•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Наш політикум - наше усе!

Автор Повідомлення
Гарік


Повідомлень: 247
Звідки: Маріуполь

ПовідомленняНаписане: 16 лютого 2010, 20:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Наш політикум — наше усе!

“Ми всі навчалися потрошки — тому-сьому та аби як!”. Ну як можна йти у політику, не знаючи та навіть не здогадуючись про дуже прості, але надзвичайно важливі речі? Та ще й ті, які були у центрі уваги радянської вищої школи — історіі КПРС, політекономії та філософії. Де ці політики навчались та хто їх навчав?
Про три головні філософські закони “політики” чули? Хіба що чули, але що з ними робити - ??? Ну, наприклад, яким законом пояснити зміну якості електорату? Хіба не підказував “Перехід кількості у якість”, що за 5 років усмоктування різноманітної інформації світогляд значної частки електорату зміниться, тому на стару принаду його вже не візьмеш?
А запеклу боротьбу Регіонів та БЮТу треба вважати “єдністю та боротьбою протилежностей”? Хіба вони протилежності? Не рідні брати, Кайдашеві діти?
Тож хай і не дивуються, що попали під “заперечування заперечення”! Якби робили як треба країні, а не тільки їм самим, то й не вхопили б облизня!
А “Політика є концентрований виразник економіки” чули? Як можливо створювати політичну партію, яка не обслуговує якийсь з секторів економіки? Хто ж дасть на це гроші? Чи з неба впадуть?
З “Історією КПРС” зовсім шкандаль! Хіба не товклося, що найбільшою заслугою Лєніна було створення “партії нового типу”? А роздивитись для себе щодо їх типів часу забракло? А відповідь же ж дуже проста! Партії “старого типу” обслуговують потреби економіки і тому є саме партіями, а от ті, що “за ідею”, “нового типу”, - це не партії, а СЕКТИ! Більшовики були сектою навіжених, які відкрито казали, що спочатку захоплять владу, а вже під неї будуватимуть економіку!
То що ж сказати про учасників виборчих перегонів? Партіями (хоч і каліками!) можна вважати Регіони, БЮТ та НУНС, бо вони виразники часток економіки. Усі інші — СЕКТИ! І будуть їми доти, доки не набридне їх “фюрерам”, або перестануть давати гроші дурнуваті “спонсори”.

_________________
Любіть Україну! Але без фанатизму!

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET