•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Пающіє підстилки

Автор Повідомлення
Бородатий Юрко


Повідомлень: 893
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2010, 21:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
Люмен. А Ви подивіться хоча б одну виставу за участю Богдана Бенюка і все зрозумієте. Він - геніальний актор! Таких - не багато і у нас, і у них.
Як бачу Богдана - відразу стає добре. Він хоть вміє злитись? Мабуть ні. Це типово український актор. Він просто добрий, а це і є найвища мудрість - завжди бути добрим. Він справжній гуморист - сатира, то не для нього. Сатира, це глузування, а Богдан не такий, він краще вже з себе посміється ніж з когось - справжній гуморист! Дай Бог йому здоров'я.
Люмен


Повідомлень: 1279
Звідки: Херсон

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2010, 21:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
Люмен.
А Ви подивіться хоча б одну виставу за участю Богдана Бенюка і все зрозумієте.
Він - геніальний актор! Таких - не багато і у нас , і у них.

У нас у Херсоні вистав Бенюка немає.
Мистецтвом не цікавлюсь,майже немає в нас у місті мистецтва--а що є,то кацапське.
Цікаво,чому ж на сайті Свободи немає анонсу того кацапського фільма?Мабуть гарний фільм вийшов(треба по всій Україні показати,як важливий фільм для свідомості кожного українця).
Святослав Ігоревич


Повідомлень: 614
Звідки: Миколаїв

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2010, 22:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чомусь у нас вважають, якщо гарний голос, то і гарна людина. Гришко добре співає, і пісні в його виконанні мені подобаються.
Але він, як і багато інших йому подібних, пробачте "ситий хохол". Йому побоку проблеми нації, він вважає, що співати народні пісні - це великий вклад у культуру, а чим живе простий народ, він і не цікавиться.
У мене колега насміхається над думками деяких форумчан, що буцім то жиди все захопили у країні, владу , промисловість , фінанси, ЗМІ, ведуть генацид українців. Ясно, як біда не вхватить за "одне місце", мозок не почне працювати, хоча і у біді, не багато замислюються про причини і наслідки.
Щож ви хочете від "зірок", які виросли у "ситості", і свій статус і статок не проміняють ні на які нацїї і України. Для них власна кур'єра важливіше за все, а гірше всього, що вони щіро вважають, що діють "мудро і патріотично", прияють дуже розвитку української культури, а на "незручні" моменти можна очі затулити, або не помічати.

_________________
Іду на ви
Марися


Повідомлень: 2490
Звідки: Станіславів

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2010, 00:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Святослав Ігоревич, я надіюсь, що Ви не Богдана Бенюка мали наувазі?
Святослав Ігоревич


Повідомлень: 614
Звідки: Миколаїв

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2010, 22:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
Святослав Ігоревич, я надіюсь, що Ви не Богдана Бенюка мали наувазі?

Ныкого я не мав чоловічоъ статі :-). Ми тут Гришка обговорюємо, взагалі то.

_________________
Іду на ви
1709


Повідомлень: 179
Звідки: Kiev

ПовідомленняНаписане: 16 лютого 2010, 16:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Руссієць написав:
Ну то може він й "пающая подстілка", а от тоді Б.Бенюк хто? Пропагуючи гасла ВО Свобода та українську мову, тверду українську політику та захист українців як нації - він знявся у РОСІЙСЬКОМУ фільмі "Кандагар", де зіграв борт-інженера літака ТАТАРИНА за національністю, який розмовляє весь фільм РОСІЙСЬКОЮ мовою.


Активний політдіяч ВО "Свобода" Народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Бенюк Богдан Михайлович є ДРУГОЮ ОСОБОЮ ВО "Свобода" у Києві !
Він нині звеселяє публіку у Санкт-Петербурзі (у рідному місті Медведєва й Путіна), граючи ШВЕЙКА ! То ж ходіть, шановний, до театрів !
Руссієць


Повідомлень: 200
Звідки: Дніпропетровськ

ПовідомленняНаписане: 16 лютого 2010, 16:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний 1709 - навряд чи це він робить українською мовою, тобто як кричачати про засилля російської культури та її нізкопробність так тут - ми попереду!, а як гроші запропонують - то ми вже й татарина зіграємо і московську промову вивчимо. Якщо такі самі, то нічого іншим розповідати іншиим, які вони "хохли-плебеї" та "соціальне дно", а які ми гарні та за Україну боремося.
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2010, 00:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Руссієць написав:
Шановний 1709 - навряд чи це він робить українською мовою, тобто як кричачати про засилля російської культури та її нізкопробність так тут - ми попереду!, а як гроші запропонують - то ми вже й татарина зіграємо і московську промову вивчимо. Якщо такі самі, то нічого іншим розповідати іншиим, які вони "хохли-плебеї" та "соціальне дно", а які ми гарні та за Україну боремося.

А де Ви пропонуєте релізовувати талант, коли все поле його реалізації захоплено ворогами?
Не виходити на це поле- сховати свій талант від свого народу.
Тому тут компроміс, зрозумілий українцям, але типа незрозумілий руссійцям.

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET