•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Люстрація на форумі

Автор Повідомлення
Марися

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2010, 22:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Роберг написав:
А Роберга також забанять? А, чи на його просто не звертають уваги, невже рейтинг тягне? А коли Свобода потягне масово за собою Людей?

А що, Роберг дуже хоче,щоб його забанили, чи просто УВАГИ потребує?
Роберг

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2010, 23:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хочу щоб Націоналісти до Народу та Нації повернулися лицем і творили добро та справедливість на людських засадах пов'язаних на реалях сьогодення, та згуртувалися з усіма проукраїнськими силами на засадах справедливості та відповідальності за взяті на себе обов'язки перед Народом.
школяр

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2010, 00:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Роберг написав:
Хочу щоб Націоналісти до Народу та Нації повернулися лицем і творили добро та справедливість на людських засадах пов'язаних на реалях сьогодення, та згуртувалися з усіма проукраїнськими силами на засадах справедливості та відповідальності за взяті на себе обов'язки перед Народом.

Купа гучних слів. Самі для нації що робите?
І які проукраїнські сили нам до спілки впарити бажаєте? Перерахуйте.

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2010, 08:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Роберг написав:

Пане, Націоналісти ЗАВЖДИ до Нації та народу повернуті лицем. В цьому суть ідеології українського націоналізму.
Реалії сьогодення - невтішні. Тому Свобода і гуртує Національну опозицію до влади. Всі небайдужі приєднаються, а хто лише до корита хоче дорватись - відпадуть( бо небезпечна то справа - проти влади йти). От і побачимо ХТО ті проукраїнські сили.
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2010, 12:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

школяр написав:

Юрко, це така категорія людей, яка тільки вміє повчати, сама ж дупи з крісла ніколи не підніме.

Мені молодим помирати
Роберг

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2010, 14:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
школяр написав:

Юрко, це така категорія людей, яка тільки вміє повчати, сама ж дупи з крісла ніколи не підніме.

Це люди які знають як прийти до влади і як розпорядитися нею щоб Україна стала для людей а не для сволоти, паразитів та впертих вузькоглядних недоносків. А хто і чому це поставив на ручне гальмо то це видно.
А щоб 99% Народу підняло дупу з крісла - то потрібна не ідея, а ціль з фізичними рисами і способами її досягнення в часі.
Чи ви думаєте що люди за ідеї будуть воювати та живитися духом.
З Народу досить 73 роки духовної їжі комунізму і мільйони загиблих ідейних героїв без толку і признання.
А культура будується тільки в чистому від ідіотів та паразитів суспільстві. Та його ще потрібно очистити та збудувати.
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2010, 14:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Роберг написав:
Це люди які знають як прийти до влади і як розпорядитися ..............

Бла-бла-бла. Вас питали, що ви особисто робите?!

Мені молодим помирати
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2010, 16:11 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Роберг написав:

Чи ви думаєте що люди за ідеї будуть воювати та живитися духом.

Їй бо, Роберг - типовий жидяра.
І примітивна тварина надодачу, що, в принципі, є одне й теж саме.
І повзає ж таке чмо по форуму та ще й сере в кожній гілці ....
Демократія, хай би їй грець...

ПовідомленняНаписане: 22 лютого 2010, 22:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні адміністратори! Ви читаєте що пише ота нікчема "щусь"???
Нащо цей непотреб на форум пускаєте?
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 23 лютого 2010, 11:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Марися, останнім часом ви рекордсмен по дискутуванню з всілякими неадекватами та імбіцилами. Очевидно для вас такі як щусь і потрібні.

Мені молодим помирати
Марися

ПовідомленняНаписане: 23 лютого 2010, 13:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Помиляєтесь. Дуже давно читаю цей форум. Завжди знаходила тут розумні думки, оцінки,багато дізналась нового. Але останнім часом просто якесь нашестя провокаторів. Я не можу такого нахабства терпіти. Зачіпає за живе. Тому і вирішила відписувати. Але, звичайно, саме того вони і чекають, напевно. Буду старатись на них не реагувати( Для того треба мати міцні нерви і в суботу та неділю на форум не заходити)
:).
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 23 лютого 2010, 14:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
Але, звичайно, саме того вони і чекають, напевно. Буду старатись на них не реагувати...

І правильно робитимете. Я саме до цього закликав, коли створював цю тему. Прочитайте уважно перший допис.

Мені молодим помирати

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"