•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Юлічка Тімашенка - наша багіня!!!

Автор Повідомлення
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2016, 09:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
пане Гаккен. то ви кажете що темне волосся було і темні справи були, аж потім трах бах світле волосся із косою і світлі справи раптом почалися...але от трошки лажанулася коли хіхікала з путіним обсираючи ющенка... але то нічого - зачіску знову змінила і тепер знову все починає з чистого листа. що яка там Грузія? що росія дійсно нападала на Грузію? головне це швидкі і штука гривень для сірої маси... а про Грузію краще забути.

Але Гаккен, вона і зараз лажати почала!, із новою то зачіскою вже лажає! - тітонька забула що завдяки непроплаченому протесту вона вийшла із тюрми. турчинов тоді аж спотів, ледь не всрався як закликав проплачених бабульок врятувати юльку, але бабульки бабульки забрали і за багінечку забули. а непродажні Майданівці витягнули, і що отримали у вдячність? - тепер вона знову організовує проплачені мітинги із рабіновичем, який був у партії, яка посадила юльку в тюрму )))

королевських, олійників і шлюшків не варто писати такому поважному пану із великої букви. бо ще я щось не те подумаю за Вас.

Гаккен, рано чи пізно багіня остаточно спалиться. це питання часу. мене це не хвилює. мене хвилює те що ця зараза хитрожопа час від часу із Свободою заграє...
якщо її хвалити, то лишень за її політичну живучість. вже сто пробоїн, але вона ще курва не всю кров з України випила, ще пливе, ще гребе.

Ага, окупувала Грузію, обхіхікала безпомічного Ющенка з голови до ніг, купила всі мітинги, ще й напару з Рабіновичем, і чомусь не потопає.

Якщо Юлька раптом спалиться, то особисто я буду сильно здивований. Вона має добре, стійке почуття гумору, сама розповідає анекдоти. Має також почуття стилю і смаку щодо одягу і поведінки взагалі. І, найважливіше, постійно веде глибоко плановану роботу на майбутнє, закладає підвалини. Іншими словами, розуміється на довгострокових інвестиціях.

Десь в мене лежить вирізка газетна, ще тих, вегетаріянських часів, коли Юлька була брюнеткою і віце-прем'єром з ТЕКу. Там журналіст питає її, чи розуміє вона, що тільки за один квартал забороною вексельних проплат в енергетиці відібрала в Суркіса і т.п. близько 5000000000 ? На що Юлька відповіла: "...А я нє планировала понравиться етім людям...". Можете оцінити відповідь, пані і панове. Це до фото з Медведчуком, тодішнім діловим партнером Суркіса. І саме за ці дії вона вперше потрапила тоді в СІЗО. Точніше, або за ці, або за те, що готувала продаж з аукціона не тільки електрики, а і всього обсягу вугілля. А це, канєшно, не бетон по Дамбасу з колючкою по периметру, але теж непогано. Я знаю, як її, вже прем'єра, зустрічали в Луганську і Донецьку. Там лютий страх, з такою ж лютою ненавистю, причому абсолютно ірраціональні. Місцеві ментальні особливості. Але там не ждали, коли згорить і потопне, вони якраз були впевнені, що Юлька завжди в порядку, і непремінно їм помститься за образи і приниження. І чекали помсти, як чергового ходу противника в шаховій грі, чи фрази співбесідника в діалозі.

Наша політична фауна і так переобтяжена слимаками, гієнами, тінями отця Гамлета, хамелеонами і глистами. Потребуємо вищої якості і більшого різноманіття.
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2016, 12:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:
...Якщо Юлька раптом спалиться...

Та вона спалилася, коли народилася!
Наскрізь штучна й фальшива істота – починаючи з бублика на голові, стилю вбрання інституток часів Івана Франка і закінчуючи трохи дурнуватим смішком. Гадаєте, той стиль її власний? Його виробляли спеціальні дизайнери відповідно до завдання політтехнологів. Якби Йуля гралася в політику в Африці, то носила б дреди, спідничку з сухої травички і кільце у носі.
Взагалі до чого це все – підготовка заміни бариги на багиню?
Залишається тільки плюнути, і все.

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2016, 12:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

сьогодні її не буде на телебаченні. ВАНА зайнята порятунком України від великого астероїда. ВАНА змайструвала, із вкрадених у людей грошей, щит, щоб відбити удар великої каменюки.
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2016, 12:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
ГАККЕН написав:
...Якщо Юлька раптом спалиться...

Та вона спалилася, коли народилася!
Наскрізь штучна й фальшива істота – починаючи з бублика на голові, стилю вбрання інституток часів Івана Франка і закінчуючи трохи дурнуватим смішком. Гадаєте, той стиль її власний? Його виробляли спеціальні дизайнери відповідно до завдання політтехнологів. Якби Йуля гралася в політику в Африці, то носила б дреди, спідничку з сухої травички і кільце у носі.
Взагалі до чого це все – підготовка заміни бариги на багиню?
Залишається тільки плюнути, і все.

Так, коли вона заробляла своє КМС з гімнастики, то вдягнена була, відповідно, у тріко і чешки, наскільки я розумію. Такі правила змагань, такі традиції. А дисертацію захищала, мабуть, у чорній спідниці з білою блузкою. Скоріш за все, на здоровенних шпильках.
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2016, 12:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Гаккен, Ви прекрасно розумієте, про що я кажу.

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2016, 13:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
Пане Гаккен, Ви прекрасно розумієте, про що я кажу.

Я не збираюся заперечувати роль іміджмейкерів, якщо Ви про це. Але іміджмейкери не розповідають замість неї анекдоти, не ведуть переговори, не ходять на суди і т.д. І не їх двічі кидали у в'язницю. І не їх цькують регулярно правлячі країною олігархи, всіма силами. І зараз теж, якщо Ви не помітили. Сильного бійця треба поважати. Навіть, якщо вона має слабкість до наївних рюшечок на блузках, солонуватого гумору, супершпильок, і смішний акцент.
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2016, 15:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так, Йуля - сильний гравець. Гадаю, з цим мало хто сперечатиместься. Ну і що з того Україні? Йуля грає в першу чергу для себе. Я не вірю їй ні на йоту. Для мене що Вальцман, що Йуля - однакові пройдисвіти.
Сидіти вона мала би й досі - за газові угоди на користь свого східного партнера. А поруч із нею мали би сидіти ще багато хто - тобто це щоб не висіти.

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2016, 18:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
Так, Йуля - сильний гравець. Гадаю, з цим мало хто сперечатиместься. Ну і що з того Україні? Йуля грає в першу чергу для себе. Я не вірю їй ні на йоту. Для мене що Вальцман, що Йуля - однакові пройдисвіти.
Сидіти вона мала би й досі - за газові угоди на користь свого східного партнера. А поруч із нею мали би сидіти ще багато хто - тобто це щоб не висіти.

Пані Луся, Ви не в матеріалі. За газові угоди сидіти мав би Дрищ. Це він відкликав Дубину, заборонивши підписувати угоду, здається, по $220. Бо дуже хотів мати на тому свій інтерес і наближену прокладку в цій угоді. В результаті Юлька залишилась сам на сам з роздратованим Путіним, фактично зобов'язана збалансувати інтереси Путіна, України, і Європи, при температурах за -20 градусів і сильно потрачених українських ПГХ. Так воно було, якщо пригадати.
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2016, 23:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну й не підписувала б нічого. Якщо я правильно розумію, формально підписувати мав Дубина. Якщо йому заборонили, то на тому і крапка. До чого тут Йуля? Традиції підписання газових угод? На фіг. Нехай Європа померзла б трохи, разом із нами. Ніхто не вмер би, натомість прозріли б. І нехай Пуйло їло б свій газ, сидячи без прибутку. Шантаж – це палиця о двох кінцях. А якщо Йуля такий тонкий гравець, то чому не скористалася чудовою нагодою повісити на Юща всіх собак перед Україною і цілим світом, а самій виплисти білою лебедицею? Може, на заваді став відкат від «розлюченого» Пуйла?
Загалом, нехай би й Ющ разом із нею сидів, я не проти. Йому є за що сидіти, за багатьма пунктами.

ПовідомленняНаписане: 19 листопада 2016, 00:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
Ну й не підписувала б нічого. Якщо я правильно розумію, формально підписувати мав Дубина. Якщо йому заборонили, то на тому і крапка. До чого тут Йуля? Традиції підписання газових угод? На фіг. Нехай Європа померзла б трохи, разом із нами. Ніхто не вмер би, натомість прозріли б. І нехай Пуйло їло б свій газ, сидячи без прибутку. Шантаж – це палиця о двох кінцях. А якщо Йуля такий тонкий гравець, то чому не скористалася чудовою нагодою повісити на Юща всіх собак перед Україною і цілим світом, а самій виплисти білою лебедицею? Може, на заваді став відкат від «розлюченого» Пуйла?
Загалом, нехай би й Ющ разом із нею сидів, я не проти. Йому є за що сидіти, за багатьма пунктами.

Ситуація була дещо гірша, ніж здається. Коли Путін перекрив задвижки, наші газовики дали реверс, справжній, не такий, як зараз. На Схід України пішов газ із ПГХ. Температурка була за -20, нагадую. І в Європі також було не жарко. Справжня роль наших ПГХ - перекривати піки споживання Європою кацапського газу, бо пропускної здатності десь в районі Уралу не вистачає. Таким чином, йшло до того, що Юля стала би єдиним винуватцем замерзання України і Європи, справжнього, без жартів. Дрищ свою підлоту жодного разу не рекламував, зауважте. Юля вибрала відповідальність. І влаштувала справи так, що реальна ціна все одно була 223 долари.

А от про Дрища банківські працівники розповідали ще 2004 року, що проходили кредити, ліві, які не могли існувати без нього, але ніколи не було його підписів. Завжди якийсь зіцголова, виконуючий обов'язки, тощо. Йому сидіти - не пересидіти. Доречі, саме він здав Юлю на першу відсидку, за телефонною командою Кучми, який одержав вночі телефонну команду ще одного рижого.
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 19 листопада 2016, 09:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:

Доречі, саме Дрищ в тій ситуації збирався притопити всіх, порозвішати собак, і самому виплисти білим лебедем, на білому коні, в білому фраку, білому циліндрі і білих рукавичках. Як зараз уже бачимо - вийшло не дуже добре, це провальна тактика.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2016, 22:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А як це так склалося пане юлеботе, що ліліпут не любив Ющенко і юля його невзлюбила... совпадєніє?

і ще от скажіть, чому бомжі і алкаші, яких багіня заполонила своїм грошовитим шармом, після банківського мітингу не помолилися біля Майдану?

чи ви знали те? - що під час Майдану висіла велика пика Юльки на йолці. і всі люди фотографувалися з протилежного боку, де пики нема. чому ж так? невже не увєрувалі в юлю?
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2016, 00:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Юля, ти на волі - відпочивай!"

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2016, 15:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
А як це так склалося пане юлеботе, що ліліпут не любив Ющенко і юля його невзлюбила... совпадєніє?

і ще от скажіть, чому бомжі і алкаші, яких багіня заполонила своїм грошовитим шармом, після банківського мітингу не помолилися біля Майдану?

чи ви знали те? - що під час Майдану висіла велика пика Юльки на йолці. і всі люди фотографувалися з протилежного боку, де пики нема. чому ж так? невже не увєрувалі в юлю?

Не знаходжу своєї відповіді на ці закиди, і, в принципі, здогадуюсь про причину.

Також дякую за співавторство.

Редаговано: ГАККЕН (07 грудня 2016, 22:01)
Шугай

ПовідомленняНаписане: 07 грудня 2016, 21:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тимошенко і Бойко – єдині, хто не голосував за проект світового визнання Голодомору геноцидом українців

http://informator.news/tymoshenko-bojko-jedyni-hto-ne-holosuvav-za-proekt-svitovoho-vyznannya-holodomoru-henotsydom-ukrajintsiv/

мабуть є важливіші справи?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"