•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

"Свобода" - хто вони?

Автор Повідомлення
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 29 листопада 2014, 02:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

не актуально....

Востаннє редаговано: дід Володя (02 вересня 2015, 13:29), редаговано 2 раз
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2014, 17:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я тут висунув теорію, що мало хто зробив для РФ стільки, скільки фракція "Свободи" у ВР.
Один Крим чого вартий!
Що скажете?
верба

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2014, 19:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Я тут висунув теорію, що мало
хто зробив для РФ стільки, скільки фракція "Свободи" у ВР.
Один Крим чого вартий!
Що скажете?

Ви мені розкрили очі.
А я думав, що то вина кролика з пастором.
Але виявляється це у Свободи були повноваження ліквідувати військові Устави (особливо караульної служби в частині непотрібності дозволу стріляти при проникненні на територію військових об"єктів чужих, навіть зелених чоловічків) і вірність присязі.
А Крим дійсно чогось вартий.
Цікаво, хто отримав за нього?
Ваша версія - Тягнибок? ЗЗначить вистачить грошей купити карибський острів і кинути думку довести очевидне ідіотам.
Є інші версії?

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2014, 21:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Я тут висунув теорію, що мало хто зробив для РФ стільки, скільки фракція "Свободи" у ВР.
Один Крим чого вартий!
Що скажете?

А що тут скажеш. Лише те, що в твоїх дітей дурний батько.

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2014, 20:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Знайомтесь. Ця людина-депутат Тернопільської міської ради від ВО "Свобода" Михайло Гладкий.
19 грудня 2014 року в приміщенні ресторану "Братіслава", (який належить Гладкому) під час святкування дня адвокатури, Михайло Гладкий жорстоко побив дівчину-журналіста. "Я вийшла. Через деякий час повернулась для того, щоб продовжити розмову з Помирянським. Розмовляючи, знову почала знімати його на камеру телефону, та в цей момент відчула сильний біль у спині. Повернувшись побачила Гладкого. Наступний удар був в голову. Від страху випустила з рук телефон. Коли трохи отямилась захотіла підняти його, проте Гладкий наступив на телефон ногою, розтрощив його та відкинув вбік." На даний момент Аліса знаходиться у обласній лікарні. У неї струс мозку та вибитий кутній зуб. Справа про побиття у міліції. Проте зрозуміло, що не без впливу Гладкого, її гальмують.
Дівчина викликала швидку і міліцію. Написала заяву про вчинення їй тілесних ушкоджень М. Гладким. Міліція відмовилась реєструвати заяву але під тиском громадськості вимушена була це зробити аж 21 грудня 2014 року. Зараз це хочуть спустити "на тормозах". Щоб цього не відбулось прошу перепостити цей матеріал. Треба вчити знахабнілих і обнаглівших. Особливо, коли такі люди представляють громаду Тернополя.
І цікаво побачити, хто стане на сторону дівчини-журналіста, а хто почне вигорожувати Гладкого. Зразу буде видно в кого які інтереси. Це так само стосується і тернопільських журналістів. Як ви станете на захист вашої колеги?

ПовідомленняНаписане: 21 квітня 2015, 00:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

СВОБОДА у війні за Україну

https://www.youtube.com/watch?t=66&v=aSXxAYY-VE4

Редаговано: дід Володя (17 травня 2015, 01:53)
Шкода

ПовідомленняНаписане: 16 травня 2015, 23:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Знаєте,чому ВО Свобода програла?
Я вам скажу.
У тому числі і з за цього форума.
Хтось свідомо нищив тут свідомих націоналістів.
Це був Барабас.
Адміністрація спочатку поблажливо до цього ставилася.
Потім і сама здуріла перед переконаннями Барабаса.
І він всіх підм"яв під себе.
Чому так сталося...я не можу пояснити...
З форуму пішли останнім часом найкращі люди-Оксанка,Шугай,
Цой,Шкода,Школяр, і багато інших.
Вітман з глузду з"їхав...
Зате Форум залишився з дідом Володею,Ванею,Ліною...
Це нормально?
Тут хтось працює на імідж ВО Свободи?
п.с.( мені,чесно кажучі,вже давно в головному офісі сказали-Ми не звертаємо уваги на те що робиться на форумі).

І куди мені тепер у інтернеті податися нормальній націоналістці?
Якщо хочеться побалакати?

ПовідомленняНаписане: 17 травня 2015, 01:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Знаєте,чому ВО Свобода програла?
Я вам скажу.
У тому числі і з за цього форума.

З форуму пішли останнім часом найкращі люди-Шкода і багато інших.
Вітман з глузду з"їхав...
Зате Форум залишився з дідом Володею,Ванею,Ліною...
Це нормально?
Тут хтось працює на імідж ВО Свободи?
п.с.( мені,чесно кажучі,вже давно в головному офісі сказали-Ми не звертаємо уваги на те що робиться на форумі).

І куди мені тепер у інтернеті податися нормальній націоналістці?
Якщо хочеться побалакати?
Може то білочка? ?

Редаговано: дід Володя (17 травня 2015, 23:49)
Шкода

ПовідомленняНаписане: 17 травня 2015, 09:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя,і це все нащо ви здатні?
Мене це не дивує,бо ви були,є і будете керованою скотинякою.

ПовідомленняНаписане: 20 травня 2015, 16:09 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

зара Дід Володя напише, шо Шкода є некерована скотиняка, і почнеться такий собі звичний для Шкоди хохлосрач...

ПовідомленняНаписане: 21 травня 2015, 01:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Корупціонери мусять сісти за ґрати! - Осуховський
http://svoboda.org.ua/media/videos/00013791/

http://vikna.if.ua/news/category/ua/2015/05/20/34467/view#ad-image-0
http://www.rada.te.ua/vikonavchiy-komitet/10637.html

З 2007 року член Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

http://provse.te.ua/2015/05/habar-zastupnyka-mera-tse-deshevyj-piar-chy-pohana-sproba-vypravdaty-odnopartijtsya/

Редаговано: дід Володя (17 липня 2015, 09:29)
Шкода

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2015, 17:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

драбина написав:
зара Дід Володя напише, шо Шкода є некерована скотиняка, і почнеться такий собі звичний для Шкоди хохлосрач...

драбина,мені сподобалась ваша репліка. Чесно.
Я поважаю гумор. Завжди корисно подивитись на себе з боку.

ПовідомленняНаписане: 06 серпня 2015, 12:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олег Тягнибок shared Ігор Хрипливий's допис.
3 хв ·
Чергове число нашого свободівського тижневика.
Читайте і передплачуйте!)a

ImageImage
№ 317 часопису ВО "Свобода" уже доступний для перегляду за посиланням. Читайте, репостіть та передплачуйте.
http://issuu.com/igorhryplyvyy/docs/peredplata317
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 26 серпня 2015, 22:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Командир гаубичної батареї полку АЗОВ. Заява 26.08.2015 р.
https://www.youtube.com/watch?v=FPFuOXIbYxk&feature=share

Олександр Аронець
1 год. · Змінено ·
І на війні є паскуди і лицеміри...
Справа така. Юліан Матвійчук керівник полтавської "Свободи" від початку війни служив в Азові, пройшов всі кола пекла. Напередодні виборів йому поставили ультиматум: або Азов, або "Свобода". Він обрав "Свободу", з якою вже багато років і яка його не зраджувала... Але зробив це тихо, без зайвих звинувачень.
Аж тут Азов, з подачі вождя? запустив відео, де Юліана намагаються зробити зрадником і негідником, при чому у тому ж відео спікер каже що "не можна бути і політиком і воїном" ( а хто ж тоді Білецький?:), при чому Білецький активно створює партію на базі Азову. Але відео настільки гниле і брехливе, що має дуже сумні наслідки.
Командир артилерії полку "Азов" "Палій"( Вадим Зіньківський) заявив про свою підтримку Юліану Матвійчуку і в знак протесту проти намагання оббрехати чесне ім'я "Бобра" і через політику керівництва Азову йде з полку...
В погоні за сенсацією і політичною вигодою Білецький втрачає кращих кадрів.
В мене питання - нафіга було випускати то гниле відео? Не могли подумати що брехня вилізе, рано чи пізно?

Юліан Матвійчук
Рівно рік та два місяці тому ми, полтавські свободівці приєдналися до батальйону "Азов", з червня 2014 року пройшли все пекло Антитерористичної операції. Хлопці, з якими я був весь цей час, мабуть, найкращі воїни на цій землі.

Наразі полк, після боїв в Мар'їнці, Маріуполі, Ілловайську, Саханці, Широкіному та ін. вперше за півтора роки був відведений на другу лінію. Хлопців, які тримали увесь сектор просто відвели. Усі батальйони нацгвардії та МВС були замінені на ЗСУ на першій лінії оборони.

Але з часом політика все одно приходить до кожного з нас, хочемо ми її чи ні. Так і відбулося. В полку я був солдатом-азовцем, в голові я залишався свободівцем. Я знав що рано чи пізно мені б поставили б питання про вибір, так і сталось. Керівництво полку побажало аби я визначився врешті решт.

Обрав свій шлях - іди по ньому до кінця. В світі не люблять людей які міняють фарбу, це люди без честі та принципів. Тому не можна дозволяти собі такого.

06.06.2014 - 21.08.2015. Душею та серцем я разом з хлопцями з "Азову". Та виховала мене саме "Свобода".

Вибір не простий, наче обирати між татом і мамою.

Але зі Свободою вже 5 років ми разом проходимо цей тернистий шлях, з якого не можна звертати, бо ціль у нас одна - Велика, Могутня Україна!

Перша та друга гаубичні батареї, 2 штурмова сотня - ці хлопці навічно закарбуються в моїй пам'яті як найкращі!

P.S. Дуже приємно що питання сім'ї незламне в рядах свободівців, ще 5 моїх побратимів проявили солідарне рішення. Наша війна в полку "Азов" завершилася. Та боротьба за Україну лише починається!
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2015, 13:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

не актуально....

Востаннє редаговано: дід Володя (02 вересня 2015, 13:29), редаговано 2 раз

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику