•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Є пропозиція.

Автор Повідомлення
Різун

ПовідомленняНаписане: 30 січня 2010, 15:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго здоров"я свободівці! Розуміючи, що у п. Олега мало вільного часу і ніколи на свій форум заходити, в мене є пропозиція. Можливо створити окрему гілку для запитань, на які б відповідали уповноважені представники "Свободи". Що скажете?

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2010, 17:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не знайшов, де відповісти на одну цікаву тему :)
Щодо того, чому немає гілки Ірини Фаріон на форумі.

Чорний її встиг закрити :)
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_9581.php

Проте, все ж хотів висловитись...

Бачу її таким чином.
Мені потрібне не скільки інтерактивне "спілкування" з Іриною Фаріон у вигляді "питання-відповіді", скільки те, що вона генерує якісний інтелектуальний продукт, який читаю уважно я, моя дружина, мої батьки, мої друзі і тисячі моїх питань, на які вона відповідала б в індивідуальному режимі (навіть коли за цим спостерігає тисячу спостерігачів, що переглядають форум), мають відповіді на сторінках її книжок.

Особисто я відчував би навіть незручність, якби вона раптом почала відповідати на мої, чи будь-чиї питання на форумі, замість того, щоб творити те, що не буде поховано під форумним "спамом" (пробачте, нікого не хочу образити), а матиме націєтворчу вагу.

Я б хотів, щоб вона писала. Писала. Писала. Але не на форумах, а книжки... Це найкраще, що вона може зараз зробити задля усіх нас.
Озброїти нас інтелектуальною зброєю.
Бо, ще і ще раз нагадую усім.
Проти Ідеї працюють тільки Ідеї.
"Кулі" (гроші, вчинки, голосування) лише ставлять крапку, коли Ідея перемогла.

Далі. Щодо того, чи є ВО "Свобода" демократичною (гм) партією.
Скажімо так, я б не хотів, щоб партія перетворилась в дискусійний клуб, бо постійно пам`ятаю одну з заповідей Декалогу
7 Не завагаєшся виконати найнебезпечнішого чину, якщо цього вимагатиме добро справи.
Окрім цього ще з 44 правил:
5. Залізна дисципліна щодо ідеї та Проводу і обов'язок праці є Твоєю чеснотою.
І ще.
Як цього досягнути, якщо хтось буде вважати себе ображеним, якщо керівник осередку у командній формі вимагатиме виконання чину?
Зрозумійте...
Зараз йде війна.
Війна за/проти українську Націю. Або вона буде сильною і незборимою, якщо буде озброєна Ідеєю, або зникне в ліберастичному самогубному самозреченні в асиміляційних хвилях неоімперських утворень.
Розслабленому та зніженому пересічному громадянину України, розбещеному природнім багатством України ще важко усвідомити, що він "ніхто" в очах неозагарбників і вони апріорі звуть його "хохлуєм".

Далі. Хтось бачить "уподібнення" Свободи до КПРС.
Скажімо так. Чи є тотожними форма акули і форма підводного човна?
Схожість є. Але зміст різний...
І якщо досягнення мети вимагає в сучасних умовах Форми АКУЛИ, тож Свобода повинна бути схожою на Акулу.

ПН. З огляду на деякі останні події, що промайнули на форумі, але були модеровані, визріває потреба пояснити, що сучасна політична боротьба вимагає людей, які здатні вперто працювати на перемогу Національної Ідеї, навіть якщо якісь провідники в чомусь їм не подобаються. Хто був уважним, той мене зрозуміє :)
Роберг

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2010, 09:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Зараз йде війна.
Війна за/проти українську Націю. Або вона буде сильною і незборимою, якщо буде озброєна Ідеєю, або зникне в ліберастичному самогубному самозреченні в асиміляційних хвилях неоімперських утворень.

Війна за/проти українську Націю. Нація себе показала - 1% від загалу.
Виходить 99% - проти. Хто і для кого боротися і за що?

або зникне в ліберастичному самогубному самозреченні в асиміляційних хвилях неоімперських утворень. Без асиміляції і асиміляторів 1% зникне як роса на сонці.

Цитата:
7 Не завагаєшся виконати найнебезпечнішого чину, якщо цього вимагатиме добро справи.

Це вже роботизація та утилізація роботів (геноцидів)
Так під Києвом жуков знищив 700 000 молодих Українських хлопців з східної України, і подібно - в кожному бою ВВв 41-45рр.

Зараз настав час рішення - пан, або пропав. А вирішує цю теорему здоровий глузд. У кого він менш здоровий - той пропав. А героїзм і зброя та агресивність тільки пришвидшує пропадання.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,