•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Пану Чорному

Автор Повідомлення
Правиця

ПовідомленняНаписане: 04 січня 2010, 22:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я не здивуюсь, якщо завтра цієї теми не буде. Гіршого ставлення до своїх однодумців, прихильників, однопартійців немає ні на одному форумі! Я мала необачність, як член партії, звернутись за інформаційною допомогою, то таке начиталась про себе, наче потрапила на ворожий форум. То тепер мені всеодно: зітруть мене, чи ні. Є деякі дописувачі, яких я підтримую і читаю їх дописи, але дискутувати з чорними, кайзерами, таксистами- немає ніякого сенсу, даремно витрачений час. Тож не переймайтеся, краще зайдіть на форум "Реактора", там до всіх людське ставлення, це дійсно націоналістичний форум, а не "вотчина" чорного.

ПовідомленняНаписане: 04 січня 2010, 22:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правиця написав:
Я не здивуюсь, якщо завтра цієї теми не буде. Гіршого ставлення до своїх однодумців, прихильників, однопартійців немає ні на одному форумі! Я мала необачність, як член партії, звернутись за інформаційною допомогою, то таке начиталась про себе, наче потрапила на ворожий форум. То тепер мені всеодно: зітруть мене, чи ні. Є деякі дописувачі, яких я підтримую і читаю їх дописи, але дискутувати з чорними, кайзерами, таксистами- немає ніякого сенсу, даремно витрачений час. Тож не переймайтеся, краще зайдіть на форум "Реактора", там до всіх людське ставлення, це дійсно націоналістичний форум, а не "вотчина" чорного.

Звісно що не буде.
Ось чому я не член партії,я підтримую ідеї про яки каже Тягнибок--але навіть у Свободи є такі сволоти з якими бути у однієї партії,собі честі не робити.
Тягнибок всеж таки не виграє,бо замість переконуванні людей на сайте який дуже активно рекламують у агітках,наші свободовці Кайзер,Чорний,Террорист займаються пиаром Литвина та іншою хернею.
школяр

ПовідомленняНаписане: 04 січня 2010, 22:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Люмен написав:

Ось чому я не член партії,я підтримую ідеї про яки каже Тягнибок--але навіть у Свободи є такі сволоти з якими бути у однієї партії,собі честі не робити.
Тягнибок всеж таки не виграє,бо замість переконуванні людей на сайте який дуже активно рекламують у агітках,наші свободовці Кайзер,Чорний,Террорист займаються пиаром Литвина та іншою хернею.

Шановний, у Вас почуття гумору видалили давно?

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2010, 07:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Правиця написав:

Про Реактор - підтримую повністю. Там зовсім інша атмосфера. А партії не існує такої, де все було б як нам хочеться, для цього треба було б створити власну партію. Тому-то я і не вступаю в жодну партію чи будь-яку організацію. Не вірю організаціям взагалі. Всі організації лиш виконують програму лідера організації, будь це політична, чи громадська, чи релігійна чи будь-яка ще організація.

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2010, 10:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

школяр написав:
Люмен написав:

Шановний, у Вас почуття гумору видалили давно?

Видно вони всі вже без такого почуття на світ з’явилися. Це ж яким йолопом треба бути, щоб 20 з гаком сторінок доводити нам, який Литвин поганий :)

Непоганий тест на адекватність запропонував колись побратим Кайзер :)

Редаговано: Терорист (06 січня 2010, 16:00)
Правиця

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2010, 21:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вже видалили... Швидко працюєте, панове! Боїтесь, щоб люди не читали критики в вашу адресу? Що, страшно стало? Не бійтеся, Тягнибоку зараз не до вашого форуму. Він працює, на відміну від вас!

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2010, 22:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правиця написав:
Вже видалили... Швидко працюєте, панове! Боїтесь, щоб люди не читали критики в вашу адресу? Що, страшно стало? Не бійтеся, Тягнибоку зараз не до вашого форуму. Він працює, на відміну від вас!

Так,пане Олеже зараз працює!
Але,і ми чим можемо тим і допомагаємо.
Думаю,кожен підкинув пару заспокійливих дописів
на сайти,де метушливі і перелякані кремлівські
"агітпросвєтовЦі" намагаються лякати
севастопольців, і дуже бояться,що люди почують
правду-справжню правду!
Почитала про ці залякування, Ганібал на-порозі! хавайся,хто може!
І,Ви пані Правиця,не судіть людей тількі по-написаному.
Бо,тут є багато скромних людей,
яки не пишуть-що вони роблять,а просто спілкуються.
Дякую.

ПовідомленняНаписане: 06 січня 2010, 00:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дивно,ще не вилучили мої повідомлення на адресу Чорного=)
Іноді огидно,що ми українці ще й сваримося одне з одним!
Нам об'єднуватися треба--а ми один проти одного..
До речі,що стосується праці--по останнім опитуванням у Сергія Кириченко 22,4% по місту Херсону.Якщо б ще всі ці люди проголосували 17 за Тягнибока=))))
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 06 січня 2010, 00:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Люмен написав:
Дивно,ще не вилучили мої повідомлення на адресу Чорного=)...

Нічого дивного. Бо напевно ви й самі вже бачите, як примітивно мислили. Тепер соромно?

Мені молодим помирати
Люмен

ПовідомленняНаписане: 06 січня 2010, 00:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
Люмен написав:
Дивно,ще не вилучили мої повідомлення на адресу Чорного=)...

Нічого дивного. Бо напевно ви й самі вже бачите, як примітивно мислили. Тепер соромно?

Пане Кайзер,я настільки нахабна та егоїстична людина що мені ніколи не буває соромно=)
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 06 січня 2010, 00:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Люмен написав:

Пане Кайзер,я настільки нахабна та егоїстична людина що мені ніколи не буває соромно=)

Так може з цього і треба було почати, а не вигадувати, що вам заважають різні "сволоти" в Свободі????

Мені молодим помирати
Люмен

ПовідомленняНаписане: 06 січня 2010, 01:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
Люмен написав:

Так може з цього і треба було почати, а не вигадувати, що вам заважають різні "сволоти" в Свободі????

Зі сторони видніше.А сволота(хоча б одна) у Свободі я впевнений що є.
Я людина по життю безпартійна.
А що стосується жартів про Литвина то я вибачаюсь,не зрозумів що це стьоб.
В.Михайлович

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2011, 22:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Прошу приділити увагу модераторам цього форуму, а саме Кайзеру, і навчити їх або не в'язуватись в дискусії, або вже як вв'язались, то нехай не роблять підлостей. Це зовсім не прикрашає Свободу.

Цей пан, цинічно використав свої адміністраторські привілеї, для того щоб закрити мені рота, коли я практично довів, що він помиляється у своїх твердженнях, коли пропагує тут на форумі совєцьку планову економіку.

Цитата:
В.Михайлович написав:
[Словоблуддя. Флуд. Редаговано адміністрацією. Привід від Кайзера. )]

Знаєте що, пан модератор. Треба вміти визнавати, що ви помиляєтесь. І як дискутувати, то чесно. Інакше дискусія страчає сенс.

Я не буду більше опускатись до спілкування з такими людьми, у яких коли закінчуються аргументи, в хід йдуть адміністраторські привілеї. Це низько і підло.

http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=6904&postdays=0&postorder=asc&start=105

Я знаю, що ви як справжній націоналіст, захищаєте своїх побратимів.

Але даю вам чесне слово, що пишу тут не для того щоб когось образити, а лише для встановлення справедливості.

Ось те, що цинічно стер пан Кайзер.
Ніякого словоблуддя тут немає. А є нерозуміння паном Кайзером елементарних понять економіки.

Цитата:
Кайзер написав:
Жодного протиріччя. ЖОДНОГО.
Ви не можете відрізнити право приватної власності на житло, автомобіль, дрібну власну справу ітд. - від стратегічних галузей господарства??
Командно-адміністративна система - це система яка централізовано і безапеляційно надає найширші преференції державі.

В.Михайлович:
Ви дійсно не розумієте різниці між керуванням стратегічних підприємств і типом економіки в державі?
Я вас запитав,

Цитата(В.Михайлович):
До чого тут стратегічні. Я вас питаю про тип економіки. А ви мені про масло масляне.

на що ви відповіли

Цитата(Кайзер):
повторюю великими літерами: КОМАНДНО-АДМІНІСТРАТИВНА система управління.

В.Михайлович:
Тобто ви, типом економіки назвали Командно-адміністративну систему. По відношенню до всієї економіки України, а не по відношенню до стратегічних підприємств. Таким чином ви сказали те, чого немає у програмі Свободи, і те що повністю протирічить основам українського націоналізму.

Я згоден з тим, що я можу помилятись. Але я не згоден з цинічною підлістю, на яку пішла ця людина. Якщо я не правий, то це можна довести. А не витирати і оббріхувати мене.

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2011, 22:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

В.Михайлович написав:
Прошу приділити увагу модераторам цього форуму, а саме Кайзеру....

По-перше, тема була про виступи на телебаченні Юрія Михальчишина, а не про кохану вами ринкову економіку. Отож, очевидно що спілкування йшло не по темі.
По-друге, не моя в тім вина, що ви по 2-3 рази редагували свої дописи.

По-третє, вам тричі було зроблено зауваження не кидатись ліберастичними звинуваченнями (урср, комунізм, колективізація, колгоспи і подібна маячня).

По-четверте, в дискусію вступив виключно з поваги до вас. З ідіотами, яких зараз наплодилось на форумі, не дискутую.

Мені молодим помирати
В.Михайлович

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2011, 23:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

1. Я звертався до пана Чорного і до пана Тягнибока. Ви мене не цікавите.

2.
Кайзер написав:
.
По-друге, не моя в тім вина, що ви по 2-3 рази редагували свої дописи.

Те що я виправляв свої орфографічні помилки, не означає що я щось підмінив. Ви самі дали мені відповідь на мої ж слова, і це все зафіксовано, скільки б ви не підчищали форум.

Написане: 22 січня 2011, 20:04

Кайзер написав:
В.Михайлович написав:
Я вас питаю про тип економіки....

повторюю великими літерами: КОМАНДНО-АДМІНІСТРАТИВНА система управління.

3. За перенесення теми з гілки Олега Тягнибока в тему Цей Форум, я так думаю прийдеться відповідати.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,