•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Хто захистить народ від криміналу у погонах

Автор Повідомлення
енергетик

ПовідомленняНаписане: 12 червня 2013, 17:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Садисти в погонах
http://argumentua.com/novosti/dlya-nikh-eto-tsirk-sbezhalis-vse-i-bili-kto-khotel-student-o-pytkakh-v-raiotdele-militsii

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2013, 01:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В Грузії нульова злочинність.
Саакашвілі виховав нову формацію поліцейських.
Це вже не поліцейські-це вже наче прислуга-чого ізволітє?
Допомога,щирість,некарати а допомогати-це грузинські силовики.
Я в серпні буду у Батуми.
Вже начиталася і наслухалася відгуків...
Якщо відгуки від українців,то такі: після побаченого, я більше не
хочу жити в Україні.

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2013, 09:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пані Шкодо, дозвольте питання - якою мовою Ви будете спілкуватися в Батумі?
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2013, 09:54 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
пані Шкодо, дозвольте питання - якою мовою Ви будете спілкуватися в Батумі?

хочеш запропонувати уроки івриту ?

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2013, 10:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
хочеш запропонувати уроки івриту ?

та нє, зайшов просто на форум міста Батумі, він виявився російськомовним, один факультативний розділ з красномовною назвою "говорим на грузинском" :)
Доведеться пані Шкоді або на російську переходити, або на англійську, але англійську можуть не всі зрозуміти
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2013, 10:37 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
але англійську можуть не всі зрозуміти

з матюками зрозуміють.

а в цьому пані Шкода - поліглот.

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2013, 16:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
хочу жити в Україні.

Саакашвілі створив з Грузії поліцейську державу, і все тільки заради себе коханого. Тбілісі та Батумі дуже гарні та блискучі міста, але я б порадив Вам поїхати жити в провінцію і подивитися як живуть прості люди, може тоді і не схочете з України виїзджати.

.......................

[Наш форум - форум українців. Адміністрація.]
Сергій19

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2013, 21:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До адміністрації - 26 січня 2010 року, коли починалась ця тема, ви ще не були форумом українців? :-)))
Сергій19

ПовідомленняНаписане: 24 червня 2013, 13:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
хочу жити в Україні.

17 червня у регіоні Самегрело була виявлена вирита в землі схованка, у якій була у великій кількості зброя, вибухові речовини, засоби зв'язку, військова амуніція та наркотики, а також відеозаписи катувань і знущань над людьми.
За словами керівника прес-служби МВС Грузії Ніно Гіоргобіані, у схованці, крім іншого, були виявлені особисті дані опозиційно налаштованих до колишньої влади осіб, арешт яких планувався після парламентських виборів у жовтні 2012 року у випадку перемоги на них колишньої правлячої партії Єдиний національний рух, очолюваної Саакашвілі.
У п'ятницю голова МВС Грузії Іраклій Гарібашвілі в ефірі передачі Позиція на телеканалі Руставі-2 заявив, що співробітники правоохоронних органів виявили у Самегрело ще чотири схованки.
"Детальна інформація буде оприлюднена, імовірно, в понеділок", - пообіцяв міністр.
За матерiалами: Интерфакс

Ось Вам і нова формація поліцейських, ось Вам і нульова злочинність... Можливо з туристами-іноземцями поліцейські і сюсюкають, а ось своїх громадян не дуже розслабляють...
Едвін СС

ПовідомленняНаписане: 02 серпня 2013, 10:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаAIMYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

[От тільки не треба істерик. Адміністрація.]

ПовідомленняНаписане: 22 серпня 2013, 19:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ImageImage

І не дивно, що кримінал на міліцію каже "колеги"...

ПовідомленняНаписане: 04 вересня 2013, 01:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тупі франківські мусори зганьбилися на обшуку Андрія Подільського з “Тризубу”
http://oko.if.ua/2013/08/30/56878/
Едвін СС

ПовідомленняНаписане: 30 жовтня 2013, 12:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаAIMYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Свобода прийшла до влади в трьох західних областях України. Якби депутати обласної ради хотіли, то нагнули би і прокуратуру і міліцію, і всі районні адміністрації. Інша річ, якщо не хочуть або не вміють.
Одними словом, то вам не на мітингах байки розказувати. Треба і знати що робити і вміти, і хотіти.

ПовідомленняНаписане: 30 жовтня 2013, 16:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Едвін СС написав:
Свобода прийшла до влади в трьох західних областях України. Якби депутати обласної ради хотіли, то нагнули би і прокуратуру і міліцію, і всі районні адміністрації. Інша річ, якщо не хочуть або не вміють.
Одними словом, то вам не на мітингах байки розказувати. Треба і знати що робити і вміти, і хотіти.

Як Ви собі уявляєте вплив обласного депутата, який є опозиційним до влади, на дії прокуратури і міліції? Де алгоритм його впливу на виконання наказів, які опускаються з грішних генеральських верхів на грішні сержантські і рядові низи?
"Одними словом, то вам не на мітингах байки розказувати. Треба і знати "

ПовідомленняНаписане: 11 листопада 2013, 20:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікава стаття про сізо,шкода що російською....
Українські концтабори.
http://kievvlast.com.ua/mind/ukrainskie_konclagerja.html

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику