•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 То чи жидівка Тимошенко?

Автор Повідомлення
Приязний


Повідомлень: 623
Звідки: Черкаси

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2010, 00:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Згідно книги "Народ божий" (якщо не помиляюсь), яку написав антисеміт, жиди признають своїми тільки тих, в кого мати - жидівка. Усі інші - не жиди, по їхнім міркам.

В іншій книзі я читав, що в євреїв, незважаючи на заборону, кров настільки змішана, що євреї - це не нація, а каста. Практично це означає, що, якщо жид вихрещується - то він практично втрачає зв"язок з жидівством, бо доля жидівської крові дуже мала.

Навіть адольфа гітлера жиди не визнавали за жида, с тої причини, що в нього був батько єврей, а мати - австрійка. І, не зважаючи на це, його визнавали, як вождя усі німці.

Якщо єврей вихрещується, то він, фактично втрачує зв"язок з усім єврейством.

Наскільки я знаю, в Юлії Тимошенко жидом є тільки батько. Згідно жидівських законів, вона не є жидівкою. А жидівської крові в ньому самому після усіх змішувань крові з іншими націями могла бути капля і не більше.

Якщо брати до уваги її ствердження, що її батьком є латиш, то може бути, що вона геть не дочка того жида, а, дійсно дочка латиша?

Є версії, що її батько не міг взяти в дружину не жидівку. Але це версія. А що там було насправді - невідомо. Чому я повинен вірити у якісь версії, яким при усьому бажанні когось не змогли найти підтвердження?

Юліна дочка вінчалась у православній церкві.

Юля також ходила у церкву. Чи можна припустити, що вона ходила по завданню жидів? Так, можна. Але доказів цього немає, а припускати можна все, що завгодно.

Чи можна припустити, що російське ФСБ просто запустило утку, знаючи нелюбов нашого народу до жидів? Відповідь - так, можна.

А чи є її заїзд у Ізраїль доказом, що вона їздила туди, як жидівка, до родичів? Відповідь - ні, аж ніяк!!! Бо вона їздила туди, якщо не помиляюсь, на противагу поїздці Януковича до острова у Греції, куди жінок не пускають. Тому вона поїхала до Святої Землі, а по дорозі заїхала до жидів - вважала, що для налагодження міждержавних контактів це корисно.

То відтепер я задаю питання - а чи не пошило ФСБ разом з Путіним та Медведевим нас усіх разом з усіма українцями у дурні?!!!

І чому я повинен вірити, що вона жидівка, якщо навіть жиди її своєю не вважають?!!!

І чи не втратили ми свій останній і єдиний шанс на свою вільну і незалежну державу?!

До речі, зустрів на форумі вислів одного одеського жида, який написав, що не проголосує за Юлю із-за того, що вона підняла квартплату. Так от - якщо б вона була жидівкою, то жид за жидівку точно проголосував би, і не дивився б на якусь там квартплату!!!
Приязний


Повідомлень: 623
Звідки: Черкаси

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2010, 17:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Бородатий Юрко написав:
Приязний, Ви оцінюєте людину не по ділам (як це робить Бог), а по чомусь іншому?


Ті, хто вважає Тимошенко жидівкою, також оцінювали її не по ділам, а по інформації в інтернеті, абстрактно, теоретично.

Поки що я не бачу за нею діл, по яким можна вважати її жидівкою. Якщо така інформація є - назвіть.
Люмен


Повідомлень: 1279
Звідки: Херсон

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2010, 17:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Приязний написав:
Якщо така інформація є - назвіть.

Майже довела країну до дефолту.А в цей час члени її партії збагатилися у 10 разів.
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2010, 17:45 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Бородатий Юрко написав:
Приязний, Ви оцінюєте людину не по ділам (як це робить Бог), а по чомусь іншому?

Юркові :
Бог, як сутність, що знаходиться поза часом, може оцінювати її по справах, які для нас ще знаходяться в майбутньому (це - аксіома, що випливає з Святого Письма).
І якщо Він робить людину жидом, то, звісно, має для цього певні міркування, можливо якраз і маючи на увазі ті самі її майбутні справи.
Тому, якщо ми бачимо жида і оцінюємо його саме як жида, то це означає лише, що ми чітко бачимо оцінку його і його справ (незалежно - минулих чи майбутніх) самим Господом Богом.

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2010, 17:57 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Приязному :
Приязний написав:
Поки що я не бачу за нею діл, по яким можна вважати її жидівкою. Якщо така інформація є - назвіть.

Вам історії з вчетверо завищеною ціною на Таміфлю і взагалі з цією епідемією недостатньо ?
Коли так-собі "делікатно" народ "взули" на 5,5 міль"ярдів гривень, з яких як мінімум 4 поклали до кишень.
Ця ж оборудка виконувалась за безпосереднім керівництвом жЮлі, - чи може це комусь ще не ясно ?

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Марися


Повідомлень: 2490
Звідки: Станіславів

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2010, 18:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дуже цікаво! Знову про ЮВТ!

Перш , ніж шановне товариство знову пуститься по надцятому колу обговорювати тему"Бідна Юля",дуже хочеться нагадати всім прихильникам і симпатикам Свободи( а таких, надіюсь, більшість серед форумчан!), що Юлія Володимирівна НЕ ВИКОНАЛА жодної(!) із запропонованих Свободою умов! Не хотіла, чи то її ментальність не дозволила те зробити?
Пам*ятаєте, ВО СВОБОДА простягнула руку Юлі, запропонувавши дещо зробити в обмін на підтримку у другому турі? Ну і що ми почули у відповідь? Мовчанку... А жаль! Краще було б від виконання тих умов Україні і Тимошенко, заодно.
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2010, 18:38 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Бородатий Юрко написав:
БАРАБАСе, Бог дає всім шанс. Який шанс Він дав жидам?

вберегтися від газенвагену, виїхавши в Палестину.
Бог же - милостивий.

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Приязний


Повідомлень: 623
Звідки: Черкаси

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2010, 19:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Люмен написав:
Приязний написав:
Якщо така інформація є - назвіть.

Майже довела країну до дефолту.А в цей час члени її партії збагатилися у 10 разів.


Як я бачу цю ситуацію:

Єльцин з президентом США (вже забув, як його...) шантажують Україну в особі Кравчука і вимагають його ліквідувати ядерну зброю в Україні. Після цього Україна стала несамостійною державою, якою легко керувати. Також після цього почалася конкуренція між США і Росією - хто її перший загарбає або втягне у зону свого впливу.

США вкладують гроші в Україну - знаходять Ющенка, розкручують його по телебаченню, коли його відправлено у відставку - надають йому гроші для збирання опозиції і її фінансування, бо опозиція задарма робити не буде.

Росія за допомогою російського патріархату (до речі, яким чином вони своїм прихожанам "зливають негативну інформацію в мізки? Я ніяк не допетраю як, але якось це робиться, але прихожани не зізнаються!) підштовхує прихожан голосувати за проросійського лідера Януковича. Також за нього голосують етнічні росіяни на Україні та населення провінцій, у яких править Янукович, і яких зазомбували одним-єдиним каналом телебачення на Донбасі та одним каналом радіо. Тим паче, що більшість в тих краях теж етнічні росіяни.

Але цього замало. І тоді Росія якимсь чином (через розвідку, мабуть) з усих сил пробує, щоб Україна сама анулювала договір про довгострокові поставки газу на Україну з Росії. А після анулювання різко збільшує ціни на газ до таких розмірів, що українські товари стають не неконкурентноспроможні на світовому ринку.

Ющенко із-за конкуренції, а може і по завданню США знижує відношення гривні до долара. А окрім цього жиди роблять кризу у світі. І вже ніяка Юлія Тимошенко не може втримати рівень життя на Україні. Все летить шкереберть, а жиди міжнародного валютного фонду під шумок ще й беруть Україну у боргову кабалу.

Жидок Червоненко з команди Ющенко розказує, що вона жидовка, хоч ніяких доказів цього немає. Якби вона була дійсно жидовка - він би такого не сказав, бо жид жида не продасть.

Тимошенко також через Ратушняка розказує, що Яценюк жид. Якби вона була жидовка, то вона б змовчала проти Яценюка, бо жид жида не продасть. Але вона не жидовка і жиди її за свою не признають.

Від жидів у Тимошенко одні неприємності - батько кинув її з матір"ю ще малою. Була б її мати жидівка - може б і не кинув, бо жиди до своїх жінок дуже шанобливо ставляться. А українку можна. НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА ТАКОЖ ПРОЛЕТІЛА. І деяке місце серед причин займає те, що її називали єврейкою. Бо дехто не дуже афішував, але із-за цього не проголосував за неї.

А я певен, що проти Тимошенко також виступали агенти ФСБ Росії із своїми технологіями. І хоч преса пише, що Росії Тимошенко навіть краще, чим Янукович, але це просто передвиборна брехня. Росія коней на переправі не міняла - як ставила відразу, так і потім ставила на Януковича.

З Україною і Ющенко США важко приходиться, і вони його вирішують зміняти Росії на допомогу у війнах з мусульманами.

Хто за Тимошенко - того вмовляють голосувати проти всіх. І проходить Янукович. Результат - країна зараз під контролем Росії.
Приязний


Повідомлень: 623
Звідки: Черкаси

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2010, 19:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що стосується таміфлю - в її фракції теж не ангели сидять. Де їй було ангелів набрати в наших умовах?!

Що стосується умов "Свободи" - я не пам"ятаю вже ці умови, чесно кажучи. Але потрібно ще зважити, що можна виконати умови "Свободи", отримати її неповну підтримку (не всі можуть же і проголосувати, як свобода скаже!!), а натомісць втратити підтримку інших виборців, яким такі умови не сподобаються. І цих виборців буде набагато більше, ніж виборців "Свободи"!

Не судіть її дуже вимогливо, їй і так було дуже важко в таких умовах і під таким пресингом. Думаю, що це дуже важко. Дуже сильний характеру у цієї жінки!!!
В.Михайлович


Повідомлень: 1951
Звідки: Київ. Yкраїна.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2010, 19:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Є різниця, між євреєм і жидом. Почитайте форум, тут таких тем - море.
Так от виходячи з того скільки вона вкрала у України, і скільки ще вкраде, то можна сказати що вона яскравий приклад жида. Навіть якщо у неї немає в крові і краплі єврейства.

_________________
Деградація суспільства веде до деградації всіх політичних партій. Бережіть Людину в собі.
Приязний


Повідомлень: 623
Звідки: Черкаси

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2010, 20:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
В.Михайлович написав:
Є різниця, між євреєм і жидом. Почитайте форум, тут таких тем - море.
Так от виходячи з того скільки вона вкрала у України, і скільки ще вкраде, то можна сказати що вона яскравий приклад жида. Навіть якщо у неї немає в крові і краплі єврейства.


Назвіть мені хоч одного "великого" нашого політичного діяча, який не крав. З вовками жити - по вовчі вити. Висновок - щоб добратись до того рівня, як Тимошенко, Янукович, Ющенко, Кучма, Кравчук, потрібно було красти. Ті, хто не краде, там не потрібні.

Там потрібні ті, хто краде, другим дає нажитися, СВОЇЙ ФРАКЦІЇ У КОНВЕРТАХ ДОПЛАЧУЄ, між іншим. А щоб доплачувати, треба десь ті гроші брати. А в таком випадку і при такому житті немає сенсу самому не красти.

Чесні туди не попадають, не доходять вони до того рівня. Бо вони там не потрібні. Їх туди не пустять.

Якщо по-Ващому жиди ті, хто краде, то у Верховній Раді всі жиди. І Янукович в тому числі.

Крадійство не є привілегія жидів. На це і інші нації здатні.

А раз так - то не треба шукати у владі те, чого там немає. Давайте вибирати з того, що там є. Або принципово міняти правила гри.

Але поки ми не вирішемо вузол з Росією і її агентом Януковичем - проблему крадійства у владі вирішувати зарано.
Марися


Повідомлень: 2490
Звідки: Станіславів

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2010, 22:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Юрку, скажіть чесно: Ви готові поставити свій підпис під відкритим листом Ірини Фаріон ?
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2010, 22:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бородатий Юрко написав:
А серед опозиційних ПР партій, найбільшою є БЮТ - хоч у цьому давайте себе вже не обманювати...

А відмінності в злочинних намірах БЮТ і ПР не має.
Різниця в тому, що частину з них ТЮля реалізувала - хоч у цьому давайте себе вже не обманювати...

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
Приязний


Повідомлень: 623
Звідки: Черкаси

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2010, 23:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
верба написав:
Бородатий Юрко написав:
А серед опозиційних ПР партій, найбільшою є БЮТ - хоч у цьому давайте себе вже не обманювати...

А відмінності в злочинних намірах БЮТ і ПР не має.
Різниця в тому, що частину з них ТЮля реалізувала - хоч у цьому давайте себе вже не обманювати...


Самий злочинний намір Янука - віддати Україну Росії. Чого коштує спільне військо з Росією та "единое экономическое пространство!"А в Тимошенко таких заяв не було.

Перший раз чую про якісь злочинні наміри Тимошенко. Не знаю, хто придумав таку інфу. Думаю, що з Тимошенко можна було б співіснувати.
В.Михайлович


Повідомлень: 1951
Звідки: Київ. Yкраїна.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2010, 23:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Приязний написав:

Якщо по-Ващому жиди ті, хто краде, то у Верховній Раді всі жиди. І Янукович в тому числі.

Крадійство не є привілегія жидів. На це і інші нації здатні.

А раз так - то не треба шукати у владі те, чого там немає. Давайте вибирати з того, що там є. Або принципово міняти правила гри.

Але поки ми не вирішемо вузол з Росією і її агентом Януковичем - проблему крадійства у владі вирішувати зарано.


Жиди це не нація. Жиди це помилки природи. І якщо продовжувати вашу думку, то вийде прописна істина що країною керують жиди. І вибирати кращого з жидів - без мене. Єдина надія на ВО Свобода.

_________________
Деградація суспільства веде до деградації всіх політичних партій. Бережіть Людину в собі.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET