•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Хто захистить народ від криміналу у погонах

Автор Повідомлення
Новий слідчий

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2010, 16:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Мілан Бунтар написав:
Щипачи в погонах или рэкет в вагонах.

Я часто задумываюсь что такое, правда? И, к сожалению, не могу найти ответа. Я часто слышу от людей о неправомерных поступках защитников правопорядка и вижу как некоторые действительно не на своих местах. Но я уверен, что большинство участковых, оперов и следователей честно борются с преступностью. Но за долгое время, путешествуя поездами я ни разу не видел действий транспортной милиции в деле «а точнее постоянное отсутствие когда они нужны» очень часто по сводках газет и телевиденья показывают искалеченных людей выкинутых из поезда, обворованных в поезде.
Независимый корреспондент. Milan Buntar

От мені цікаво, а хто тим хлопам 20 річним у формі хоча б пояснив хто вони такі, навіщо вони вдягли форму и чому їм платят менше ніж прибиральницям?
Часто Ви "СВОДКИ" бачити? А Ви бачити скільки Ви калічити людей своїми "гарячими репортажами", коли ще кримінальна справа не порушена, а журналісти вже обвинувачення предявили?
Як би тим хлопцям, що по формі ходят в потягах хоча б пояснювали, чим займається міліції, то більшість з них вела б себе зовсім поіншому. А в нашій країні платят як дурному, а питають як з розумного %)))
Миротворець

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2010, 16:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я надіявся що ТЯГНИБОК пройде ВИЩЕ і щось змінить.....На багаторазові звернення НАРОДУ відповідь ВО СВОБОДА аргументувала що на території Тернопільської обл. ..... ЛИШЕ 50 !!!!!!!! ДЕПУТАТІВ ПРИ ВЛАДІ !!!!!!!!!!! І вони не спроможні нічого зробити....50 !!!!!!!!!...... І НІЧОГО!!!!!! Так що робіть висновки самі.... Хоча на мою думку 2-3 депутата разом моглиб хоть щось і попробувати...бодай ЗРУХАТИ ТЕ ОСИННЕ ГНІЗДО !!!!
Новий слідчий

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2010, 16:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

МИРОТВОРЕЦЬ написав:
Я надіявся що ТЯГНИБОК пройде ВИЩЕ і щось змінить.....На багаторазові звернення НАРОДУ відповідь ВО СВОБОДА аргументувала що на території Тернопільської обл. ..... ЛИШЕ 50 !!!!!!!! ДЕПУТАТІВ ПРИ ВЛАДІ !!!!!!!!!!! І вони не спроможні нічого зробити....50 !!!!!!!!!...... І НІЧОГО!!!!!! Так що робіть висновки самі.... Хоча на мою думку 2-3 депутата разом моглиб хоть щось і попробувати...бодай ЗРУХАТИ ТЕ ОСИННЕ ГНІЗДО !!!!

Що за осине гніздо? В якій сфері депутати щось могли зробити, але не зробили?
Миротворець

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2010, 16:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Новий слідчий написав:
МИРОТВОРЕЦЬ написав:

ДАІ справа КАВ"ЮКА
Новий слідчий

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2010, 17:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

МИРОТВОРЕЦЬ написав:
Новий слідчий написав:
МИРОТВОРЕЦЬ написав:

ДАІ справа КАВ"ЮКА

Як Ви вважаєте, що може зробити 1 депутат, чи 50 проти силових структур? Аж нічого %) Може писати свої запити і тд і тп і більше нічого %) А на депутатські запити в 99 випадках формальна відповідь і все %) Єдиний реальний орган, який може щось зроботи це прокуратура.
Я так розумію, що мова йде про статтю "Корупція в обласній ДАІ", яку надрукували в газеті?
Миротворець

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2010, 17:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Новий слідчий....

Так це я мав на увазі... ЗАКИДАТИ прокуратуру заявами + свідчення ДАІ людей в погонах можна булоб хочаб спробувати а ми....... + 50 депутатів позапихали язика в с......и і сидимо склавши руки....ГАНЬБА!!!! Хоча я активно працюю в НИЗАХ.... ДОСТАЮ ДАЙЙЙЙ на дорозі відеозйомкою і влашовую їм допити!!!!!! Все згідно закону....Своїми діями я перешкоджаю правопорушеня з їхнього боку і намагаюся довести що ...ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ.!!!....
Новий слідчий

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2010, 17:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

МИРОТВОРЕЦЬ написав:
Новий слідчий....

Так це я мав на увазі... ЗАКИДАТИ прокуратуру заявами + свідчення ДАІ людей в погонах можна булоб хоча б спробувати а ми....... + 50 депутатів позапихали язика в с......и і сидимо склавши руки....ГАНЬБА!!!! Хоча я активно працюю в НИЗАХ.... ДОСТАЮ ДАЙЙЙЙ на дорозі відео зйомкою і влаштовую їм допити!!!!!! Все згідно закону....Своїми діями я перешкоджаю правопорушення з їхнього боку і намагаюся довести що ...ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ.!!!....

1. Влаштовується молодий хлопець на роботу в ДАЇ, хоче чесно служити народу України, вдягає форму і йде до керівництва, де йому ставлять мету на найближчі 12 годин, а саме: має скласти 10 протоколів про адмін правопорушення, заправити та помити службовий автомобіль, привести керівнику 1000 грн., окрім того має принести додому хліба та молока де чекає дружина та маленька дитина. І от стоїть цей хлопець а голова квадратна від всього того безладу в нашій системі органів виконавчої владу. Окрім того, кожні 2 години проїжджає якийсь дядько на гарній машині та збирає з цих хлопців бабло.
Як цему хлопцю чесно працювати коли в нього зарплата в місяць 1000 грн, а для керівницьва він за день заробляє стільки ж???

2. Я не знаю як Ви "ДОСТАЄТЕ ДАЇ", але якщо Ви нахабно себе ведете то за передбачена адміністративна відповідальність, а якщо чините опір то кримінальна.

3. Ваша відео зйомка може призвести тільки до проблем причому особисто Ваших і дуже великих, пояснюю чому, по-першу відео відзняте Вами не може бути легальним доказом в суді, по-друге кримінальним законодавством та іншими нормативно-правовими заходами передбачений порядок документування отримання хабаря та вчинення інших злочинів, по-третє Ви порушуюте конституційні права людини.

4. Реально може вплинути на будь-якого "корупціонера" в системі органів державної влади це прокуратура, яка надасть відповідну вказівку структурному підрозділу УСБУ чи УМВС на документування фактів вчинення злочинів посадовими особами.

5. Якщо "закидати" орган виконавчої влади безглуздими листами, запитами і тд, то це нічого не дасть окрім поганих думок з приводу психічного стану людини.

6. В Україні передбачена кримінальна відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про злочин.

7. Боротись з "бидлом" потрібно законно, або розумно %))) Яким чином "розумно" це кожна людина вирішує сама %)
Леонід

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2010, 19:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Новий слідчий написав:

7. Боротись з "бидлом" потрібно законно, або розумно %))) Яким чином "розумно" це кожна людина вирішує сама %)

Ну є ще карламарла, який в своєму "капіталі" (десь в 2 томові) для боротьби з провладною бюрократією пропонував роздати пролєталям зброю з 5-ма кулями, і щомісячно поновлювати кількість куль. ;) Ось тут я згоден з жидом марлою. :) Бо хороший держслужбовець ( в сучасній Україні)- той який вже охолов. ;)

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2010, 21:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Новий слідчий

Ви все правильно говорите.....,але якщо молодий хлопчина йде на таку роботу і з такими умовами це означає що його все влаштовує!!!!!! Якщо він БОВДУР то так йому і треба....Якщо ДАЙЙЙЙ чинить беззаконня то мій СВ"ЯТИЙ обов"язок йому помішати..... зроблене відео не є доказом по криміналу,але є доказом в суді про порушення ПДР працівниками ДАЙЙЙ+ МОЯ ПРИСУТНІСТЬ З КАМЕРОЮ НЕ ДАЄ ЇМ нормально ПРАЦЮВАТИ (збирати данину)+ кожен трохи задумається про свої дії ...ОТ ПРО ЩО Я
Миротворець

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2010, 21:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Є ще внутрішня безпека яка тільки РУКИ ПОТЕРАЄ.....їм матеріал а вони свою справу зроблять або БАБЛО ЗКОСЯТЬ або ПО ШАПЦІ надають в любому випадку реакція якась буде.....Аколи нарешті той ХЛОПЧИНА ДАЙЙЙЙ перестане тій худобі носити БАБЛО і зрозуміє що він або в тюрму за бидло або далі буде в гуртожитку воші годувати ОТ ЩО Я ДОБИВАЮСЯ!!!!!
алекс1

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2010, 22:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Большинство земель Министерства оборони в настоящий момент застраиваются непонятными сооружениями. Есть поговорка у нас: хорошие места занимали греки....и военные. В свое время МО СССР заняло практически все лучшие прибрежные территории. Все это сейчас передано МО Украине. А генералы, минуя законодательство Украины просто на этом наживаются, потому как это земли обороны и пролномочия самоуправления на них не распространяются. Суки, взорвать бы все это.
Новий слідчий

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2010, 22:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

МИРОТВОРЕЦЬ написав:
Є ще внутрішня безпека яка тільки РУКИ ПОТЕРАЄ.....їм матеріал а вони свою справу зроблять або БАБЛО ЗКОСЯТЬ або ПО ШАПЦІ надають в любому випадку реакція якась буде.....Аколи нарешті той ХЛОПЧИНА ДАЙЙЙЙ перестане тій худобі носити БАБЛО і зрозуміє що він або в тюрму за бидло або далі буде в гуртожитку воші годувати ОТ ЩО Я ДОБИВАЮСЯ!!!!!

В ДАЇ є і нормальні люди, а бабло він буде носити поки ту "голову" з "рукою" не відрубають. Він змушений носити, нажаль в нашій Ви ДАЇшників, зранку виїжджаєте на власному автомобілі з двору, через 50 метрів Вас зупиняє пост ДАЇ, проводить огляд транспортного засобу в присутності понятих і в багажному відділенні ВАШОГО автомобілі знаходять старенький, потертий ПМ "Макарова"... Вам це потрібно? Якщо Ви бажаєте якимось чином контролювати роботу працівників ДАЇ, які є держ службовцями тобто публічними особами, то Вам необхідно створити щось, що буде схоже на так званий "Громадський контроль".
Новий слідчий

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2010, 22:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід написав:
Новий слідчий написав:

Ну є ще карламарла, який в своєму "капіталі" (десь в 2 томові) для боротьби з провладною бюрократією пропонував роздати пролєталям зброю з 5-ма кулями, і щомісячно поновлювати кількість куль. ;) Ось тут я згоден з жидом марлою. :) Бо хороший держслужбовець ( в сучасній Україні)- той який вже охолов. ;)

Я з Вами не згоден, крадуть на заводах, крадуть в магазинах, крадуть на базарі, в міністрествах, лікарнях, школах, міліції, сбу, прокуратурі а чому? Тому що в контролюючих структурах вищим керівницвом доводяться плані на поповнення бюджету та відкати, а в структури до яких ці кошти доходят ставляться плани про відкати назад наверх, але вже до приватного карману. Ця система діє в нашій країні і ні один держ службовець не зможе це змінити. Риба гниє з голови.
Миротворець

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2010, 22:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Новий слідчий

Ви гарно обізнаний і мені дуже приємно з Вами спілкуватися.......Я намагаюся їздити і ходити зі свідком + камера + знання закону і своїх прав...А те що носять БОВДУРИ то їхня справа...Чекаємо що свідомість візьме вверх і скінчиться та клята корупція.... Ваша думка? А як Ви думаєте викорінити корупцію в ДАЙЙЙЙ?
Новий слідчий

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2010, 23:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

МИРОТВОРЕЦЬ написав:
Новий слідчий

Ви гарно обізнаний і мені дуже приємно з Вами спілкуватися.......Я намагаюся їздити і ходити зі свідком + камера + знання закону і своїх прав...А те що носять БОВДУРИ то їхня справа...Чекаємо що свідомість візьме вверх і скінчиться та клята корупція.... Ваша думка? А як Ви думаєте викорінити корупцію в ДАЙЙЙЙ?

Щоб побороти корупцію в органах ДАЇ, на мою думку необхідно виконати наступне:
1. Набирати працівників на незалежній конкурсній основі, обовязково україномовних, з вищою юридичною, історичною освітою.
2. Проводити іспити з української мови, літератиру.
3. Проводити тестування на псих стійкість до стресів.
4. 20% від реальних надходжень коштів за зафіксовані та попереджені порушення дорожнього руху відраховувати безспосередньо інспектору на власний рахунок. (Реальні надходження мається на увазі коли адмін справа розглянута судом).
5. За хабар встановити фінансову відповідальність або кримінальну. Таким чином, якщо працівник ДАЇ взяв хабар та був викритий він позбавляється пенсії, його діти не мають права працювати на державній службі і якщо він не бажаю відбувати покарання в місцях позбавлення волі має право заплатити суму відкупу, яка в 100 разів перевищую суму хабара.
Я вважаю, що в такому випадку працівник ДАї буде грамотною, культурною людиною, заробітна плата якого буде залежати виключно від його роботи і такому працівнику буде що покласти на ваги "Чесна служба народу України чи ХАБАР".

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,