•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Нова Річ Посполита

Автор Повідомлення
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 14 грудня 2015, 20:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
У Польщі не говорять про будь-яком договіре. Дивна річ. :/

Можна так: "У Польщі нічого не кажуть про будь-який договір"

ПовідомленняНаписане: 14 грудня 2015, 20:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

не мова...

http://lb.ua/news/2015/12/14/323491_poltorak_obsudil_sotrudnichestvo.html?utm_source=local&utm_medium=cpm&utm_campaign=news
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2016, 14:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Звіт Stratfor: Розпад Росії, Польща і Україна як новий локомотив Східної Європи

не мова...

http://retrans24.blogspot.com/2016/01/stratfor.html

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2016, 21:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У порівнянні з експертами Statfor я тільки скромний жучик, але на мій погляд порядок інший.
1. Полщя, Чехія. Словаччина, Угорщина. (Цілком можливо, що найближчим часом.)
2. Україна, Білорусія.
3. Литва (сумнівно)

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2016, 21:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тільки ідіот може вірити у такі "союзи".
1. Союз України, Польщі і Литви має на увазі вихід останніх з НАТО і ЄС і створення чогось нового, без ядерної зброї та економічно слабкого.
2. Путінська росія не переможе ЄС, зате легко переможе цю псевдо "річ посполиту"...
3. Кому вигідна ця ідея? Москалям! Зрозуміло, що вуха самої ідеї "нової речі посполитої" ростуть з москви...
4. Загроза полонізації України. Українці легко піддаються, як русифікації, так і полонізації. Кажуть, вже більшість Нововолинська має "карту поляка". Українці вже там "національна меншина". Цікаво чи націоналісти роблять моніторинг "гібридної полонізації українців" і збираються якимись чином протидіяти їй?
5. Україна в ЄС і НАТО це запорука безпеки, передусім, від росії. Всі інші "псевдо речі посполиті" приведуть до поділу України між сусідами.

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2016, 22:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я думаю що ми говоримо про політичним союзи, а не військовім. Полщя, Чехія. Словаччина та Угорщина у НАТО.

ПовідомленняНаписане: 02 липня 2017, 12:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Через кілька днів саммит держав Міжмор'я у Варшаві. Будут лідери Чехії, Словаччини, Угорщини, Литви, Латвії, Естонії, Румунії, Болгарії, Словенії, Хорватії, Австрії. Буде Дональд Трамп в якості гостя. Евросоюз лопається. Лидера України не буде?

ПовідомленняНаписане: 02 липня 2017, 20:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
Через кілька днів саммит держав Міжмор'я у Варшаві. Будут лідери Чехії, Словаччини, Угорщини, Литви, Латвії, Естонії, Румунії, Болгарії, Словенії, Хорватії, Австрії. Буде Дональд Трамп в якості гостя. Евросоюз лопається. Лидера України не буде?

І дуже просто. Причини? Це не та аудиторія, якій можна легко полоскати мізки і заплітати їх потім у дреди, на африканський зразок. Ці - надто добре знають, що і почому. Ці навіть довго терпіти не стануть Вальцманові фразеси, буде шкандаль.

Що він може сказати? Про боротьбу з корупцією? Румунам, з Лаурою Ковеші? Чи австріякам, де він торгувався за підтримку з патентованим міжнародним мафіозі Фірташем?
Про війну з Росією? Всі знають локації його бізнесів, знають, як волонтери тягають через кордони Польщі, Чехії автівки для фронту, медикаменти, і ще деякі дрібнички. В той самий час, як Вальцман з посібниками пиляють бюджет.
Може, він радісно нагадає присутнім про своє, спільне з Путіним авторство мінського "мирного плану"? Аплодисментів не буде, 500%.

Міжмор'я, як мені здається, має бути союзом, так би мовити, міноритаріїв Європи, проти традиційно сильних гравців, які одвіку схильні "заграватися", і просто використовувати всіх решта, для власної користі і на власний розсуд.
Що Євросоюз розповзається, через неконтрольовану бюрократію, егоїзм учасників, через, насправді, безумно - догматично - прокрустові вимоги до членства - то так. І дуже добре, що так. Бо особисто мені страшно уявити, що буде, коли соціально - конструкційні фантазії нікому не відомих і непідзвітних брюссельських тхорів до йоти втіляться в реальність. Це невдале одоробло що раніше лусне - то краще.

Що, фактично, "тиха колонізація" Німеччиною сусідів на Схід - це для когось новина? Що саме за рахунок експансії Німеччина відносно швидко вибралася з кризи 2008 року? Що і надалі має намір практикувати той самий спосіб?

Може, панове Міжморці не бачили на власні очі, як ЄС реагувала на російську агресію в Грузії, Україні? Може, вони не знають про військову співпрацю Франції і Німеччини з Росією, принаймні, до 2014 року? І, одночасно, відмову Німеччини продати Україні двигуни "Дойц", для встановлення на БТРи, замість російських. Бо це, виявляється, сприятиме ескалації конфлікту!!! Французьке і німецьке обладнання для російських танків, мабуть, не має такої властивості, і німецькі учбові центри фірми "Рейнметалл", для тренування диверсійних спецпідрозділів теж. Чотири комплектних центри було замовлено, мінімум один вже працював, пройшло через нього до початку війни приблизно 120.000 курсантів. То це зараз Меркельша буде нам щось розповідати про боротьбу з тероризмом? Чи, може, хтось від фірми "Рейнметалл"? Про бізнес із партнерами? Мені здається, Литва, Естонія, Латвія, Польща - із цікавістю послухали би про специфіку підготовки у тих центрах. Україна вже познайомилася з тими випускниками практично.

Сподіваюся, що хтось від України буде, із принципово зацікавлених осіб і організацій. Навіть, якщо Вальцман попреться, то незалежно від нього. Бо з Міжмор'ям той випадок, коли треба дбати про справу, а Вальцман, зазвичай, норовить знайти сильніших і якнайсильніше перед ними прогнутися, це з Євросоюзом, раніше, ще якось працювало, але зараз - далеко за межами тренду.
грего

ПовідомленняНаписане: 02 липня 2017, 20:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я думаю що согодни можливо твортися майбутний баланс сил. США та Міжморе против Німеччини, Франції та Росії. Фатальна конфігурація для України, якщо залишаються поза. Ну, але що я там знаю?
Євросоюз розповзається перш за все через божевільну імміграційну політику Німеччини. Великим сюрпризом є ставлення Австрії.

ПовідомленняНаписане: 02 липня 2017, 22:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
Я думаю що согодни можливо твортися майбутний баланс сил. США та Міжморе против Німеччини, Франції та Росії. Фатальна конфігурація для України, якщо залишаються поза. Ну, але що я там знаю?
Євросоюз розповзається перш за все через божевільну імміграційну політику Німеччини. Великим сюрпризом є ставлення Австрії.

Не бачу нічого дивного у поведінці Австрії. Вони давно не погоджуються з Німеччиною щодо міграційної політики і не тільки. Мабуть, конфлікт перейшов у нову якість.

Крім того, якщо водорозділ пройшов між "колонізаторами" і тими, хто не їздив на неграх верхи, то якраз австріяки серед своїх. Ще, австріяки нікому не насолили з ближніх і дальших сусідів, про них ніхто не скаже зараз горбатого слова. Може щось і було, але давно і небагато.

Є один аспект, "Австро - Угорщина" називається. Але відновити не вдасться. Чи можна з врахуванням минулого Австро - Угорщини однозначно закидати Відню нещирість? Думаю, що ні. Як на мене, австріяки зовсім не симулюють нехіть до імпорту агресивних мусликів, вона в них справжня. Як і схильність самостійно регулювати власне життя.

Я тут вже писав про молодого голову ОБСЄ, Себастьяна Курца, і його рухи до збирання колишніх частин Австро - Угорщини. Якщо простежити кар'єру Курца, то помітно незвичайну вертикальну складову. Як у казочці про принца. Також і відповідні знайомства, коло спілкування. А на фото - характерні вуха, ніс. Коротше, я не знаю, з якого боку і на якім коліні він Габсбург, в мене нема доступу до його генеалогічного дерева, але все виглядає саме на те. Тобто, він може мати особисті і родинні мотиви, і помітно, що справді, має. Також ясно, що за ним стоїть група фінансово - політично - династичної підтримки.

Так що, якраз із Австрією нема нічого дивного. Ще момент, Відень - відомий фінансовий, посередницький центр, і створення Міжмор'я одразу збільшить його значення. У Відні знайдеться досить зацікавлених.

Але, за будь - яких обставин, у Міжмор'ї не буде так, як у Євросоюзі. Хоча ці правила, цей устав - ще тільки належить створити.
грего

ПовідомленняНаписане: 03 липня 2017, 16:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Також и австрийци справжни христия́ни. Коли я (дурний) в ресторане у городе Граз казав "гутен таг", усі бачили мене яко канібала. Согодни я знаю що австрийци кажут "гріс гот".

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,