•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Ступені розвитку суспільства. Основи суспільства.

Автор Повідомлення
Бородатий Юрко


Повідомлень: 893
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2010, 08:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Миколо_К. Вас мабуть дратує те, що для здійснення справедливого розподілу я пропоную лише незначні зміни закону податкового і деякі вилучення із законів фізичних.

Але я дійсно неможу запропонувати нічого кращого бо нічого покищо і не існує. У Вас, наприклад, не занйшов жодного механізму встановлення справедливості у розпооділенні благ, розпреділенні згідно реальному трудомому вкладу окремого члена суспільства до загального "казана" благ суспільства.

Месопотамія, Стародавній Єгипет, Греція, Рим, Середньовічні Візантія, капіталістична Англія, Франція, сучасні США, Японія, Німеччина стрімко розвивались через прогрес у юстиційних законах та науці-техніці.

Сучасна Верховна Рада України продукує міріади законі і ні один з них не діє на благо України та українців. А досить одної поправки і все народне господарство поверне на 180 градусів від тої прірви, у яку воно суне вже майже 20 років.

У науці є такі абсурди, про які не можна говорити без сміху. Але цими абсурдами забивають голови наших дітей.

Одного разу вирішив продовжити збір доказів одного з "фізичних законів" і всього того, що нібито з нього "випливає". Платив по 7000 доларів за кожен неспростовний доказ. І що? Переможці фізичних олімпіад, вчені, інженери - всі отримували "гарбуза" від мене селюка. Якщо хочете, повідомлю Вам подробиці дебатів з даного питання.

Давайте постараємось знайте реальні механізми реалізації справедливого суспільства. Бачу, Ви це зможете.
Микола_К


Повідомлень: 148
Звідки: м. Львів

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2010, 10:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бородатий Юрко написав:

Тому я повертаюсь до своєї конкретики:
1-оподатковувати лише шкоду, а не дохід,
2-викинути з науки псевдозакони.
Нічого кращого я запропонувати не можу. Дякую за увагу.

Я далекий від думки, що змінивши законодавство можна змінити суспільство. Законодавство само є породженням тих економічних обставин, його дзеркалом, Можна прийняти найкращу Конституцію, але це не покращить життя народу вцілому. Як говорять немає чого кивати на дзеркало.
Питання більше полягає у тому щоб правильно пояснити Світ, а не в тому щоб змінити його, бо може виявитись що і не знайдеться такої сили яка змогла б його змінити, або зміни будуть матеріально не вигідні багатьом.

_________________
Шануймось, бо ми того варті!
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2010, 11:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Микола_К написав:
Погоджуюсь із Вами, головне Справедливість, коли кожен отримує як робить і де робить, чим вища посада тим більше похльобки, а вершина справедливості коли людина, особисто стоїть на роздачі, тоді для неї наступає абсолютна справедливість. Шкода лише що решті людей яким так не поталанило мусять споживати те що їм всипали у миску.
Просте питання зводиться лише до справедливості, а у кожної людини вона своя. У тому і вся проблема.

Забудьте слово справедливість і користуйтесь ним тільки в колі близьких. Але і там... Ваш старший син в спадщину отримає дачу, а молодший фото спадкодавця. Справедливо?
Якби бог керувався при створенні світу справедливістю, то він життя нікому не дав би. Складніші харчуються простішими, хижаки вбивають здобич, віслюки зривають божу зелень ... Несправедливо це. Але правильно.

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
Бородатий Юрко


Повідомлень: 893
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2010, 12:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Микола_К, у своєму повідомленні Ви пишете:
Я далекий від думки, що змінивши законодавство можна змінити суспільство.
Але ж у різних країнах різні законодавства - отже суспільство і законодавство все таки якось пов'язані між собою? Що причина і що наслідок – це спірне питання.
Далі Ви пишете:
Законодавство само є породженням тих економічних обставин, його дзеркалом.
Не спорю, так воно і є.
Можна прийняти найкращу Конституцію, але це не покращить життя народу вцілому.
І це вірно. А от далі Ви кажете такі чудові слова, що я аж підскочив їх читаючи:
Питання більше полягає у тому щоб правильно пояснити Світ, а не в тому щоб змінити його, бо може виявитись що і не знайдеться такої сили яка змогла б його змінити, або зміни будуть матеріально не вигідні багатьом.
Так, зміни не вигідні багатьом, точніше - багатим. Це вищий клас, вищий гатунок логіки!
Отже Ви маєте погодитись, що для несправедливого розподілу всіх благ серед людей потрібно спочатку когось обдурити. Як нас дурять? Через науку, школу, інститути, ЗМІ. Що нам вбивають у голови? Неправду. Яку неправду? І тут я можу дати по пунктах: яка коли неправда ким створювалась, як з нею боролись вчені, як вони програли поєдинок з сучасною інквізицією і тд і тп.
(Я б говорив, і продовжував далі але тут не місце мабуть для таких розмов?)
Микола_К


Повідомлень: 148
Звідки: м. Львів

ПовідомленняНаписане: 06 березня 2015, 14:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Наступний суспільний закон. Буття – визначає свідомість.
Всі відносять цей закон до боротьби із релігією, хоча його ціль пояснити виникнення та існування суспільно-політичної думки. Причини виникнення такого визначення лежить у епосі феодалізму – коли відмінність між паном та селянином пояснювали генетичною відмінністю, хоча вони й були представниками однієї нації.
Мужики цікаві стали,
Чи ті кості білі всюди,
Чи блакитна кров поллється,
Як пробити пану груди?" - Леся Українка
Так от щоб пояснити чому одні люди мають бути царями а інші на них працювати, пояснювали особливими генетичними якостями різних соціальних груп. Пройшов час змінились соціальні верстви населення і змінились пояснення чому вони існують та різняться. В основі завжди лежать причини виникнення суспільно-політичної думки. Існуюча система в країнах формує відповідні суспільно-політичні думки, та пануючі серед них філософські течії і ідеології. В основі цих думок завжди лежать інтереси груп людей. Будь яка Ідеологія неодмінно себе ганьбила як тільки вона від’єднувалась від Інтересу.
Майже класичним прикладом ілюстрації цього закону є приклад сучасної Російської Федерації. Війну з Україною підтримують 80% населення решта підтримують її але не у такій явній формі, незважаючи на те що майже весь світ думає по іншому. В основі російської ідеології лежать матеріальні інтереси чи то явні чи уявні. Успіх України в побудові демократичного суспільства неодмінно призведе до кращого матеріального становища людей, адже продуктивність праці вища при капіталізмі ніж при феодальному суспільстві в апріорі. Демократія, як політичне вираження капіталістичних відносин у суспільстві, неодмінно в Російській Федерації призведе до її розпаду, це ні для кого не є таємницею, а звідси і матеріальні втрати на перших порах, але через це російський народ неодмінно мусить пройти чи то раніше чи пізніше. Звідси і походить політика російського керівництва, яку підтримує народ, самогубство не природнє. Інстинкт самозбереження народу виробив таку систему коли відповідальність за все в країні перекладають на очільника влади, коли ж результат буде плачевним, то винуватою буде влада, а не народ котрий заслуговує на таку владу. Велич народу визначається не величиною території та армією, а продуктивністю праці суспільства, і тому маленька Бельгія а ні трохи не менша від Росії. Народу сучасної Росії не може навіть у голову прийти що чесно, правильно та по людські зробити взірцеві суспільні відносини бодай у московській області, а потім люди самі побачать таке суспільство та захочуть такий досвід (якщо він буде вдалим) розповсюдити на інші регіони силою прикладу а не шантажем, тиском та прямою інтервенцією. Але самогубство не природнє, через це й не йдуть таким шляхом.
Феодалізм, як і інший суспільний лад, це не тільки відповідний розподіл матеріальних благ у суспільстві, а і його суспільна думка, логіка мислення, Ідеологія. Так як обставини формують відповідну поведінку людей, так само ці обставини формують і саме мислення людей.
У передмові до « До критики політичної економії» Маркс дав класичну характеристику матеріалістичного розуміння історії. Він зазначив, що у суспільному виробництві свого життя люди вступають в певні, необхідні, від їхньої волі не залежні відносини - виробничі відносини, які відповідають певному щаблі розвитку їхніх матеріальних продуктивних сил. Сукупність цих виробничих відносин становить економічну структуру суспільства, реальний базис, на якому вивищується юридична і політична надбудова і якому відповідають певні форми суспільної свідомості. Спосіб виробництва матеріального життя обумовлює соціальний, політичний і духовний процеси життя взагалі. Hе свідомість людей визначає їх буття, а, навпаки, їх суспільне буття визначає їх свідомість. Ми страдаємо не лише від живих, а і від мертвих.

_________________
Шануймось, бо ми того варті!

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET