•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Думки для адміністрації форуму

Автор Повідомлення
Руссієць

ПовідомленняНаписане: 03 лютого 2010, 17:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вельмишановні пани та пані, з роботи сайту в цілому й форому зауважень немає. Є кілька думок з приводу витирання дописів:
1) якщо допис протирічить правилам форуму чи вашим думкам особисто - витирайте - суперечки немає - ви просто БОГИ, а всі інші люди, але хоча б залишайте припис з приводу чого було витерто допис;
2) як витираєте дописи, то витирайте й відповіді на них - а то створюється враження, що у відвідувачів форуму тяжка форма шизофренії - сперечаються з приводу того - чого немає, та відповідають уявним співрозмовникам.
З приводу гілки форуму "визвольні змагання" - та не тріть Ви всі мої дописи, хай інші хоч побачать їх, до річі там НЕОБГРУНТОВАНИХ думок та критики немає, усі підтверджуються посиланнями на досліждження - які я стараюся вибирати лише такі, що важко звинуватити в упередженості. Якщо я неправий хай мене переконають в цьому.
Бажаю всього гарного.
03.02.2010 року м. Дніпропетровськ
Бродник

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2010, 11:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На цьому форумі сконцентровано багато матеріалів, за допомогою яких ми поступово завойовуємо український цифровий простір. Я часто використовую матеріали з цього форума для ведення дискусій на харківських місцевих форумах, де зависає "інтєллектуальная еліта города Харькова". Прошу пробачення в активних дописувачів форуму "Свободи" за використання інформації та думок без їх дозволу.
Бородатий Юрко

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2010, 11:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Читачам гілки
Платон: "Полум'я Істини, запалене у сутінках - ніколи не погасне!"
Впевнений: "Рукописи не горять, не гниють і не стираються - це Закон збереження інформації!"
Гарік

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2010, 12:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щось у повідомленнях, які приходять на мило, увесь текст окрім посилань - знаки запитання. Чом так?

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2010, 12:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Швидше шось з власними налаштуваннями.

Мені молодим помирати
Гарік

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2010, 14:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

З іншими форумами усе добре. З цім теж було, але щось поробилось!

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2010, 19:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В мене питання. У нас на форумі можна розпочинати теми на іноземній мові? Якщо ні,то чому такі є? І чому їх не видалять?

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2010, 16:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

форум мовчить 15 годин.
Німці перейшли границю? І москалі.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2010, 17:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
...І москалі

Тьфу на тебе )))

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2010, 21:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Репетиція ліквідувати форум українців?
Напевно не омине цей форум участь ця.
Я трохи копіював те, що сподобалось на форумі.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2010, 22:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
Репетиція ліквідувати форум українців?
Напевно не омине цей форум участь ця.
Я трохи копіював те, що сподобалось на форумі.
Ви вже готові до відправлення у Сибір?
Слава Україні

ПовідомленняНаписане: 16 травня 2010, 19:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

чому про діяльність Свободи можна дізнатись тількі після того як подія та чи інша відбулась ? де анонс наприклад на завтра 17 травня у місті Львові ? наприклад в Шевченківському районі міста Львова дуже мало реклами щодо Свободи зате мій сусід регулярно отримує газету "комуніст" каже бо там телевізійна програма є !
якби люди були більше проінформовані то впевнений в тому що мітингі та страйкі булиб більш масові ! якщо цей форум читає хтось зі свободівців візьміть до увагі та дайте по можливості відповідь якщо знайдете вільну хвилинку
Слава Нації !
школяр

ПовідомленняНаписане: 16 травня 2010, 21:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слава Україні написав:
чому про діяльність Свободи можна дізнатись тількі після того як подія та чи інша відбулась ? де анонс наприклад на завтра 17 травня у місті Львові ? наприклад в Шевченківському районі міста Львова дуже мало реклами щодо Свободи зате мій сусід регулярно отримує газету "комуніст" каже бо там телевізійна програма є !
якби люди були більше проінформовані то впевнений в тому що мітингі та страйкі булиб більш масові ! якщо цей форум читає хтось зі свободівців візьміть до увагі та дайте по можливості відповідь якщо знайдете вільну хвилинку
Слава Нації !

Мабуть, комуністи допомагають своїй партії аж так, що Ваш сусід регулярно отримує газету, чи олігархи, котрі в їхніх лавах - неважливо. Допоможіть ВИ нам так, щоби газету "Свободи" отримували не лиш Ви, а і Ваші родичі, а, може і цей Ваш сусід, хоч би на глум. То не є ні заскладно, ані задорого.
А як можете більше - розмова окрема.
Смерть ворогам!

ПовідомленняНаписане: 17 травня 2010, 23:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мабуть, комуністи допомагають своїй партії аж так, що Ваш сусід регулярно отримує газету, чи олігархи, котрі в їхніх лавах - неважливо.
Допоможіть ВИ нам так, щоби газету "Свободи" отримували не лиш Ви, а і Ваші родичі,
обовязково потрібно вступити в партію ? хіба так не можна щоб невступивши допомогти ? я за
а, може і цей Ваш сусід, хоч би на глум.
я говорив про сам ПІАР- ХІД цікавість в газеті те що там є програма телебачення !!! хоча я передплачую журнал там де багато програм та діло не втому ! хіба видавництво газети Свобода не може зробити теж саме або подібне ? моїх багато знайомих хотілиб ту газету але ж її нема !!! поставлять палатку перед виборами тай все ! то добре тим в кого є інтернет а в кого його немає то що їм робити звідкі ту інформацію брати ?
То не є ні заскладно, ані задорого.
я роботи не боюся тим більш якщо вона перебігається з моїм інтересом
А як можете більше - розмова окрема.
ВАШІ пропозиції ?
Я живу на своїй, Богом даній, землі!
верба

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2010, 00:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На форумі Олега Тягнибока:
"Ви знаходитеся на підфорумі ВО "Свобода" - форумі Олега Тягнибока. На цьому форумі Олег Тягнибок особисто відповідатиме на запитання відвідувачів.

Прохання до відвідувачів:

- не дискутувати між собою в цьому розділі

- не писати в "чужу" тему, не відповідати - тут відповідає п. Олег

- точно формулювати питання та писати змістовні заголовки тем.

- для кожного питання, що не є логічним продовженням діалогу створювати нову тему.

Всі питання повинні бути адресовані пану Олегу Тягнибоку, і відповідати на них буде тільки він.

P.S. Це додаткові правила гілки, основні правила форуму тут також зберігаються."

Ми йдем до влади, яка буде діяти по правилах.
Тому вміння слідуванню правилам потрібно вчитись і демонструвати це. Тим більше правилам розробленим адміністрацію свободівського форуму.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,