•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Що таке ТОЛЕРАНТНІСТЬ?

Автор Повідомлення
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2012, 17:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Комунізм є пародією на націоналізм. Бо останній прагне благополуччя конкретній нації, а перший «благополуччя взагалі».

тобто християнство і царство Боже - це комунізм? :)
А націоналізм більш егоїстичний?
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2012, 18:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Націоналізм прагне благополуччя конкретній нації,а комувнізм-конкретним керівникам конкретної партії.

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2012, 18:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
комувнізм-конкретним керівникам конкретної партії

саме так написано в "Маніфесті компартії"? :)
навіть не знаю, єдине знаю точно - всі керівники компартії разом узяті жили гірше і мали менше ніж зараз самий задріпаний олігарх :)
Шкода

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2013, 14:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Цитата:
комувнізм-конкретним керівникам конкретної партії

саме так написано в "Маніфесті компартії"? :)
навіть не знаю, єдине знаю точно - всі керівники компартії разом узяті жили гірше і мали менше ніж зараз самий задріпаний олігарх :)

Дурню ви кажете,навіть тей самий Жуков таким мородерством
займався,що сам сталін позаздрив.

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2013, 19:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Любий олігарх проти Сталіна, бідний сирота, адже генсек мав у власності 1/6 + 160 млн. крипаків, з якими робив що хотів
Шкода

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2013, 23:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Липи написав:
Любий олігарх проти Сталіна, бідний сирота, адже генсек мав у власності 1/6 + 160 млн. крипаків, з якими робив що хотів

До пори, до часу це по перше.
По друге,Ви Липа просто не знаєте як багато
людей згинуло, які боролися вже у сучасні часи зі сталінізмом.
Тобто, з комуняками.

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2013, 20:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не погана стаття на тему...

http://ia-prometei.org.ua/?p=51802

Слава Україні!
Юрко Москаль

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2013, 10:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Не погана стаття на тему...

http://ia-prometei.org.ua/?p=51802

Слава Україні!

З Новим Роком, друзі! Хочу побажати, аби у цьому році колоди в наших очах не змогли б завадити нам допомогти ближнім збавитися від скалок в їхніх... Хай нам усім щастить! :)
Дід Володя, прочитав я статтю Федорович Наталі про її відношення до толерантності, яку ви запропонували. Що хочу сказати. Є моменти, коли абсолютно погоджуєся з автором, а є навпаки. Я думаю, що це є цілком нормально, коли думки різних людей в деякі моменти не співпадають, адже ми трохи відрізняємося одне від одного.
Я думаю, що проблема полягає не в самому понятті толерантності (добре це чи погано), а в тому, яка людина його використовує і для чого. Це приблизно так, як зброя - якщо вона в руках людини чесної, то це не погано, а якщо в дурної, то погано... Те саме з українською мовою. Не думаю, що ви будете погоджуватися з людиною будь в чому тільки тому, що вона говорить з вами українською. Мудаки є, як російськомовні, так і українськомовні...:)
Особисто я користуюся принципом толерантності вибірково. Спочатку я визначаю "якість" людини чи групи людей, з якою маю намір встановити стосунки. Основним показником тої "якості" я вважаю "мету діяльності". Якщо мета добра (у самому широкому сенсі цього поняття, який мені доступний), то я використовую принцип толерантності (намагаюся зрозуміти, чому саме ті чи інші методи досягнення мети використовуються). А якщо мета дурна (на мій погляд), то у використанні принципу толерантності, взагалі, не має потреби, бо "мені в інший бік".
Ну, і на останок, я думаю, що будь-який більш менш протяжний діалог між двома, чи більше, людьми, взагалі можливий лише за умови використання, в тій чи іншій мірі, принципу толерантності (готовності вислухати), без якого ми не дійшли б, ба, навіть до визначення "якості" співрозмовника... Толерантність дає нам змогу почути одне одного, а це так необхідно сьогодні українцям.
Слава Україні! :)

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2013, 11:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"До людини треба ставитись так,як ви хочете до неї ставитись"Ричард Бах

ПовідомленняНаписане: 07 січня 2013, 08:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
"До людини треба ставитись так,як ви хочете до неї ставитись"Ричард Бах

Вибачте, шановний М.Джура, але мені здається, що це є принцип усіх українських, і не тільки, "биків" - олігархів, керманичів і т.д. Вони хочуть ставитися до людей, як до бидла і, так і ставляться...
Можливо цей Бах і крутіший за Христа, але мені здається, що саме настанова останнього може допомогти нам змінитися на краще:
"До людини треба ставитися так, як ти хочеш, щоб вона ставилася до тебе".
Звичайно, цей принцип абсолютно не потрібний тим, хто вже зараз "класний" і "такий, як треба". :)

ПовідомленняНаписане: 13 січня 2013, 23:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Юрко Москаль:а як же бути,коли до людини відносишся так,як ви написали,а у відповідь не отримуєш адекватного ставлення?Як же тоді працює ця сама толерантність?Я вважаю що ми занадто толерантні.Але ця ж толерантність встановлюється,в більшості випадках,законом.
Юрко Москаль

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2013, 11:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

римлянин написав:
Шановний Юрко Москаль:а як же бути,коли до людини відносишся так,як ви написали,а у відповідь не отримуєш адекватного ставлення?Як же тоді працює ця сама толерантність?Я вважаю що ми занадто толерантні.Але ця ж толерантність встановлюється,в більшості випадках,законом.

Вітаю, друже Римлянин. Я думаю, що у випадку, коли на своє "людське" відношення отримуєш не адекватну реакцію, висновок може бути тільки один - оппонент не адекватний (ідіот, придурок і таке інше) в діагнозтичному сенсі. Подальший адекватний розвиток відносин, у такому випадку, може відбуватися тільки в одному з двох варіантів. 1-й можна назвати "допомога хворому". Це, коли ви розумієте стан "хворого" і бажаєте допомогти йому "одужати". А 2-й варіант - це припинення відносин, коли ви не відчуваєте, що можете допомогти "хворому"...
В усякому разі, не можливо назвати адекватною (розумною) поведінку, яка фактично копіює поведінку ідіота.
Наприклад, ви ідете дорогою і бачите, що якихось двоє чисьтять пики одне одному. Вони поводять себе однаково, значить однакові - або обидва нормальні, або ідіоти.
Якщо ви вважаєте когось ідіотом, авжеж, на основі аналізу його поведінки, то ваша поведінка, без сумніву, повинна відрізнятися. :)
Це може бути не просто збагнути, але я не бачу недоліків в логіці.
Саме під таким кутом зору можна зрозуміти сенс відомої ("скандально") поради Христа: "Якщо вдарять тебе по правій щоці, підстав ліву".
Якщо ми хочемо перемогти недугу в нашій державі, то повинні направити свої зусилля на боротьбу з ідиотизмом, а не з ідіотами (жертвами ідиотизму, хворими). Останніх треба просто усунути від влади, але обережно, бо інфекція ідиотизму страшніша за будь-яку іншу, захворіти можна нараз...
Відчуваю, що ті, хто буде читати це, не вірно мене зрозуміють і трохи переживаю через те. Тому такий приклад. Якби якийсь ідіот дуже агресивно поводив би себе по відношенню до моєї родини, то я використав би усі, доступні мені можливості, аби не допустити насильства, можливо, поперебивав би йому ноги, але не як "ворогу", а як "хворому"...
Спробуйте розгледіти різницю.
Здоров'я всім нам! :)
Слава Україні!

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2013, 09:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Згоден з вашими думками.На толерантне відношення заслуговують не всі.Але ж офіційна пропаганда вимагає від нас толерантного відношення до всіх.От у чому справа.
Юрко Москаль

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2013, 11:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

римлянин написав:
Згоден з вашими думками.На толерантне відношення заслуговують не всі.Але ж офіційна пропаганда вимагає від нас толерантного відношення до всіх.От у чому справа.

Мені дуже приємно, що ми порозумілися. :)
Тільки одне маленьке, але принципове зауваження. Взагалі то, нам важко бути не упередженими в своєму відношенні до оточуючих. Дуже важливо, щоб ми ішли на контакт з надією на те, що стикнемося з людиною нормальною... Я думаю, що більшістть проблем в Україні сьогодні через те, що за дуже незначним винятком, люди упереджено сприймають інших, як мудаків. І нам усім, через те, треба доводити протилежне, бо як ми сприймаємо інших, так інші сприймають нас... Можна сказати, що в нашому суспільстві не працьє "презумпція невинуватості" (див. Вікіпедію). Треба спробувати, аби хоча б з нашого (тих, хто розуміє проблему) боку цей принцип завжди спрацьовував.
Ну, а якщо вже, після спрацювання принципу, побачиш таки перед собою мудака, то "дій за обставинами"... :)))

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2013, 13:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане,Юрко,почитайте "Ілюзії" Р.Баха(на жаль,здається,українського перекладу немає.)До людини треба ставитись так,як ви хотіли б,щоб вона ставилась до вас?А якщо ви мазахіст?...
Додам від себе.Людині з правильним мисленням ніколи і в голову не прийде ображати іншу людину,навіть у відповідь на образу.Але,це вже нелегка духовна практика.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,