•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Що таке ТОЛЕРАНТНІСТЬ?

Автор Повідомлення
Руслан Коцаба

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2010, 21:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.youtube.com/watch?v=qgn5KwPASIw&feature=player_embedded

[Розміщуйте прямі посилання на відео, а не на свій ресурс ОКО. Інакше Ваші дописи будуть видалятися. Адміністрація]
Терорист

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2010, 16:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Руслане, якого милого Ви рекламуєтет тут свій інтернет-ресурс? Важко дати пряме посилання на відео? Вам адміністрація вже звертала на це увагу.

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2010, 16:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Толерантність, це те чого нам усім так бракує. Бракує толерантності і форумчанам, і "страшній людині" - всім.
Саме через брак толерантності у форумчан, багато добрих людей шарахаються від нас.
Давайте любити ближнього, як самих себе - це і є головна складова і умова толерантності.
Міхєй

ПовідомленняНаписане: 05 травня 2011, 20:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ось натрапив на цікаву статтю про толерантність, яку так палко захищає п. Літо, або швидше - кому вона потрібна:
Цитата:
Один з образів цієї так званої "соціальної реклами" схожий на гомосексуаліста. Цей образ підсвідомо наштовхує на висновок, що нас, киян, закликають "толерантно" ставитися і до секс-меншин. Скоро, схоже, у нас будуть боротися з проявами "гомофобії" на офіційному рівні (хотів же мер Києва офіційно дозволити провести гей-парад по вулицях столиці), потім легалізують одностатеві шлюби. Що далі? У нас легалізують проституцію і легкі наркотики. Так до повій і наркоманів теж треба ставитися "толерантно"?

Там йдеться про уроки толерантності від громадянина Лівану, які він планував запровадити в українських школах, а може й вже впровадив (стаття від 29.01.2008).

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2011, 00:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Толерантність (=толерастизм) - це моральна деградація окремої особистості та й суспільства в цілому, духовна хвороба, яка розкладає націю зсередини. Сьогодні поборники "прав людини" і "громадянського суспільства" закликають нас "толерантно ставитись" до сексуальних збоченців і "кольорових" іммігрантів, одностатевих і міжрасових шлюбів. Завтра вони домагатимуться легалізації "легких" наркотиків (як у Голландії), "права" для педерастів проводити гей-паради і "усиновлювати" Українських дітей, а в школах нашим дітям розповідатимуть, що гомосексуалізм - це "нормально"; для мусульман - "права" будувати мечеті в наших містах, носити свій традиційний одяг, запроваджувати викладання ісламу і "намаз" в наших школах (як у ФРН); для негрів і азіатів - "права" називати себе і своїх виродків "українцями" (як у ФРН чорнодупі, жовтопикі й обрізані вимагають, щоб їх називали... "німцями"!). "Толерантні" суди жорстоко каратимуть Білих Расистів й Неонацистів за "розпалювання ненависті", а "кольорових" злочинців відпускатимуть "з миром", щоб бодай не образити їхню діаспору і не накликати на себе гнів "толерантної" "світової спільноти"! Хочете жити в такій "толерантній" Україні? Я - ні! І боротимусь проти толерастизму всіма доступними засобами

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2011, 12:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Віктор Німець написав:
... Я - ні! І боротимусь проти толерастизму всіма доступними засобами

Ви підете всупереч Біблії. Вона закликає прощати, підставлятись для побоїв, допомагати грабувати Вас, закликає бути толерантними.

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2011, 14:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
Віктор Німець написав:

Ви підете всупереч Біблії. Вона закликає прощати, підставлятись для побоїв, допомагати грабувати Вас, закликає бути толерантними.

Перепрошую, але розмова не конче має торкатись релігії.
Стосунок Віктора Німця до Святого Письма - то його приватна справа.

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2011, 18:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

школяр написав:
...
Стосунок Віктора Німця до Святого Письма - то його приватна справа.

Так і я ж про те.

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2011, 20:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
Віктор Німець написав:

Біблія - книга, написана жидами і юдейськими прозелітами. Тому для мене вона не є "святим письмом". А своє ставлення до християнства та його заповідей, включно з підставлянням щоки, я вже висловлював і не бачу сенсу повторюватись

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2011, 22:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тема не про релігію. Амінь.

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2011, 13:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Краще бути Фашистом, ніж ліберальним толерастом, який чоломкається з "кольоровими" і захищає "права" дегенератів!

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2011, 13:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Віктор Німець написав:
Краще бути Фашистом, ніж ліберальним толерастом, який чоломкається з "кольоровими" і захищає "права" дегенератів!

Буду і фашистом і самим чортом, за умови що не треба чоломкатись з бувшим (майбутнім) катом українців.Можна лише посперечатись що колір шкіри демаскуючий елемент,а біла шкіра ще не означає що думки такі ж білі,історія тому запорука.

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2011, 13:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Польовий,ви так легко ведетесь на пропаганду щодо українців...от бач українці такі погані....тобто ви себе українцем не вважаєте....так виходить??? та і взагалі.....якщо подивитись,то це - штампи....просто коли живеш не в державі,а на вокзалі папханому всякими,коли розумієш,що нікому не потрібен,що кожен сам за себе....ну то про що можна мову вести? ми живемо на вокзалі під назвою Україна!!! можете хоч головою битись об стіну,але причина всьому - неусвідомлення себе українцями...господарями на цій землі...і антиукраїнська пропаганда,що от всі українці тупі (можна подумати всі інщі - розумні)...ліниві (жидівська вигадка)...якісь не такі....але ніхто не задумується над тим,хто це все роздмухує....це роздмухують ті,хто хоче,аби українці самі ж це повторювали...тобто що вони - раби..і така в них доля..бути рабами...можна говорити все що завгодно....і за політичну націю (в якій ніби - то живемо)...і за любов..за толерантність...за європу...за людські цінности (про які вже наслухались)....за демократію...ітд..але від цього нічого не зміниться....ясно,що ніхто не звинувачує у всіх гріхах тих самих азіатів чи негрів...але це ні як не означає,що їх треба приймати як своїх...тобто нехай собі плодяться..ми любимо всіх.....тоді просто існування Нації як такоє не матиме жодного сенсу...в Нації повинен бути хоч якийсь імунітет....і все,що його руйнує - має відкидатись..дуже не хочеться жити у Великій Одесі..ну дуже не хочеться....це просто жах...коли життя не має жодного сенсу...а людина стає предметом побуту....причому на папері всі люди - браття а у реалі - кляті вороги...така реальність...)
Лютий Васька

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2011, 14:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Польовий
в нас цілий парламент, геїв, хоч які то геї то пі...
Політику придумали жиди, бо вони замість займатись господарюванням займаються проституцією.

А надто толерантні люди є ще гірші, ніж зрадники.
Ці люди небезпечні бо знаходяться серед побратимів, і постійно вводячи себе і інших в оману можуть розвалити любу команду, крім того такі першими тікають з корабля, хоч частіше за все до штурвалу такі бояться підходити, бо не дай Бог війна...
Це не стосується конкретно когось, загально людина(психічно здорова) має реагувати адекватно на агресію у свій бік. З такими що не мають інстинкту самозбереження, справу не маю і іншим того ж раджу.

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2011, 14:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Польовий написав:
Менталітет в нас своєрідний. Все хочемо зразу, все хочемо на халяву. На верху, Міша, такі ж самі люди як ми...Вони теж виховувались серед нас, а не інопланетянами...Українці тупі, не читають книжок, не цікавляться політичним життям, історією...відсидів на роботі-додому-серіальчик і спатоньки...жадібні і чванливі, ліниві, і реально пофігісти...авось, я завтра на олімпі буду і на всіх насрати. В мене колега по роботі, тітонька років 50, казала мені: "Розумієш, Володя, ми от українці духовні, ми до церкви ходимо, а от ті в Європі, атеїсти кляті, вони нехристи"...Але чомусь в атеїстичній Швеції догляд і пікулвання за інвалідами, і немічними людьми як за королівськими особами, а в "ДУХОВНІЙ" Україні вони тихесенько вмирають нікому не потрібними...

До чого тут менталітет??? такі умови життя.....Україна неукраїнська....і держави взагалі нема.....в кожній нації всі люди різні....одні тупі...інщі - розумніщі....справа у тому,щоб дати розумніщим працювати на користь Нації....а не на користь олігархі....і до чого тут швеція???

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,