження і при відбутті за кордон обов"язково проходить медичне обстеження і лікування (бо ж навіщо витрачати закордонну валюту :)...
До речі, можливо навіть сам Вова Путін тоді й потрапив у цю хвилю...

Ну то вже таке...

І до речі - а чув хто-небудь про виїзд кагебістів з України після 1991 року ?
Вони ж всі й досі тут.

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2009, 11:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Бородатий Юрко написав:
Кого тероризувати Терористу у Львові, невже місцеве населення? Тому про найсильніший підрозділ КГБ-ФСБ у Львові нам розкаже львів'янин Терорист, який і бореться :))) з цим явищем задля блага нашої нації...

Ні, я присутній на цьому форумі для того, щоб тероризувати Бородатих Юрків :)

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2009, 13:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:

Вони ж всі й досі тут.

А от і ні. Знаючі люди кажуть, що більше половини тих, хто був із львівською пропискою, зараз у ФРН. Ще в Бельгії. Чому так--не знаю, але так кажуть.

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2009, 13:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАСу.
Дякую за цікаву історію, я її почув уперше. Але в 1991-му році КГБ "скинуло з хвоста" КПСС і, фактично, вийшло з під її контролю ("августовскій путч"). Вони перебрали на себе усю економіку, всі кооперативи...
Опричнина-Царська охранка-Третє відділення-ЧК-НКВД-КГБ-ФСБ нікуди з України не втікало, воно лише укріпилось фінансово і політично.
Нахтігалю.
Вам, та КОмпані, з Вашими германськими "поганялами" також краще виїхати в "ФРН".
Терористу.
А що Ви робили, як мене не було "присутнім на цьому форумі"? І чи багато Ви знаєте таких як Я (оголосіть весь список, будьте ласкаві).
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2009, 14:07 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Бородатий Юрко написав:
І чи багато Ви знаєте таких як Я (оголосіть весь список, будьте ласкаві).

В жодному разі !!!

Вони ж об"єднаються і тоді...

Нахтігаль написав:
зараз у ФРН. Ще в Бельгії.

наркотрафіком з Афгану в Європу вони теж займалися.

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2009, 14:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та чекісти є найпотужнішими з усіх професійних злочинців. Вони займаються УСІМ, що є злом, не лише наркотиками...
Терорист

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2009, 14:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Бородатий Юрко написав:

Терористу.
А що Ви робили, як мене не було "присутнім на цьому форумі"? І чи багато Ви знаєте таких як Я (оголосіть весь список, будьте ласкаві).

Та що робив... Ви думаєте Ви такий єдиний? Також тероризував :)
Багато з них одумалося і перестало нести всіляку ахінею, а були і такі, які просто не витримали нелюдських тортур з мого боку та з боку моїх побратимів і навіки покинули цей форум :)

П.М. Але не переймайтеся фактом терору. На форумі є багато таких, яких навіть терором ні не викуриш, ні не заставиш задуматися над своєю поведінкою. Ось це найстрашніше. Мають же, зарази, якийсь неймовірний імунітет :)

ПовідомленняНаписане: 02 січня 2010, 16:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Терористу і в його лиці всім терористам і прихильникам терору. Якби Ви робили добре так, як зле - ціни Вам не було б. Спробуйте подати якусь цікаву або корисну ідею, а не ахінею. Якщо Ви націоналість, то маєте розуміти - всі, "хто покинули цей форум навіки", є людьми, є українцями і, можливо, були колись симпатиками ВО Свободи.
Нахтігалю. Ви серйозно думаєте, що більша половина львівської агентури КГБ у ФРН і Бельгії? Ці держави важливі для РФ, але Україна важливіша значно...
БАРАБАСу. Той епізод, що Ви згадали, не є правдою. Мабуть самі гебісти його і придумали. У Львові багато квартир з вікнами на перехрестя зайняті гебістами, з цих вікон добре вести "зовнішнє спостереження". Щоб навпроти якоїсь там поліклінніки КГБ були квартири простих смертних... віриться з трудом. Що то за поліклінніка, де вона?
Нахтігаль

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2010, 00:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Бородатий Юрко написав:

Нахтігалю.
Вам, та КОмпані, з Вашими германськими "поганялами" також краще виїхати в "ФРН".

Будьте такі ласкаві--не розповідайте дорослим зайнятим людям, у яких Ви до того ж перебуваєте в гостях, куди їм "краще виїхати", і тоді вони не скажуть, куди "краще виїхати" Вам. В силу вродженої ввічливості.

ПовідомленняНаписане: 04 січня 2010, 10:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Бородатий Юрко написав:
Якщо Ви націоналість, то маєте розуміти - всі, "хто покинули цей форум навіки", є людьми, є українцями і, можливо, були колись симпатиками ВО Свободи.

Віктор Ющенко також є людиною та українцем, то мені його що - в дупу цілувати? Якщо людина неадекватна, то толерувати її ніхто не буде. Ми ж не толерасти, чи не так?

ПовідомленняНаписане: 04 січня 2010, 21:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У мене склалося враження, що Кайзерів, Терористів Чорний за щось полюбляє, вони йому мабуть приплачують... А щодо цензури Чорного: Люмене, для цього не потрібно бути адекватною особою, головне , щоб у Чорного був хороший настрій, "авось пронесет, не сотрет"!

ПовідомленняНаписане: 04 січня 2010, 21:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правиця написав:
У мене склалося враження, що Кайзерів, Терористів Чорний за щось полюбляє, вони йому мабуть приплачують... А щодо цензури Чорного: Люмене, для цього не потрібно бути адекватною особою, головне , щоб у Чорного був хороший настрій, "авось пронесет, не сотрет"!

Дивно те що мене видаляють за те що я (!) критикую Литвина(і це на форуме ВО "Свободи")

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,