•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

З чого починати?

Автор Повідомлення
Ледачий

ПовідомленняНаписане: 17 липня 2006, 06:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вибачаюсь якщо створив "гілку" не в вірному місці.

У мене є питання. Але спочатку трішечки про себе. Українець, киянин, російськомовні батьки, націоналістів в оточенні ніколи не було, навчався в російськомовній школі. Зараз тимчасово перебуваю за межами батьківщини. Українською володію набагато гірше ніж російською, але намагаюся це виправити.

Питання полягає в наступному: з якої літератури починати українському націоналісту? Мені відома наша історія, боротьба за незалежність від ляхів та москалів, знищення української мови, антиукраїнська пропаганда російської федерації, УПА, голодомор, патріотичний рух 80х років.. тощо..

Чи є якісь загальні літературні твори з яких мені варто починати? Але я не хочу читати про те як нам, українцям, завжди було погано. Мене цікавить що робити зараз, як це робити, ідеологічна мета націоналізму, ставлення до іншіх слов"ян, насамперед до поляків та біларусів, сучасні позиції української мови, перспективи її розвитку на теренах сходу країни, яким чином зберігати незалежність та боротися з сепаратизмом.

В мене є багато власних думок стосовно цих питань, але цікаво дізнатись чи погоджуюсь я з позиціями головних сучасних націоналістів, якщо такі взагалі існують.

Дякую! :)
Джміль

ПовідомленняНаписане: 17 липня 2006, 09:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Юрій Горліс-Горський. Холодний Яр
Роман Коваль. Філософія Українства. Повернення отаманів Гайдамацького краю
Степан Любомирський. Безстрашні
Дмитро Донцов. Націоналізм. Підстави нашої політики
Цитата:
Мене цікавить що робити зараз, сучасні позиції української мови, перспективи її розвитку на теренах сходу країни, яким чином зберігати незалежність та боротися з сепаратизмом.

Передусім - повернутися в Україну і почати тут, насамперед, на сході розмовляти українською.

ПовідомленняНаписане: 17 липня 2006, 10:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я б радив починати не з ідеології, а з героїчно-художньої історії.

Справді - "Холодний Яр", більшість книг Іваничука - "Червлене вино", "Мальви", особливо - "Вогнені стовпи".

Ну ще наприклад Багряного - "Тигролови", "Сад Гетсиманський".

Почитати альтернативну історію - наприклад раджу прочитати всього Кожелянка (повісті “Дефіліада в Москві”, “Конотоп”, “Лженострадамус”, “Людинець”, “Котигорошко”, “Тероріум” і “Срібний павук”, всі новели).

Вірші - щось типу Маланюка.

Ну а потім вже можна Донцова :)

ПовідомленняНаписане: 18 липня 2006, 14:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Стосовно "Дефіляди", її можна прочитати тут: http://exlibris.org.ua/defilada/

А тисячі. А майдани
Кров почервонила.
А оранди з костьолами,
Мов свічки, згоріли."
Т.Г. Шевченко, Швачка, 1848 р.
Святослав Ігоревич

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 21:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А продовжити можне цією
http://www.ex.ua/view/7735276
Вона , звичайно важкувата, розрахована на обізнаного в Історії спеціаліста, та і пересічному українцеві цікава буде
http://newzz.in.ua/histori/1148844681-stepan-dyakivskij-svyatoslav-semenyuk-pavlo-shtepa-moskali-ne-ruskiyei-ne-slovyani-2009-doc.html
це можна навіть скачати у док форматі

ПовідомленняНаписане: 22 листопада 2012, 20:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А чому націоналіст повинен повинен вивчати якісь антимоскальські книги?,
Будь людиною і допоможи ближньому, українцю. Чому українцю? бо в Україні -українці це сама безправна і бідна етнічна група. Всю пострадянську промисловість прибрали до рук червоні директора і бандформування. Ахметов це українець? Колесніков це українець? і так куди не кинься. Люди тягнуться до "Свободи" з надією на те що вони стануть ЛЮДЬМИ в своїй країні.
Я тут народився , в мене немає ні "паїв" хоч і живу в селищі, немає ні заводів, мені не дадуть кредитів на бізнес, (Нацбанк) НАЦІОНАЛЬНИЙ банк, якої він національності? і що воно таке як народу з нього ні копійки не перепаде.
Я націоналізм розумію так - щоб мої брати і сестри українці ,жили заможно і не були кріпаками на "своїй" незалежній землі.
А москалі та інші - то пилюка для моряка. Москалям в росії живеться не краще нашого , голі і босі. В москві жирують а відїдь від столиці 100 км і починається тундра. Спивається вся расея, на дахах хатів бурян росте

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,