•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Націоналізм і фашизм.

Автор Повідомлення
Джміль

ПовідомленняНаписане: 04 серпня 2006, 13:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

До речі, ви мені нагадали кумедний випадок.
У березні цього року, якраз перед виборами, я роздавав газету "Свобода" на нашому центральному ринку. Підходить до мене якийсь старий, цілком "комуністичного" вигляду (саме такі напівбомжуваті пенсіонери складають електорат симоненок і вітренок) і каже:
- Що це за газета?
- "Свобода".
- А за кого?
- За Олега Тягнибока.
- Гм... Не знаю такого...
- Так візьміть, узнаєте.
Дідуган бере, вдивляється на першу сторінку, потім розчаровано повертає.
- Ні, не візьму.
Ну, думаю, зараз почне репетувати: "ви фашисти! ви нашим салдатам в спини стріляли!" і т.п. Тож питаю:
- Чому?
- Мені така не потрібна.
- А яка ж потрібна?
- Яка-яка... Бандерівська! Ти мені бандерівську давай!!!!!
:)) :lol:

ПовідомленняНаписане: 04 серпня 2006, 14:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Джміль написав:
Ну, ви вже нас взагалі за якихось диких вважаєте... Ніхто тут не лякається від української. Тільки вчора ввечері купляв кавоварку в дискаунтері, так одна з продавщиць все пояснили і оформила документи українською, а касирка одразу перейшла на нормальну літературну українську. Просто в них вбито - відповідати такою мовою, якою до них звертаються, а як звертаються, на жаль, переважно російською, вони російською й відповідають.

Лякаються, лякаються... Сам бачив. Але не всі. А що стосується "відповідати такою мовою, якою до них звертаються", то все правильно, бізнес - окремо, політика - окремо. У нас на фірмі теж так заведено - якою звертаються, такою відповідаємо. Хоча документацію вже майже всю перевели на українську. Ще трохи лишилося. :)
Олексій

ПовідомленняНаписане: 04 серпня 2006, 14:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Джміль написав:
До речі, ви мені нагадали кумедний випадок.
У березні цього року, якраз перед виборами, я роздавав газету "Свобода" на нашому центральному ринку. Підходить до мене якийсь старий, цілком "комуністичного" вигляду (саме такі напівбомжуваті пенсіонери складають електорат симоненок і вітренок) і каже:
- Що це за газета?
- "Свобода".
- А за кого?
- За Олега Тягнибока.
- Гм... Не знаю такого...
- Так візьміть, узнаєте.
Дідуган бере, вдивляється на першу сторінку, потім розчаровано повертає.
- Ні, не візьму.
Ну, думаю, зараз почне репетувати: "ви фашисти! ви нашим салдатам в спини стріляли!" і т.п. Тож питаю:
- Чому?
- Мені така не потрібна.
- А яка ж потрібна?
- Яка-яка... Бандерівська! Ти мені бандерівську давай!!!!!
:)) :lol:
Дідусь, мабуть, "Бандерівця" хотів, Іванишина почитати...:) Шо ж тут кумедного? Іванишин - аналітик, дуже цікаво пише.

ПМ Щодо М.Лебедя, то беру свої слова назад, погарячкував. Але з "волинською різаниною" ще буду розбирався. Треба на цьому питанні поставити крапку. Чому на Хмельниччині змішані сім"ї, на Провідну на цвинтар приходе піп і ксьондз, на на Тернопільщині і Волині поляки з українцями різали одне одного?
Джміль

ПовідомленняНаписане: 04 серпня 2006, 14:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Чому поляки з українцями різали одне одного?

Тому що хороший народ "лядським" не назвуть.
Цитата:
Дідусь, мабуть, "Бандерівця" хотів, Іванишина почитати...:) Шо ж тут кумедного?

Та якого Іванишина! Де б він того "Бандерівця" в Днєпражидівську надибав? Кумедне було в тому, що зазвичай такі от дідугани галасують за комуняк і федерастів, аж слина в усі боки летить. І говорив же він по-московському. От я й очікував, що він почне лаятися. А він, бач... Тягнибок для нього не достатньо радикальний. ;)

ПовідомленняНаписане: 07 серпня 2006, 22:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джміль.

Я вважаю, що не можна загалом співставляти націоналізм і фашизм. Для фашизму був характерним імперіалізм, расизм і шовінізм, тоді як для українського націоналізму імперіалізм практично зовсім не був притаманним, расизм поки що не проявлявся, а шовінізм і націоналізм - не одне і теж саме.

Рабою московських катів!
Чорний

ПовідомленняНаписане: 08 серпня 2006, 08:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Славчик написав:
Я вважаю, що не можна загалом співставляти націоналізм і фашизм. Для фашизму був характерним імперіалізм, расизм і шовінізм.

Говорили-балакали...

ПовідомленняНаписане: 08 серпня 2006, 11:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Славчик написав:
Джміль.
Я вважаю, що не можна загалом співставляти націоналізм і фашизм. Для фашизму був характерним імперіалізм, расизм і шовінізм, тоді як для українського націоналізму імперіалізм практично зовсім не був притаманним, расизм поки що не проявлявся, а шовінізм і націоналізм - не одне і теж саме.

Чорний написав:

Говорили-балакали...

:))
Фашизм - це і є різновид націоналізму. Заперечувати це абсурдно. Зрозуміле, що в різних націй фашистська ідеологія набувала власних, специфічних рис, тому і український фашизм/націоналізм відрізняється від, приміром, італійського або словацького, румунського, польського, фінського тощо. І потім: 60 років тому расизм в українському націоналізмі, дійсно, не виявлявся, але чи український націоналізм скінчив свій розвиток 60 років тому? Чи він не набув і не набуває нових рис і особливостей? Ось сьогодні ми спостерігаємо, як український націоналізм набуває рис певного расизму (проти негрів, кавказців). А ідея УНА-УНСО про "Третій Гетьманат" - "Українську Імперію" хіба не є імперіялістичною?

ПовідомленняНаписане: 08 серпня 2006, 12:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Джміль написав:
А ідея УНА-УНСО про "Третій Гетьманат" - "Українську Імперію" хіба не є імперіялістичною?

Цікаво, хто фінансує цих "псевдонаціоналістів"?
Ще нам тільки імперій не вистачало... Боролися-боролися "за світ без імперій", а тепер, бачте, приїхали.
Чорний

ПовідомленняНаписане: 08 серпня 2006, 14:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Джміль написав:
А ідея УНА-УНСО про "Третій Гетьманат" - "Українську Імперію" хіба не є імперіялістичною?

А це варта уваги ідея? Комусь треба імперій? Мені хватить України в етнічних межах.

Кого мама не навчила - чужого не брати?

ПовідомленняНаписане: 08 серпня 2006, 14:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Націоналізм та фашизм - це породження капіталістичного світу- І 6те і інше виникає від комплексу неповноцінності перед якимось народом і бажання довести всьому світу, що " і ми, Хімка, люди". Вважаю взагалі неприйнятною для будь-якого суспіль6тва5і людини подібну ідеологію, бо всі ми насамперед мешканці нашої планети і Бог всіх любить однаково.
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 08 серпня 2006, 15:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Боярин написав:
... Бог всіх любить однаково.

Я би так не сказав. От декого Бог розумом обділив, не будем пальцями показувати, то значить і не однаково любить.
Чорний

ПовідомленняНаписане: 08 серпня 2006, 16:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Боярин написав:
Націоналізм та фашизм - це породження капіталістичного світу.

Особливо українсько-німецький буржуазний націоналізм. Він заважає "угнєтьонному рабочому класу".

А от Бог - це ви вже парафії переплутали. Хіба не чули, що Бог - це також це породження капіталістичного світу, опіум для народа? А ще так звані слуги Божі, попи-кровопивці та інші сутанники це прислужники імперіалізму, що видають свої брехливі благословіння чорним крукам, ку-клукс-кланам та іншим фашиським ворожим загарбницьким чоботям... українським буржуазним націоналістам зокрема.

ПовідомленняНаписане: 08 серпня 2006, 16:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Боярин написав:
Націоналізм та фашизм - це породження капіталістичного світу- І 6те і інше виникає від комплексу неповноцінності перед якимось народом і бажання довести всьому світу, що " і ми, Хімка, люди". Вважаю взагалі неприйнятною для будь-якого суспіль6тва5і людини подібну ідеологію, бо всі ми насамперед мешканці нашої планети і Бог всіх любить однаково.

Стародавні греки називали всіх не-греків "варварами", китайці вважали себе людьми, а інші народи - різновидом тварин і т.п. У цьому сенсі ті ж греки були навіть не фашистами - стовідсотковими нацистами, расистами (до речі, за 1500 років до виникнення капіталізму). Цілі вискорозвинуті цивілізації були "нацистскими", але вони досягли культурних верховин, що й не снилися сучасній розслабленій лібералістичній цивілізації з її правами для підарасів, собачок, чорнодупих та інших виродків. Взагалі, якщо подивится на історію людства, можна побачити, що лібералістичне суспільство нараховує від сили 250-300 років і вже прямує до краху, в той час як традиційні цивілізації існували тисячоліття.

ПовідомленняНаписане: 08 серпня 2006, 16:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Боярин написав:
І те і інше виникає від комплексу неповноцінності перед якимось народом і бажання довести всьому світу, що " і ми, Хімка, люди". Вважаю взагалі неприйнятною для будь-якого суспіль6тва5і людини подібну ідеологію, бо всі ми насамперед мешканці нашої планети і Бог всіх любить однаково.

Спробую один раз пояснити. Мо, поможе?

Якщо прийду до вас додому, переставлю меблі, пересплю з жінкою (а заодно з дочкою та мамою), дам копняка синові - бо мені його вигляд не сподобаєтсья, виїм найкраще з холодильника, після того прочитаю лекцію що ви дикун і від нині я буду вчити вас жити, і завалюся спати, то ваша реакція буде прогнозована.

Ви ж не будете її пояснювати комплексом неповноцінності?

ПовідомленняНаписане: 08 серпня 2006, 17:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний

Ти подивися в якому місті "гаспадін" Боярин живе...Правильно, згідно його понять, хто живе в українському Харкові, той страдає комплексом неповноцінності, так само, як і всі, які не хочуть
розмовляти на "общепанятном".

Рабою московських катів!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику