•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 "Лєнін жил, Лєнін жив, Лєнін будєт жить"

Автор Повідомлення
Бровинський


Повідомлень: 104
Звідки: Україна, Одеса

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2013, 20:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пам"ятає у Жиглова "Десь, щось, колись подібне вже було".
Так, саме подібні події до тих, що зараз відбуваються на Майдані, вже були в Україні.

Після 1861 року одразу після відміни кріпацтва були введені посади "земських лікарів". Якщо раніше у середньостатистичній селянській українській родині було 3-4 дітей, то після цього стало 8-10!. Дитяса смерстність різко скоротилось. За 2 десятка років чисельність українців різко зросла. При тому що українці не бажали йти в місто працювати в індустрії. Брат йшов з сокирою на брати, навіть не за клаптик землі - ЗА МЕЖУ! Тому що, це означало тільки одне - виживе чи помре з голоду твоя дитина. Брат йшов з сокирою на брата майже з такою ненавісттю, як українці сходу і заходу. Питання було вирішено Столипіним, коли величезну массу українців було переселено за Урал.

Я не збираюсь ідеалізувати персону Столипіна оскільки точно знаю, що в тій ситуації він керувався виключно інтересами Романових. Столипін був реакціонер з реакціонерів. Йому абсолютно "начхати" було на українців. У нього були свої "понятія" , якою має бути "сильна Россія". І в цих "понятіях" місця заможним українцям, як і решті самостійних народів Россійської імперії не було.
Сильну Росію він бачив, як сильну поліцейську державу. Поранення в теракті його дитини просто розв"язало йому руки для більш масштабної реакції.

Проте сильно відволіксь. "Так, при чому тут Ленін?"
Ленінськи праці дають нам категорійний аппарат для розуміння тих речей, що діються:
По-перше треба розуміти, що в сучасних умовах український промисловий пролетаріат став реакціойнним классом.
Але порозуміння між Сходом та Заходом можливе. "Стара груша засохла..."
Друге, так чи інакше, проблему модернизації індустрії треба буде вирішувати. Знову таки, з врахуванням того, що ми живемо в постіндустріальну епоху, а тому підходи та методи модернізації мають бути відповідні.
Трете, взагалі дуже гарно би було б , якби пролетарії Сходу і звернули шию ПР.
Бровинський


Повідомлень: 104
Звідки: Україна, Одеса

ПовідомленняНаписане: 17 грудня 2013, 23:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

По-трете, як і в царській Росії збереглися дуже глибокі пережиткі від фіодального устрою, як вели свою історію не тещо від Петра першого, а від Івана Грізного, так і в Україні збереглись пережитки від сталінської доби, а не те що від радянської брежнівської.
Тому і в 1917 році перехід в індустріальну епоху проходив з такими боями, що навіть соціальний устрій держиви було змінено.

А тому справа дуже відповідальна - вивести Україну із "індустріалки" в інформаційну, а може й постінформаційну епоху, "об"їхавши" постіндустріалку.

От наприклад, був скандал у Миколаїві. Менти пресували кілька програмерських фірм. Чому жодна міськрада із Західної України , де в раді є свободівська більшість, не запропонувала всім цим фірмам переїхати до них в місто? Створити їм умови для розвитку, дати пільги по податкам. Пообіцяти, що жоден мент чи податківець до них не сунеться.
Чому це не було зроблено?
Бровинський


Повідомлень: 104
Звідки: Україна, Одеса

ПовідомленняНаписане: 04 січня 2014, 11:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І от знову думки...
Чи можуть 4 студенти пробити беркутівський кордон , на приклад , якщо там стоїти тисяча тих засранців?
Авже ж можуть, якщо будуть їхати в танку. А краще в 4 танках.
Де їх взяти ці 4 танки? Заходимо в "Епіцентр" купуємо 16 бензопил "Дружба" прикріплюємо до 4 квадроциклів, дротами виводимо "старт" бензопил на окремий важіль і готово. За день можно зібрати 4 "танки" які прорвуть всі беркутівські кордони.
Хочите більш сучасну зброю, добре, купуєте маленькі реактивні двигуни, компоненти радіокерування для авіамоделювання і робите кілька маленьких ракет. Ну начиння саме різноманітне - вибухівка, хімічні речовини, листівки "Беркут go home".
А далі тільки залишається скласти правильну тактику : спочатку авіаудар, потім танки, потім добити тих, хто залишиться на ногах.
Навіть із лука зі стрілами, зробленими за допомогою фена та пластикових труб з того ж самого "Епіцентру"
Розумію бажання модераторів, як найшвидше видалити це повідомлення як "провокацію".
Проте на цьому прикладі, я хочу всім показати, що "ленінське" "Верхі не могут управлять по-старому" живе.
Воно найктуалінейше саме сьогодні. Іхня неспроможність адекватно керувати може привести до того, що буде дуже багато крові.
"Верхі" не можуть керувати, навіть АДЕКВАТНО ОЦІНИТИ ЗАГРОЗУ ДЛЯ СЕБЕ ВОНИ НЕ МОЖУТЬ.
П.С. До речі дуже цікаво подивитись в очі беркутні, коли вони побачать, що на них сунуть танки. :-))))))))
АК-74


Повідомлень: 614
Звідки: Долина

ПовідомленняНаписане: 04 січня 2014, 12:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бровинський написав:
І от знову думки...
П.С. До речі дуже цікаво подивитись в очі беркутні, коли вони побачать, що на них сунуть танки. :-))))))))


Квадроцикл -10 штук баксами і танком всеодно не стане)))
А на беркут сунув трактор,тільки країна має свого хероя,який захистить беркут від провокаторів і буде мовчати коли треба захищати майданівців.
дід Володя


Повідомлень: 4757
Звідки: Галичина

ПовідомленняНаписане: 04 січня 2014, 14:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну,скутер з мотокосою,чи бензопилою-то з області фантастики,бо то хіба тільки Шварцнегеру під силу таким управляти,аби з десяток своїх не покалічити.А от лайном жбурляти-дуже вже сильний психологічний хід.Скільки часу витримає беркутівець,стоячи обліплений лайном.....Та й досвід у партії є на такі речі.Снігірьова хоча б згадайте...Хоч,якось то огидно і відразливо,а все ж краще,як стояти,вересканити *Ганьба!* і не піддаватись на провокації....На більше ж не налаштовані і не спроможні..Так що біотуалет треба завжди мати під рукою.Дуже вже потрібна штука.У багатьох ситуаціях......
Бровинський


Повідомлень: 104
Звідки: Україна, Одеса

ПовідомленняНаписане: 07 січня 2014, 01:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Маркер для пейнтболу, пластиковый пакунок з фарбою. Може бути багато чого "цікавого" для протидії беркутні. Взагалі самі придумайте щось просте, дешеве та надефективне. Влаштуйте конкурс.

Проте хотів би повернутись до обговорення "постіндустріалки". Так чи інакше на перший план вийде саме людський фактор.
Однозначно криза старого індустріального сегмента сходу України буде поглиблюватись, як і писав раніше. Йому вже нічого не допоможе. Супроводжуватись цей процес буде значним зростанням безробіття, проте із саме ціеї маси людей може вийти абсолютно новий кістяк нового українського менеджменту.
Пам"ятаєте розподіл України на "1,2 та 3-й готунки" в рекламі ПР зразка 2004 року. Спочатку було смішно , що саме Схід України в ПР зафарбували в "3-й готунок". Потім мені стало цікаво, а чому ж вони не доносять до свого електорату думку, що саме вони "найвищого готунку"????????
А потім я зрозумів, що ПР треба , щоб їх "дебіли" усвідомили, що вони люди найнижчого готунку, що вони раби. Щоб не сталося вони все одне мають голосувати так як їм скажуть, працювати, як їм скажуть. Ну і грошей отримувати,скільки за них вирішать іхні "рабовласники".
В таких психологічних "тисках" ні про який "прорив" мови йти не може.
Тільки якщо людину псіхологічно зарядити тим, що вона унікальна, що їй під силу гори переорати, що вона за геніальністю не поступається нобелевськім лаурятам,
от тоді "донбасяни" стануть людьми, вони самі організують свої бізнеси, самі відновлять на новому рівні промислове виробництво, а може і народять абсолютно нові його види. Та таке інше.
Я думаю, що і "Свободі" треба долучитися до такої психологічної "накачки" населення сходу України.
дід Володя


Повідомлень: 4757
Звідки: Галичина

ПовідомленняНаписане: 07 січня 2014, 01:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Коли у домбасятини(не плутати з нормальними притомними людьми того регіону)врешті вивітриться оте кочівне:
прийшов,побачив,відібрав...тоді і тільки тоді,там стануться зміни.
Бровинський


Повідомлень: 104
Звідки: Україна, Одеса

ПовідомленняНаписане: 08 січня 2014, 20:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я сам родом Донбасу, з Краматорська. І я не розумію, чесно кажучи, як це може "вивітрися".
Зрозумійте, це не нормальні люди, це БАНДИТИ.
Бандит не може прийти на "сохдку" і сказати "Я в цьому місяці , трохи меньше, аніж у попередньому бо була криза". Не може.
Сама сутність бандитської психології вимагає красти більше щодня, відбирати більше щодня, розкрадати бюджетних коштів більше щодня.
А бо ти просто станеш "ЛОХ". Коли я чую "Коли вони вже наїдяться?", мені смішно. ВОНИ НІКОЛИ НЕНАЇДЯТЬСЯ. Іх можно зупинити тільки кулею. І все.
А тому досить актуальне ленінське : "Щоб знищити російську монархію, треба знищити усіх Романових. Усіх до єдиного".
Влад555


Повідомлень: 78
Звідки: Dnepr

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2014, 09:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бровинський написав:
Довго збирався з думками.

Шановний Пане, ви дуже близькі до істини. Але не будемо забувати що істина у кожного своя.
До перебудови, Радянська Імперія було одним з найпотужніших держав , автомобілі, одяг , були не гірше ніж закордоном. Але ми все одно намагалися купити західне , бо це було прістіжниім або рідкісним. Не секрет що радянська ідеалогія більше робила для мас, забуваючи про індивідуальності.
Після розвалу , та ніша яка займала імперія у виробництві ( торгівлі ) різко спорожніла і на зміну прийшла Європа і Великий Китай . У європі був економічне вибух , але правда вони вклали частину грошей в модернізацію. А у нас, в той час ділили заводи , фабрики и параходи .
Я вважаю що ми втратили занадто багато часу і ще не скоро зможемо нагнати наших конкурентів.
Цитата:
"Я скажу ось що , нам потрібні демократичні вибори , свобода слова і розпуск армії , тоді вже до нас точно потечуть інвестиції рікою. Прикладом служить "демократичний" Китай
. "
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2014, 10:50 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Влад555 написав:

До перебудови, Радянська Імперія було одним з найпотужніших держав , автомобілі, одяг , були не гірше ніж закордоном.

це хто вам таку казочку розповів ?
Єдиний винахід, в якому совок випередив захід, це - водородна бомба.
Ще танки вміли виробляти.
Коли в в 70-х з'явилися Жигулі, то перші машини збирали натовпи на вулицях, хоча це була вже застаріла модель Фіату 64-го року.
А, ще кірзові чоботи добре робили...

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
АК-74


Повідомлень: 614
Звідки: Долина

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2014, 13:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну не уявляє людина магазини де одяг на один фасон,де черги за взутям з чехії чи югославії...що потрібно відстоятись в черзі не один рік,щоб купити навіть "Жопорожець",аналогу якому не було в Європі))))
Влад555


Повідомлень: 78
Звідки: Dnepr

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2014, 17:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Влад555 написав:

До перебудови, Радянська Імперія було одним з найпотужніших держав , автомобілі, одяг , були не гірше ніж закордоном.

це хто вам таку казочку розповів ?
Єдиний винахід, в якому совок випередив захід, це - водородна бомба.
Ще танки вміли виробляти.
Коли в в 70-х з'явилися Жигулі, то перші машини збирали натовпи на вулицях, хоча це була вже застаріла модель Фіату 64-го року.
А, ще кірзові чоботи добре робили...


З одним погоджуся , в абсурдності ідеології яка всіх нібито урівнювала . Подібне зараз в Європі , зрівнюють всіх крім капіталістів. Але про це пізніше.
Поправлюсь.Автомобілі класу " економ" були анологічечние європейськими й азіатським , занадто багато було тих хто може їх придбати і це породжувало діфіцити . \ Інших класів автомобілів майже не існувало.
Взуття, одяг , посуд та інше була добрим , але біда в її сірості та схожості . Знову таки , абсурдність идеалогии , люди не можуть бути однакові в апріорі.

А черги це залох діфіціта , дуже були доступні товари .
АК-74


Повідомлень: 614
Звідки: Долина

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2014, 17:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дифіцит був від закритості ринку,інакше радянське було не конкурентноспроможне...важко уявити хвранцузів чи німаків в прогресах замість адідасів)))

Що підтвердило відкриття кордонів і повну деградацію промисловості ,як наслідок(((
Влад555


Повідомлень: 78
Звідки: Dnepr

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2014, 10:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

АК-74 написав:
Дифіцит був від закритості ринку,інакше радянське було не конкурентноспроможне...важко уявити хвранцузів чи німаків в прогресах замість адідасів)))

Що підтвердило відкриття кордонів і повну деградацію промисловості ,як наслідок(((


Згоден на 70%

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET