•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Користувачу "Миротворець"

Автор Повідомлення
Чорний

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2010, 14:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Припиніть писати ВЕЛИКИМИ БУКВАМИ.

Розумні думки вирізняють не розміром літер.

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2010, 15:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую.... зауважу
Миротворець

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2010, 10:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ПРИВІТ...Прошу дати відповідь на моє запитання.Чому ви критикуєте мої повідомлення якщо вони вам не до душі ,в яких я висловлюю свою думку,чому Ваші прихильники позволяють собі виражатися лайкою і принижувати людей з якими ввас розбігаюься погляди,чому Ви витираєте повідомлення які Вас не влаштовують!!!!????Цей форум для УКРАЇНЦІВ які можуть висловлювати своє бачення сьогодення.Невже Ви вважаєте що Ви, і Ваші прихильники є розумом нації а усі решта мають виконувати так як Ви скажете!!!???? Неодноразово ЧУЮ на форумі що його повідомлення витерто.Це є груба помилка.... виправляйтеся... З повагою ваш ....МИРОТВОРЕЦЬ....

[Будьмо уважні--на форумі офіційно присутня цензура ( http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_297.php ), вона тут була до Вашої появи та залишиться опісля. З повагою, Адміністрація]

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,