•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Український антивірус Zillya

Автор Повідомлення
Кобзар-кулеметник

ПовідомленняНаписане: 17 грудня 2009, 21:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Встановив вже більше місяця тому наш національний програмний продукт Zillya!Антивірус, по перше для домашніх користувачів безкоштовний, по друге за результатом тестування показав зовсім не поганий результат, оновлення продукту кожні три години, при бажанні можна робити добровільні внески для підтримки розвитку і вносити свої пропозиції щодо вдосконалення, ні за один антивірус ніколи не платив, а от щодо Zillya вже призадумався, всеж-таки національний продукт творять розробники. Зараз вже активних користувачів 106565, патріоти приєднуйтесь ! Не подумайте, що я маю якесь відношення до розробників антивірусу, просто бажаю розвитку національного програмного забезпечення, кого ми взагалі маємо підтримувати як не своїх ?

http://zillya.com/download.html

Image

ПовідомленняНаписане: 06 січня 2010, 01:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я ним користуюсь майже півроку, поки без проблем
Лапський

ПовідомленняНаписане: 06 січня 2010, 11:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

а бази хто оновлює?
і які недоліки?

ПовідомленняНаписане: 06 січня 2010, 13:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кобзар-кулеметник написав:
Зараз вже активних користувачів 106565, патріоти приєднуйтесь !
http://zillya.com/download.html

Патріоти вже приєднуються.

ПовідомленняНаписане: 06 січня 2010, 16:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Основний недолік-значне використання ресурсів комп'ютера, інколи не коректно працює Вартовий(система перевірки в реальному часі), також розмір баз досить відчутний для тих, в кого немає "безліму", але є можливість налаштування проксі-сервера. Також у версії 1.0 немає довіреної зони.
Якщо вірити анонсам то вже цього місяця (січень 2010) вийде оновлена версія 1.1 в якій вищесказані проблеми будуть вирішені. Серед плюсів- досить непогано ловить всіляку заразу, і на даному етапі повністю безкоштовний для домашніх користувачів. Нормально працює служба підтримки, а на форумі можна отримати детальну відповідь на задане питання.
То ж я думаю, що Зілля варте використання, адреса сайту http://zillya.com/ адреса форуму http://forum.zillya.com/
Невгамовна

ПовідомленняНаписане: 07 січня 2010, 23:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А як він з іншими прогами співпрацює, а на лінуху ставиться?

В.Михайлович

ПовідомленняНаписане: 07 січня 2010, 23:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Невгамовна написав:

Ну і навіщо вам антивірус під лінукс?
Якщо ви про файловий чи поштовий сервер, з перевіркою контенту, тоді скажу, що особисто я не знайшов у них UNIX версії.
Можливо, з часом з'явиться.

А в лінуксі є безкоштовний і з відкритими кодами clamAV. Я розумію, він не український, але поки свого з відкритими кода немає, то рекомендую. Він працює.

ПовідомленняНаписане: 08 січня 2010, 11:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікаво, а що ви їсте й п"єте?
В.Михайлович

ПовідомленняНаписане: 08 січня 2010, 12:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кого саме ви мали на увазі?

До-речі, про відкриті коди.

Цитата:
Користувач не має права змінювати, декомпілювати, дешифрувати і проводити інші дії з кодом Програмного Продукту, з метою отримання інформації про реалізовані технології та алгоритми.

Тобто відкритих кодів немає, і не буде. А в лінуксі, якщо і з'явиться версія, то це буде скомпільований бінарник під кожен конкретний лінукс.
Цитата:
Програмний Продукт надається на умовах «як є», відповідно до принципу "as is", який загальноприйнятий у міжнародній комп’ютерній практиці. Це означає, що за проблеми, що виникають у процесі експлуатації Програмного Продукту, Розробник відповідальності не несе.

Вас не лякає ідея створення антивірусу саме для українців, але з закритим кодом?
Уявіть, що всі українці встановили цей антивірус і він один тримає всю безпеку комп'ютера на собі. А потім бац! І вашої системи немає.

Я не проти цього антивірусу. І не проти цієї фірми.
А ще в мене немає параної. Просто іноді саме неймовірне може статись.
Розробник не несе відповідальності за свій продукт, а коди є закритими. Тобто перевірити наміри розробника немає можливості.

Тому я використовую лінукс і clamAV. А ще чекаю коли з'явиться український лінукс. Зрозуміло, з відкритими кодами.

ПовідомленняНаписане: 09 січня 2010, 07:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В.Михайлович написав:
Кого саме ви мали на увазі?

Моє запитання стосується всіх хто написав у цій темі.
Кобзар-кулеметник

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2010, 18:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В.Михайлович написав:
А ще чекаю коли з'явиться український лінукс. Зрозуміло, з відкритими кодами.

А хіба українського Лінукса немає ? Я було скачував в мене був але реально практично немає такого вибору програмного забезпечення як під Віндовс

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2010, 18:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Невгамовна написав:

Під Лінукс покищо розробники не планують

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2010, 18:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лапський написав:
а бази хто оновлює?
і які недоліки?

А хто оновлює бази ? Автоматом з українських серверів.

Вже 126000 активних користувачів

ПовідомленняНаписане: 20 січня 2010, 18:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні перевів свій перший невеликий внесок на розвиток Зілля. Спочатку думав як рахунок в Укрсоцбанку значить і платити краще в цьому банку, реалії виявилися не такими, Укрсоцбанк бере велику комісію, тому платив в Приватбанку. Слава Україні !!!

ПовідомленняНаписане: 20 січня 2010, 19:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кобзар-кулеметник написав:
В.Михайлович написав:
А ще чекаю коли з'явиться український лінукс. Зрозуміло, з відкритими кодами.

А хіба українського Лінукса немає ? Я було скачував в мене був але реально практично немає такого вибору програмного забезпечення як під Віндовс

То може назву скажете?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"