•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

комуністи

Автор Повідомлення
Приязний

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2010, 21:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Комуністи - це неправильна назва цієї партії. Комунізм - це їх мета, шлях до якої вони проектували через соціал-інтернаціоналізм. Тому називатись вони повинні були соціал-інтернаціоналістами.

В них чомусь більше хитрощів, ніж у других партій. Та присутнє фарисейство. Скоріше за все це тому, що розпочинали цю партію жиди.

Замість того, щоб сказати населенню, що наш шлях - соціалізм, тобто керувати в усіх галузях буде не олігарх або капіталіст, а державний чиновник, комуністи розказують народу казочку про світле майбутнє. Це щось на зразок цукерки для забитого і довірливого населення
Приязний

ПовідомленняНаписане: 22 лютого 2010, 00:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Коли пройшов час Сталіна, жидів якось з керівних посад СРСР витіснили. І почали їх трохи придавлювати, не допускати до керівних посад в Україні.

Я вважаю, що з цього часу СРСР змінив политику на більш націоналізовану. І з соціал-інтернаціоналістичної імперії він став більш націоналістичним.

Я пишу це не для того, щоб виправдати СРСР, а для того, щоб провести аналіз того, що було, щоб не повторювати помилок більше!
Марися

ПовідомленняНаписане: 24 квітня 2010, 23:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як на мене, то правильніше їх би сатаністами назвати. Церкви знищували, людей морили голодом, вбивали, вивозили... Символ - кривавий прапор і п*ятикутна зірка, мавзолей вождя - на зразок Вавілонської вежі. Ідеологія - терор.
Кирило Кожумяка

ПовідомленняНаписане: 25 квітня 2010, 07:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
Як на мене, то правильніше їх би сатаністами назвати. Церкви знищували, людей морили голодом, вбивали, вивозили... Символ - кривавий прапор і п*ятикутна зірка, мавзолей вождя - на зразок Вавілонської вежі. Ідеологія - терор.

Однозначно. Якшо порівняти Устав комуністів з Біблією , то знаходиш такі дивні паралелі.
Як на мене , то комунізм це ВІРА (Біблія) зідки викинуто Бога і "вставлено" "чєловєк гордий".

ПовідомленняНаписане: 25 квітня 2010, 10:25 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Бородатий Юрко написав:
а саме слово ДОХІД замінити словом ШКОДА.

не треба. Бо від Шкоди нема жодного доходу. Собак жаліє, а мені шкодує навіть рецептик борщику.

ПовідомленняНаписане: 25 квітня 2010, 14:16 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Бородатий Юрко написав:
Шкода жаліє собак, називає їх "ангелами", а людей їй не шкода? (запрошувала мене на дньох "до гіляки":)

Думаю, що якби ви погодились, то це погано могло б скінчитись.

Мене вже давно хотіла собакам згодувати. Але я кістлявий і швидко бігаю.
Тому тепер чекає, поки з голоду загнусь.
Безжалісна.

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 11:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Головному комунодинозавру Симоненку раптом примарилося, що він і є справжня опозиція. Одне з 2-х: або сонечко головку напекло, або обіжрався, впритул (із серпом та молотом, а скоріш за все з совковою лопатою) стоячи біля провладного корита...

http://www.unian.net/ukr/news/news-388502.html

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 16:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Все, що можна сказати про Симоненка:"Справжній лох".

Той, хто не любить своєї країни, нічого любитине може.

Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі.

Раби - це нація, котра не має Слова.
Тому й не може себе захистити
Градижчанин

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 17:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Микола-українець написав:
Все, що можна сказати про Симоненка:"Справжній лох".

Та ні, лохи це ті, хто голосує за Симоненка. А сам коміВождь носа по вітру тримає надзвичайно майстерно.

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 20:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Градижчанин написав:
Та ні, лохи це ті, хто голосує за Симоненка. А сам коміВождь носа по вітру тримає надзвичайно майстерно.

Так, ось і Степан Хмара про теж каже:
Цитата:
«Справжнє лице «класової боротьби» сучасних комуністів – це особняк Петра Симоненка за півтора мільйони доларів, швейцарський годинник і костюми від закордонних модельєрів його підлеглих»...

http://ua.for-ua.com/politics/2010/07/27/195109.html

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2011, 21:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

От я не розумію: комуністи - це соціал-інтернаціоналісти (спочатку в ній були усі жиди, а, не задовго до розпаду СРСР жидів вже ганяли на повну - від влади тримали трохи на дистанції, ледве з Ізраілем війну не розпочали), партія гітлера - це націонал-соціалісти, партія дуче в Італії - теж чи націонал-соціалісти чи соціал-націоналісти (до речі, італійці його повісили разом із коханкою), "Свобода" в Україні - соціал-націоналісти. То питання: чим кардинально буде відрізнятися влада соціал-націоналістів "Свободи" від влади вищеназваних партій соціалістичного напрямку? Тим, що в Союзі негрів звозили вчитись, а в Україні їм пику начистять, щоб менше тут тинялись?! Жидів від влади добряче відсторонять?! - Так це і при Союзі робили!

І чим краще буде жити, ніж при владі вищезазначених партій? За Німеччину не скажу - але при італійських соціалістах населення чомусь жило дуже бідно!
Пан Інтелігент

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2011, 21:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Приязний написав:
Комуністи - це неправильна назва цієї партії. ня
Парторгом дуже добре бути.
Приязний

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2011, 22:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пан Інтелігент написав:
Приязний написав:
Комуністи - це неправильна назва цієї партії. ня
Парторгом дуже добре бути.

Ваше побажання цієї посади буде зафіксовано. При роздачі портфелів буде згадано!
Пан Інтелігент

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2011, 22:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Приязний написав:

Ваше побажання цієї посади буде зафіксовано. При роздачі портфелів буде згадано!
Спасибі.Я приємно вражений.
Святослав Ігоревич

ПовідомленняНаписане: 24 січня 2011, 21:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Справжня їх назва - Скажені Садисти (СС) як і служба у гітлера.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,