•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Інформаційна війна

Автор Повідомлення
Алексіан

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2012, 09:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікаво, хтось відповість, чи всі дуууже зайняті?
http://www.unian.ua/comments/501797
С. Макс-к

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2012, 16:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Алексіан написав:
Мабуть, усі читали статтю на УНІАНі: http://www.unian.net/ukr/news/news-333103.html
Але хочу сказати, що нічого не змінилось. Десятки провокаторів з Московії залишають свої дописи під новинами на УНІАНі, відверто принижуючи і паплюжачи не тільки українців, а взагалі всіх неросіян. Мені дивно, що немає на це ніякої реакції ні з боку влади, ні з боку націоналістів чи псевдо-націоналістів (які себе називають "націоналістами", хоча для України абсолютно нічого не роблять).
Думаю, потрібно організуватись і дати достойну відсіч всім спробам ФСБ проводити антиукраїнську інформаційну війну на УКРАЇНСЬКИХ сайтах.

На всіх рейтингових порталах в РФ, перед тим як додати коментар стоїть попередня обробка адміністратором. Якщо вони вважають, що коментар не відповідає інтересам РФ йог навіть не публікують. Так само потрібно зробити і в нас в Україні, щоб різні не сунули носа до наших справ.
Мічений

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2012, 10:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Деякі думки на передодні Покрови, стосовно люду українського. Чого йому не вистачає і як в тих, що мають очі, але не бачать, мають вуха, але не чують пробудити Боже начало до Істини.
Хто забуває свою історію, той не має перспектив.
В 1947 році УПА завадила виродкам з іудо-комуни влаштувати бал сатани - голодомор як в 1933. Зараз дух борців за Свободу власного дому - України, УПА як одного з етапів цієї борні, є останнім бар'єром на шляху виродків всіх мастей перетворити УКАЇНЦІВ В РАБІВ.
Хто між хлібом і Свободою вибирає хліб, той залишається без всього. Людина живе по закону Божому, який не залежить від думки і дії жодного богоборця. Якщо людина знає і дотримується того закону, то й Бог дбає про ту людину. Шлях до того лише через Істину, бо син Божий сказав - "я є Істини, хто батька й матір своїх полюбить більше за мене, той відречеться від мене". Інший шлях веде до сатани, першого брехуна, мавпи Божої, крутія, ворога роду людського, який ненавидить тих хто любить. сатана завжди обіцяє золоті гори, славу, владу а платить виключно битими черепками. Іудо-комуна скинула дзвони з церков, влаштувала в церквах танцювальні майданчики, позбавила люд Свободи. Під керівництвом сатани перетворила землю в пекло. Люд за палочки-трудодні "працював у рабстві в новостворених казаніз-колгоспах, ще й з власної господарки віддава податки, развєрстки, що не мав без "крадіжки плодів праці своєї" чим і прогодуватись... А шансів було чимало захистити власний дім від сатани... Всьому завадила відсутність єдності.
Іудо-комунізм - сатанізм, скинуті з церков дзвони і ідол. На чолі жиди, в обслузі злодії і бандити. 21 століття, істінно-православний камуніст в союзі з злодіями і бандитами знову крадуть Свободу... бал сатани продовжується не завдяки живучості виродків, а завдяки байдужості кожного. Може дзвін "до Свободи, до Бого" пробудить душі дітей Божих, ворогів сатани... бо не чують слова пророка свого Тараса "обніміться брати мої...".

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2012, 09:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мічений написав:

Іудо-комунізм - сатанізм, скинуті з церков дзвони і ідол. На чолі жиди, в обслузі злодії і бандити."

Ну за що ж Ви, справжній християнин, так жидів ненавидите?! Вони ж для Вас сина божого у своїй утробі виносили а потім таку гарну релігію створили…
пан майор

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2012, 00:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ну ж Ви і єретик! Увесь світ знає, що Марія не була іудейкою. Вона - українка. І не я цю "Америку" відкрив. Читайте уважно Новий Заповіт. І відповіді шукайте на запитиання - чому Діва Марія сало їла? Свині пасли в Галілеї. Українці їх туди, у Палестину, з України пригнали. І Галілея - була не Моїсеєвої віри, бо язичниками галілеяни були, тобто. дітьми Дажбожими, РУН-вірівцями по теперішньому. А Тиверій, кесарь римський спровадив галичан знову в Україну із Галілеї.
Чому іудеї не впустили народжувати Сина Божого, Його Матір Марію, бодай, на поріг своєї жидівсчької оселі, а таки, як усіх гоїв, не вважали за людину, і в хліві зі скотом, Дитятко породила. Бо ж у них людям іншої національності великий гріх допогти. Тому, навіть, води їх священник самариянинові побитому не подав. А так, як кесарь Тиверій їх, галівлеян спроовадив в Україну, то, навіть, спочатку вони через це тиверцями називалися. І їх центрадьне місто Тиврів досі так і називається і входило воно в Галичину. Тому подоляни, де це місто біля Вінниці розташоване, розмовляють з такою ж вимовою слів, як і в Іванофранківщині галичани, наприклад, в Коломиї. Різниці в акценті між мешканцями Старого Угринова - батьківщини Степана Бандери і мешканцями міста Вінниці - ніякої. Тому, що Степан Бандера для вінниччан вважається земляком й не тільки москалями. Москалі, взагалі, вважають усе, що на захід від Донецька, хоча б на 1 сантиметр - БАНДЕРІВЩИНОЮ. І правильно вважають, тільки трохи помиляються. Бо Кубань - це та ж сама Україна. Значить, дотримуючись їхньої ж логіки і ДОНЕЦЬК - БАНДЕРІВЩИНА, тому що розташований на Захід від Кубані.

Редаговано: пан майор (16 жовтня 2012, 00:35)
Так Собі

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2012, 00:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:
Українці їх туди, у Палестину, з України пригнали.

Чом українці переселилися в Палестину, в Галілею?

Весняним змістом-динамітом.

Мій край, Волинь і Україна
Пульсують волею життя
І дишуть спрагою звитяг,
Святого вибуху нетліну.
пан майор

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2012, 01:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Так Собі написав:

Чом українці переселилися в Південну Америку, в Аргентину?
Чом українці переселилися на материк, в Австралію?
Чом українці переселилися на півострів, Камчатку?
Чом українці переселилися на Далекий Схід, Зелений Клин?
Чом українці переселилися в Північну Америку, Канаду?
................................................................................................
Чом українція переселилися в Південну Америку, Бразилію?
Чом українці переселилися в Північну Америку, в США?
Чом українці переселилися на Північ, в Воркуту?
Чом українці переселилися в Сибір, в Тюмень?
Чом українці переселилися на Урал, в Свердловськ?
Чом українці переселилися в Азію, в Казахстан?
.................................................................................................
Чом українці переселилися в Західну Європу, в Португалію?
Чом українці переселилися на усі материки, усі частини світу?
Чом не існує ні одної країни в світі. де б не були українці?
Чом у світі, де є чорнозем, там і є українці?
..................................................................................................
Чом українці, прибуваючи на інші материки, в інші країни, завжди мали при собі лопату-заступ і торбинку із зерном?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Чом українці заселили тільки ту частину Австралії, де є чорнозем?
Чом українці, на відміну від інших народів, живуть за кордоном переважно в розкішних хатах-вілах?
Чом в українців біля хати на усіх континентах світу цвітуть квіти, обов'язково - КАЛИНА, обов'язково - ВЕРБА,
Й САДОК ВИШНЕВИЙ КОЛО ХАТИ ?
Чом українці на усіх континентах світу спорудили пам'ятники ТАРАСУ ШЕВЧЕНКУ ?
................................................................................................................................................
Чом?
Чом?
Чом?
.....................................................................................................
Тому, що вони - УКРАЇНЦІ !!!
....................................................................................................
:))
.....................................................................................................

СЛАВА УКРАЇНІ !!!

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2012, 23:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Колись навіть була така пісенька--
Чом,чом,чом земле моя,так люба ти мені....
Пам*ятаєте пане Майоре?

-------------------------------------
Чом, чом, чом, Земле моя,
Так люба ти мені, так люба ти мені,
Чом, чом, чом, земле моя,
Чарує так мене краса твоя?

Чим, чим, чим мене манить
Пташні твоєї спів,
Запашний цвіт лісів?
Чим, чим, чим?
Манить мене
Водиця струй твоїх,
Що тут пливе?

Тим, тим, тим!
Дитино, знай,
Бо тут ти вперше світ
Узріла в яри літ;
Тим, тим, тим!
Дитини, знай,
Бо води й ті ліси-
Твій рідний край!

Тут, тут, тут!
Діди твої
Пролили кров свою,
За віру і свободу;
Тут, тут, тут!
Усі твої,
Найближчі серденьку
І дорогі!

Дмитро Гнатюк співає.

http://www.youtube.com/watch?v=T50XEoNmJEA

Цікаво,що останній куплет ніколи не співали,якби не існував при совітах...

Слава Україні!
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2012, 12:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.youtube.com/watch?v=bfGeS8zTaPY&feature=relmfu

Погляд за тиждень...

Слава Україні!
Мічений

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2012, 13:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пляшечник написав:
Мічений написав:

Іудо-комунізм - сатанізм, скинуті з церков дзвони і ідол. На чолі жиди, в обслузі злодії і бандити."

Ну за що ж Ви, справжній християнин, так жидів ненавидите?! Вони ж для Вас сина божого у своїй утробі виносили а потім таку гарну релігію створили…

Як можна ненавидіти цілий народ? І де Ви знайшли в моєму дописі ненависть? Христос був вільною людиною чи то сином Божим (як кому до вподоби, а слово моє не змінить Істини), що вже має викликати повагу. Та й його вчення Істину ставить на перше місце. Заяви "та він же жид" здебільшого від самих жидів і чую, коли правда заважає їхньому ґенделю. Вірування дохристиянські свого роду не вважаю поганськими, бо то є брехня сатанинська. Як писав наш пророк Тарас http://www.ukrlib.com.ua/books/printthebook.php?id=96&bookid=15
Обніміте ж, брати мої,
Найменшого брата, -
Нехай мати усміхнеться,
Заплакана мати.
Благословить дітей своїх
Твердими руками
І діточок поцілує
Вольними устами.
І забудеться срамотна
Давняя година,
І оживе добра слава,
Слава України,
І світ ясний, невечерній
Тихо засіяє. ....
Обніміться ж, брати мої,
Молю вас, благаю!

Розділяй і володарюй інструмент сатани, ворога роду людського схильного до самознищення.

ПовідомленняНаписане: 13 квітня 2013, 11:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ось тут цікава не стільки новина, скільки коментарі. Проплачена ригами (чи фсб) бригада працює ефективно... http://goo.gl/fWPEu
Шкода, що патріотів не видно...
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 13 квітня 2013, 11:18 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Не переймайтесь - скоро прийде час суспільно-корисної праці на свіжому повітрі під дбайливим наглядом надійної охорони для таких неадекватів.
І вони це відчувають, тому й бісяться..

ПовідомленняНаписане: 13 квітня 2013, 11:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
І вони це відчувають, тому й бісяться..

Ну я б не сказав, що вони бісяться. На десятках новинних ресурсів пасуться сотні (якщо не тисячі) тролів... Видно, така "робота" непогано оплачується
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2013, 02:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Ще раз пропіарите цього ... , - отримаєте бан. Попередження. Адміністрація.]
ОлСидоренко

ПовідомленняНаписане: 24 серпня 2013, 09:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

поки українці святкують, а "Свобода" традиційно зайнята вимахуванням прапорами (думаючи, що так борються з режимом :-))) ), московські і ригівські тролі не сплять: -http://gazeta.ua/articles/life/_spivrobitniki-posolstva-ssha-zaspivali-ukrajincyam-chervonu-rutu/5180 ... досить перечитати коментарі всім відомого "вова со львова"

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,